Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Europa Universalis 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    аз съжелявам повече - вече съм 1825 година а още толкова страни за унищожаване
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      Аз се досетих но немога да намеря точните флагове за да оправя проблема, на теб не ти го създава тоя проблем затова ще те помоля да ми пишеш като влезеш в skype да ми пратиш директорията \gfx\flags
      от инсталационата папка на пача, на мен пача ми тръгна както си спомняш само върху Наполеонската амбиция и там е всичко, вчера бях copy paste flags от EU3 обаче са с различни кодове и си остана същото, иначе в \gfx\flags имах само 40-50 флагове на държави и това обяснява защо останалите са бели та както и да е, не можах да мина без обяснение

      Comment


        княз Крылов написа Виж мнение
        аз съжелявам повече - вече съм 1825 година а още толкова страни за унищожаване
        радвам се за тебе, че не ти омръзва

        Comment


          Toso написа Виж мнение
          Аз се досетих но немога да намеря точните флагове за да оправя проблема, на теб не ти го създава тоя проблем затова ще те помоля да ми пишеш като влезеш в skype да ми пратиш директорията \gfx\flags
          от инсталационата папка на пача, на мен пача ми тръгна както си спомняш само върху Наполеонската амбиция и там е всичко, вчера бях copy paste flags от EU3 обаче са с различни кодове и си остана същото, иначе в \gfx\flags имах само 40-50 флагове на държави и това обяснява защо останалите са бели та както и да е, не можах да мина без обяснение
          свали си това. предполагам че ще ти помогне

          MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.

          Comment


            kris4o1993 написа Виж мнение
            свали си това. предполагам че ще ти помогне

            http://www.mediafire.com/?9yxqvnc5tn2
            Дано като я пре-инсталирам да се оправи, защото ся дирекно върху тези които бях сложих от EU3 не се оправи освен, че смени дизайна. Иначе много ти благодаря

            Comment


              някой може ли да даде линк от където да се дръпне инсталациона версия на Играта с адд-он-овете?
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                княз Крылов написа Виж мнение
                някой може ли да даде линк от където да се дръпне инсталациона версия на Играта с адд-он-овете?
                сваляш това




                след това правиш това:

                натискаш старт бутона след това Run. след това в появилото ти се меню отстрани натискаш HKEY LOCAL MACHINE, след това SOFTWARE, след това Paradox Interactive и там трябва да има папка Europa Universalis 3. Натискаш в/у нея и отстрани ти се появяват няколко реда с данни. Даваш десен бутон в десния прозорец и натискаш New -> String Value. После променяш името на новия стринг на Napoleon. Даваш с десен бутон на стринга Napoleon и после Modify. След това му даваш Value нa 2.0
                след това сваляш това:



                при стартирането сваляш пач 3.1 и си готов

                Comment


                  мля, не ща да барникам в регистрито - затова питам за инсталациона версия ;( ама явно няма ...
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Нищо няма да му стане на компа като влезеш в регистрите.
                    Ако не беше крисчо сега нямаше да я играя 3.1 in nomine, такаче го послушай

                    Comment


                      не че ще стане нещо - мързи ме да ровя в регистрито
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        княз Крылов написа Виж мнение
                        не че ще стане нещо - мързи ме да ровя в регистрито
                        Е то аз съм ти описал точно какво да правиш Не е нужно да се ровиш и да търсиш

                        Comment


                          Toso написа Виж мнение
                          Има доста да поработят по изкуствения интелект, не ми е интересно да играя в една европа където всеки го е страх да обяви война на друг защото другия ще бъде защитен от HRE. А ако ще нападат някой то ще бъдеш съмия ти и то няма да си главно от един а ми от поне 5-6 малки гадни войнствени държавици, защото проклетите баши бузуци сключват алианс и гарантират свободата на 50 държави...
                          Е то това му е доброто на ИИ-то,значи.И в реалността никой не те оставя да си правиш каквото си искаш.Като те видят слаб и почват да те ''покровителстват''

                          Само този момент със щастливите нации нещо не ми е ясен.За какво изобщо са го пъхнали?
                          Анархист-Диктатор

                          Comment


                            Макс Щирнер написа Виж мнение
                            Само този момент със щастливите нации нещо не ми е ясен.За какво изобщо са го пъхнали?
                            Ми според мен защото в реалния живот тези държави са били Велики сили и са имали доста привилигии

                            Comment


                              Да му се невиди и коравата игра, в мойта любима Византия първо започнах да пускам патриоти в по градовете държави които имам core, стигнах до венеция ама тая игра имат армия в градовете с core и като пусна патриоти в crete немога да превзема всичките провинции които имам core
                              Та както и да е, по нататък правя армия и си викам, че ще избия баши бозуците ама уви не стана така, почвам пак от сейфа и сключвам алианс с власите и унгарците(които имат граница с отоманците) и си викам аи вече няма да ги бъде, уви придвижвам се към техните градове и гледам как умира войската постепено, а и когато вече са в техния град пак си продължават, минат 1-2 години усилено превземане на градовете му на балканите и постепено армията замре и оня баши бозук чак тогава ми тръгва на бой
                              Както и да е, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ !!!

                              Comment


                                патриоти? какви патриоти?
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X