Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Supremacy 1914 - Ангелите играят на комар

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Като огледах профилите на тримата нови, шведа изглежда най-войнствен - Деймос и Грей да му мислят най-вече, или - кой знае - немците?
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Ахахах Крилов, как се чувстваш като мароканец
      Скачай бързо на мучачосите още преди да са се осетили какво се случва, аз тествах една игра така и няма много какво да направят

      Иначе шведа изглежда активен, което е добре
      <<..........>>

      Comment


        Не само. Ами като гледам, вече даже започват и действията, няма съмнение, че тази игра ще е активна поне в началото. Гледам някакви търговски ембарго-та се раздават ... в Източна Европа.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Ами товаправя , Деймос. Събирам армия и ще дебаркирам в Португалия ... за да не ме хване синдромът "Нормандия"

          а нататъка, каквото сабя покаже
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            княз Крылов написа Виж мнение
            не е задължително - Даниц като прави играта беше Германия. Мисля че разпределението става напълно на случаен принцип.
            Хмм, може, аз правих две игри и и в двете бях Русия. Затова реших, че е по ред на влизане, въпреки че няма логика...

            Comment


              Хора, бях нападнат от бот

              Comment


                И аз това видях, с голямо учудване ... макар че според мен някой се меси понякога в поведението на ботовете. Или си правят тестове.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Ако сте във война с бот, е напълно възможно да ви нападне, щот на мен в една пробна игра с 5ма човека ( без ранк ) си обявявам на ботовете, превзема им по един град и след това ми убият армията и тръгват на поход към моите градове

                  Comment


                    Не, това ние го знаем, вижали сме го. По-забавното е, че ботът (Гърция) обяви война на играч (Османската Империя) и мисля го нападна. Или май още не е? В игровият вестник това се вижда прекрасно.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      Тъкмо ще е по интересно, а и османската империя е заобиколена от ботове...

                      Comment


                        Да не е щото Даниц му сви хазната?
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          Мда и аз мисля че няма да е за нищо хи хи
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            По-скоро е заради ембаргото

                            Comment


                              messire Woland написа Виж мнение
                              Хитри-нехитри ... айде сега, нали уж нямаше да се впрягаме толкова в някаква си игра?
                              Тъй като явно това разбиране не се споделя от някои хора участващи в играта, аз спирам да играя - Мороко е свободна за разграбване, превземане, опожаряване и Т.Н. Всичките големи формирования в размер 57+15 полка са хвърлени срещу окопаните във второ ниво крепост 42 испански полка в Сантяго, така че чувствайте се поканени.

                              Прекалено нерентабилно е да губя добрите отношения с хора, които уважавам, заради една игра.

                              Късмет на оставащите
                              Last edited by княз Крылов; 08-12-2008, 15:30.
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                Крилов, недей така сега де, сигурен съм че има начин да се разберете като големи хора
                                Пък и така дебалансираш цялата източна част от картата, до тук всичко беше много интересно, недей да разваляш играта и на останалите, неведнъж си бил силно против отказващи се играчи от игрите които провеждаме на форума, тази не е по-различна

                                Ако все пак държиш да се оттеглиш, на останалите предлагам едноседмичен период в който разграбването да е забранено, за да може държавата да се поеме от AI-то.
                                <<..........>>

                                Comment

                                Working...
                                X