Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Europa Universalis 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Страхотна игра, размазвам се всеки ден, и най - хубавото е, че без чийтове ги омазвам от всякъде. Ще ви покажа какво направих с Австрийците за период от 1453 - началото до 1521 когато започна да ми писва заради това, че подкарах австрия до война в руските провинций.
    Не ми харесват тези големи територий без форт, а и с тези мижъви пари които получавам от тях е грях да хабя за workshop или fort пък камули за воения фактур които дава бонус към добиването на желязо и още някъв вид руда( медна... ддзн )
    П.С. Васални държави / Бургунди, Франция , Англия , Шотландия , Османлийте, Арагонци , Кастилянци , Лутиргия / Финландия / Норвегия / Швеция / Дания / Новгод / Персия / Кримерия / Сибир / Унгария / Савой (май са тези, с най силните имам алианс с другите по 1 територия нямам и с нетърпение чакам да ми обяват война за да ги анексирам )
    Иначе махам алианса с някой, след 2-3 години той ми обявява война и го омазвам ( много забавно )
    А и, искам да си обясна, но всъщност немога защо като победя някой, ама тотално го оставя без никаква войска на 100% победа той при положение, че има доста територий ми се подиграва и не приема да ми даде всичките си територий...(Затова и го правя васал и след това алианс...) А и, в началото когато нямах съюзници и се омазвах сам самичък имаше моменти с по 3-5 държави в война които ме разбиват, превземат ми някой градове и след време се появява и съобщението за мир, с което аз им отговарям да ми дадат наличните си пари и те се съгласяват( за да стане така първо трябва да се изчака първи те са поискат мир, иначе ви отказват категорично ) В крайна сметка това е много дразнещо, защото аз имам шанс да ги бия ама те мен не...
    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Много ме радва следващата картинка, по едно време бях останал само аз след това се включи франция и после и бургунди, но защо ? Те всъщност не за от Свещената империя, а и много е страно как някой държави гласуват за държави от различна религия дори По рано в играта една държава ми беше -200 и гласуваше за Етиопия, за бога ... Етиопия, а и на всичко от горе как Етиопия която е в Африка е с Християнска Религия, хаха
    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Е както беше казал един от потребителите за да направиш бързо империя няма начин да не те намразят, а ето и доказателството...
    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


    Искам да попитам защото се появява един глупав проблем с играта,
    играя наполеоновата амбиция а когато се опитвам да сложа пача 2.2 ми изписва, че дори не е инсталирана амбицията
    В предния пост вече става дума и за Номие ( пача ) , той е на същото диреже, баси... защо ми изписва подобни простотий...
    Last edited by Toso; 01-09-2008, 00:08.

    Comment


      #92
      kris4o1993, може ли да сподериш как направи такава карта на света - от играта някой файл или ...?
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #93
        княз Крылов написа Виж мнение
        kris4o1993, може ли да сподериш как направи такава карта на света - от играта някой файл или ...?
        Ако имаш експанжъна [InNomine] натискаш Ф12

        Comment


          #94
          Toso написа Виж мнение
          Страхотна игра, размазвам се всеки ден, и най - хубавото е, че без чийтове ги омазвам от всякъде. Ще ви покажа какво направих с Австрийците за период от 1453 - началото до 1521 когато започна да ми писва заради това, че подкарах австрия до война в руските провинций.
          Не ми харесват тези големи територий без форт, а и с тези мижъви пари които получавам от тях е грях да хабя за workshop или fort пък камули за воения фактур които дава бонус към добиването на желязо и още някъв вид руда( медна... ддзн )
          П.С. Васални държави / Бургунди, Франция , Англия , Шотландия , Османлийте, Арагонци , Кастилянци , Лутиргия / Финландия / Норвегия / Швеция / Дания / Новгод / Персия / Кримерия / Сибир / Унгария / Савой (май са тези, с най силните имам алианс с другите по 1 територия нямам и с нетърпение чакам да ми обяват война за да ги анексирам )
          Иначе махам алианса с някой, след 2-3 години той ми обявява война и го омазвам ( много забавно )
          А и, искам да си обясна, но всъщност немога защо като победя някой, ама тотално го оставя без никаква войска на 100% победа той при положение, че има доста територий ми се подиграва и не приема да ми даде всичките си територий...(Затова и го правя васал и след това алианс...) А и, в началото когато нямах съюзници и се омазвах сам самичък имаше моменти с по 3-5 държави в война които ме разбиват, превземат ми някой градове и след време се появява и съобщението за мир, с което аз им отговарям да ми дадат наличните си пари и те се съгласяват( за да стане така първо трябва да се изчака първи те са поискат мир, иначе ви отказват категорично ) В крайна сметка това е много дразнещо, защото аз имам шанс да ги бия ама те мен не...
          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Много ме радва следващата картинка, по едно време бях останал само аз след това се включи франция и после и бургунди, но защо ? Те всъщност не за от Свещената империя, а и много е страно как някой държави гласуват за държави от различна религия дори По рано в играта една държава ми беше -200 и гласуваше за Етиопия, за бога ... Етиопия, а и на всичко от горе как Етиопия която е в Африка е с Християнска Религия, хаха
          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Е както беше казал един от потребителите за да направиш бързо империя няма начин да не те намразят, а ето и доказателството...
          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


          Искам да попитам защото се появява един глупав проблем с играта,
          играя наполеоновата амбиция а когато се опитвам да сложа пача 2.2 ми изписва, че дори не е инсталирана амбицията
          В предния пост вече става дума и за Номие ( пача ) , той е на същото диреже, баси... защо ми изписва подобни простотий...
          Защото си свалил играта от замундата а там само разархивираш и играеш. Трябва да я имаш инсталирана

          Comment


            #95
            kris4o1993 написа Виж мнение
            Ако имаш експанжъна [InNomine] натискаш Ф12
            хе хе довечера ще ви пусна да видите могъщия Утрехт (Нидерландите) владеещ половин Европа, половин Сибир, цели Америки и 80% от Африка през 1700 година муахахаха
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #96
              kris4o1993 написа Виж мнение
              Защото си свалил играта от замундата а там само разархивираш и играеш. Трябва да я имаш инсталирана
              Благодаря, може ли да ми дадеш линк от където да я сваля, че бая по интересна ми се види по снимките които постна няколко мнения по горе

              А и п.с. От обят съм я подкарал с шотланците, и сега се късам от нерви, майка му на компютъра нещастен, окупирвам всички колоний в америка на французойките и тръгвам да искам да ми ги дадат, ама фанах на мойсей жезала, сейвам и пробвам дали ще ми даде поне една територия и уви НЕ
              , след това 100 голд, НЕ , Фасал, НЕ , да освободи една нация, ПАК на мойсей .... ЕЙЙЙЙ тая глупост трябва да се оправи, как да ги бия подяволите като те не искат мир освен ако не е бял или в полза на тях

              А ето и снимката... От нерви в гоненицата почнах да му гуря и колонийте... не е познал с кой да се закача
              Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

              Бая дълга война , от 20к човешки ресурс падна на 0 а и като приех протестанската религия и станах с всички - 200 ( абе съмнявам се за това да ми отказва и една територия )

              Comment


                #97
                Toso написа Виж мнение
                Благодаря, може ли да ми дадеш линк от където да я сваля, че бая по интересна ми се види по снимките които постна няколко мнения по горе

                А и п.с. От обят съм я подкарал с шотланците, и сега се късам от нерви, майка му на компютъра нещастен, окупирвам всички колоний в америка на французойките и тръгвам да искам да ми ги дадат, ама фанах на мойсей жезала, сейвам и пробвам дали ще ми даде поне една територия и уви НЕ
                , след това 100 голд, НЕ , Фасал, НЕ , да освободи една нация, ПАК на мойсей .... ЕЙЙЙЙ тая глупост трябва да се оправи, как да ги бия подяволите като те не искат мир освен ако не е бял или в полза на тях

                А ето и снимката... От нерви в гоненицата почнах да му гуря и колонийте... не е познал с кой да се закача
                Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                Бая дълга война , от 20к човешки ресурс падна на 0 а и като приех протестанската религия и станах с всички - 200 ( абе съмнявам се за това да ми отказва и една територия )

                Значи има и друг начин: натискаш старт бутона след това Run. след това в появилото ти се меню отстрани натискаш HKEY LOCAL MACHINE, след това SOFTWARE, след това Paradox Interactive и там трябва да има папка Europa Universalis 3. Натискаш в/у нея и отстрани ти се появяват няколко реда с данни. Даваш десен бутон в десния прозорец и натискаш New -> String Value. После променяш името на новия стринг на Napoleon. Даваш с десен бутон на стринга Napoleon и после Modify. След това му даваш Value нa 2.0


                Сега вече ще можеш да си инсталираш всички пачове както и InNomin-а който си дръпнал от замундата. Успех


                ПП: За Княза: ако натиснеш Shift+F12 ще вземеш скрийн само на твоята държава и васалите ти



                EDIT: скоро ще излиза пач за ИН и ще има такива промени че ще ви падне шапката :

                - Added a province decision page to the ledger.

                - Admiral AI: Naval Patrol AI functional.

                - Rebel defection is no longer possible to overseas countries, unless the province neighbors their territory.

                - Added "is_rival" and "is_threat" triggers.

                - You now must be orthodox to restore the Byzantine Empire.

                - Commisioning privateers will now create privateers that are friendly to you and won't blockade your ports or attack your ships, but create havoc for everyone else.

                - The emperors bonus is now only adapted after the start of the game, so starting troops will not be insanely large.

                - You can now also demand provinces belonging to vassals and lesser personal union partners in a separate peace with their overlord.

                - Privateers now give their money to their sponsor.

                - You now get a CB on anyone doing spy actions on you and getting discovered with it in multiplayer.

                - Spy Efficiency now affects spy action success instead of just discovery.

                - Added an indicator for when a province will become a core province.

                - Players can now freely edit the names of their provinces in the province panel.

                - New ledger page listing all previous emperors of the HRE.

                - Added new spy actions 'sponsor_patriots', 'sponsor_nationalists' and 'sponsor_pretender'.

                - Added a 'war_score' trigger that checks ANY war if score is better than x.

                - AI should now be more keen on constructing buildings in general.

                - Small cot's are now far more likely to close down due to stagnation.




                След като ще мога да променям имената на провинциите, спокойно ще прейменувам Лондон на Нова София







                EDIT 2: Княже, видя ли последния ми пост във темата за Виктория (играта)? ако не погледни последното мнение по темата... Като го видях по време на играта ми се скъсах от смях
                Last edited by kris4o1993; 02-09-2008, 02:16.

                Comment


                  #98
                  Благодаря за подробното описание, по късно като се събудя ще я инсталирам.

                  Интересни промени, не вдявам защо трябва да съм православен, че да мога да освободя Византийската Империя ?! П.С. Не, че ще си играя да я освобождавам при положение, че ще играя с нея.

                  За провинцийте ще бъде забавно, Истамбул / Константинопол - Наше Село
                  Ще се почака още докато сложат нещо и за царското семейство, адже ба за какво ми са като за нищо не ги ползвам

                  Comment


                    #99
                    Детска радост - бенгалски огън
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      ..
                      Last edited by Toso; 04-09-2008, 16:44.

                      Comment


                        Нормално ли е? / доло в ляво съм почертал /
                        Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                        Питам се царя коя ли държава е избрал да се крие, че да не опита ножаааа
                        На бас, че е отишъл в някоя неотрална държавица, нещо на почивка у новия свят

                        Comment


                          Ок,а сега след като са минали почти 2 години от излизането на играта и са направени толкова пачове и експанжъни какво ще кажете за качеството на този продукт?
                          От парадокс затъват ли в 3Д разработването за сметка на ИИ както са го правели и други компании или все още удържат фронта...?
                          Анархист-Диктатор

                          Comment


                            Много хора казват че 3д-то sucks, ама на мен лично много ми харесва. ИИ-то също според мен се държи на ниво, а пък във HoI2, която не е 3д, ИИ-то е ужасно, дори трагично... Надявам се когато HoI3 излезе догодина да има един стабилен ИИ

                            Comment


                              Ето и моят запис. Оранжевото дето преобладава по картата са Нидерландите на 2 април 1708 година
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                княз Крылов написа Виж мнение
                                Ето и моят запис. Оранжевото дето преобладава по картата са Нидерландите на 2 април 1708 година
                                OMG 0_o

                                Comment

                                Working...
                                X