Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VIETCONG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Тук се въздържам от отговор... Обещах не Империал да не....
    scharfschutze ®
    _______________________________________
    Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

    Comment


      #17
      какво стана пък сега?....
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #18
        А, нищо. Мислех да клъвна Уханов за ATI-то, но се въздържах. Това е.
        Спокойно, Империал!
        scharfschutze ®
        _______________________________________
        Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

        Comment


          #19
          Аз говорех на Килрой, не не таб :roll: Кво се обаждаш, да не си му бавачка. :|
          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

          Comment


            #20
            По въпроса за видеокартите наистина GeForce4 Ti4200 е правилното решение. MX-овете не струват, а новите(FX :lol: ) са пълна гавра с потребителя(заради един DirectX9 ще си купиш ли нещо, което е малко по-добро от GeForce2 Ti) От ATI като за безпарични хора като нас мисля че RADEON 9100 и модификациите стават, ама нещо nVidia са ми по-любими, а и тея RADEON-и като решиш да ги сменяш им е паднала толкова цената че направо се отчаях като ми се случи. Сега съм с GeForce2 Ti 64DDR и засега ми върши работа(заедно с Palomino 1700+ на стария 3D Mark изкарвам малко над 4000 точки, което е добре за карта купена преди две години) Затова GeForce4 Ti4200 е картата само да имах още малко парици...(и защо тук я продават за $150 гадовете :evil: )
            <<..........>>

            Comment

            Working...
            X