Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ами то и Воланд се отказа доколкото разбирам, а Дийп вече е на път за Мароко...

    За разграбването - Австро-Унгария няма твърде големи претенции към Мароко, тъй че е съгласна.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      Deimos написа Виж мнение
      Крилов, недей така сега де, сигурен съм че има начин да се разберете като големи хора
      Пък и така дебалансираш цялата източна част от картата, до тук всичко беше много интересно, недей да разваляш играта и на останалите, неведнъж си бил силно против отказващи се играчи от игрите които провеждаме на форума, тази не е по-различна

      Ако все пак държиш да се оттеглиш, на останалите предлагам едноседмичен период в който разграбването да е забранено, за да може държавата да се поеме от AI-то.

      Мда против съм отказването на играта. Но съдбата на тази игра не съм я решил аз.

      Иначе и аз мислих че можем да се разберем като възрастни хора а не цупещите се госпожици, поне така мислих преди да бъда баннат в скайпа ...

      както казах - мързелът и логикат "и без това губя - няма смисъл да продължавам да играя" за мен са порочни оправдания за развалянето на една игра. но още по-извратено е да си разваляш отношенията с хората в реалния живот заради една игра. И нищо не може да ме накара да продължа да участвам в тази, щом се стига до такива неща. Бях обвинен за лъжец, неблагодарник, братоубиец едва ли не .... и накрая баннат в скайпа. Е съжелявам ама това вече не е игра, това е нещо пренесено в реалния живот , в което не искам да участвам. Последната испанска провинция предполагам вече е паднала , остатъка от войската си ще пратя в морето да пливат. така че който иска да граби. Едва ли ще можете да изчакате докато компа поеме управление, щото аз наминавам да гледам какво става в белютина, а бутонче за абдикация така и не намерих.

      Според мен е най-добре просто да се започне нова игра. Тази е опорочена. Две от трите най-големи държави в момента се разпродават на безценица, от което са облагодетелствани само 2-3 държави имащи достъп до западна европа.
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Ако ще оставяме AI-то да захваща държавите, ще спра да завладявам останалите провинции, обаче да не забравяме че така то ще се сдобие с най-голямата като територия държава.

        Иначе и аз мисля че нещата силно се дебалансират така, ама като ми е паднало да лапам, ще полапам... Освен ако някой не реши да ме излапа.

        Comment


          Айде, все неналапали се Не разбирам кво става, сериозно, но ако казвате нова игра, нова игра! Жалко, тамън по Коледата щеше да е мега интересно.

          Comment


            И аз съм "ЗА" нова игра, в тая не успях да се вредя, дано в следващата успея...

            Comment


              \всъщност друг вариант - Жандарма да поеме Мороко - ще му дам данните за акаунта. Но тогава аз бих препоръчал до края на седмицата да го оставите да понавакса поне от към армия - защото аз съм обезвойскил напълно държавата.
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                княз Крылов написа Виж мнение
                \всъщност друг вариант - Жандарма да поеме Мороко - ще му дам данните за акаунта. Но тогава аз бих препоръчал до края на седмицата да го оставите да понавакса поне от към армия - защото аз съм обезвойскил напълно държавата.
                Aаа, не съм съгласен, ако ще се играе, да е отначало...

                Comment


                  както решиш
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Абе имате ли проблеми с купуването от борсата? Каквото и да поръчам ми купува някаква случайна стойност между 2 и 20.

                    П.С. Пардон, между 1 и 165 .

                    Comment


                      При мен това не го забелязвам, ама нещо това почасово отчитане на ресурси и разни слайдъри нерви много... Отделно нещо казармите като ги включвам/изключвам не виждам много ефект... Някъде ми се загуби и една артилерия която се строеше...
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        A, артилейрийка, в мойта фабрика ли гад!.

                        Тва почасовото са го направили поминутно буквално. Казармите вече ефекта им се отчита постоянно, и не можело да се ъбюзва с включване/изключване преди да стане деня, щото дена настъпва постоянно. Освен това вече не гълтали продукция и зърно. Както и армията гълтала нефт и зърно. Явно войните вече няма да с толкова динамични.

                        Comment


                          Трябва да видя някъде из правилника как точно са описани въздействията, още не мога да усетя играта...

                          А фабриката си е моя, вече почти второ ниво вкъщи. Ти не се ядосвай, цяла Испания и Мароко ти ги подариха
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            Промените са много и не всички са описани май. Това със слайдерите добре, обаче там, където са трите ресурса - енергийните - е малко неприятно. Освен това поне вчера, играта избиваше, само от стратегическата карта. Има разлика и от какъв браузър се стартира.
                            По-скъпите и по-бавно строящите се армии може би ще засилят стратегическия, за сметка на тактическия модел.

                            Промените в ресурсите са доста, сега вече храните са с много по-висок приоритет. Макар че в старите игри, като моята 3282, която скоро приключва, това няма да се усети силно - на пазара има оферти за над 100 000 зърно и над 50 000 риба.
                            Променени са и финансите - сега се приходите са много по-големи, което ще засили шпионската дейност за съжаление - а там нещата не са много уравновесени.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              messire Woland написа Виж мнение
                              Промените са много и не всички са описани май. Това със слайдерите добре, обаче там, където са трите ресурса - енергийните - е малко неприятно. Освен това поне вчера, играта избиваше, само от стратегическата карта. Има разлика и от какъв браузър се стартира.
                              По-скъпите и по-бавно строящите се армии може би ще засилят стратегическия, за сметка на тактическия модел.

                              Промените в ресурсите са доста, сега вече храните са с много по-висок приоритет. Макар че в старите игри, като моята 3282, която скоро приключва, това няма да се усети силно - на пазара има оферти за над 100 000 зърно и над 50 000 риба.
                              Променени са и финансите - сега се приходите са много по-големи, което ще засили шпионската дейност за съжаление - а там нещата не са много уравновесени.
                              А откъде може да се разглеждат игри като гост - не виждам такава опция в новия дизайн?

                              Comment


                                Вярно, няма такава опция, както няма и възможност да се видят игрите в профила. Предплолагам, че това ще го направят в някой момент. Но затова пък статистиките са вече в пъти по-детайлни. А самата игра върви значително по-бързо и леко.
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X