Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Europa Universalis 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    направи снимки на така наречената ти империя

    Comment


      нямаш проблеми - тя не е голяма, но като за Люксембург си е доста
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Защо ми се обясняваш в любов, като няма проблем качвай

        Comment


          еми трябва да се прибера, да пусна компа и играта вече съм направил първите две, остава само третото
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            MAGNA MUNDI PLATINUM V.1.00




            Install instructions


            1) Install EU3, Napoleon’s Ambition and In Nominee.

            2) Update In Nominee to version 3.1

            3) You should see a mod pull-down option in the launcher (it should say "default" to begin with).

            4) Extract the MagnaMundiPlatinum.exe file to your EU3/mod directory.

            4.1) Make sure that before extracting, you delete all content from any previous version of Magna Mundi from the mod directory.

            4.2) After extracting, make sure that you see a file with a MagnaMundiPlatinum.MOD extension in that directory. If you don't, you should move the directories so the MagnaMundiPlatinum.MOD is in EU3/mod and there is a MagnaMundiPlatinum directory right after it (in EU3/mod/MagnaMundi2).



            Има Manual с промените които внася този мод в играта, но е дълъг 220 страници и няма да поствам тук всички промени. Знайте че без този мод ЕУ3 съкс

            Comment


              По добър ли е от мода Whole wolrd ?
              Няма нужда да казваш, че е по добър от EU3, нормално е да бъде по добър.
              Князе# Апф от къде да знам, че пишеш и от друг компютър. Можеше пре - спокойно да кажеш

              Comment


                Whole World e боза в сравнение с този. Изтегли си го. Няма да съжаляваш. Има само 1 малък проблем - при преминаването към нов месец има едно малко зацепване но не е фатално

                EDIT: Създателят на мода каза че са фикснали повече от 10000 проблема

                Comment


                  Първо ми изписва да изчакам 7минути докато зареди calculate path
                  а след това идва и голяма, не чак толкова голяма изненада
                  Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                  Comment


                    мда по-интересна и логична е от към логически и исторически връзки, евенти и т.н. Но има едно нещо заради което никога повече няма да си пусна този мод - няма десета скорост. Не искам да преживявам историята риалтайм ....
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      забравих да отбележа че мода прави играта много тежка и на моята супер-машина аз успях да го изтрая само до 1490, след което просто ми писна да не мога да цикна един бутон с 10 клика на мишката по него.
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        княз Крылов написа Виж мнение
                        забравих да отбележа че мода прави играта много тежка и на моята супер-машина аз успях да го изтрая само до 1490, след което просто ми писна да не мога да цикна един бутон с 10 клика на мишката по него.
                        Да. И аз затова оставих мода. А толкова надежди имах в него...

                        Сега започнах игра с Бохемия от към 1500-тната (когато има PU с Унгария), превзех Бранденбург, Саксония и там още няколко немски княжества. След това си преместих столицата в Бранденбург и основната ми culture group стана Саксонска. Сега се появиха нови National Decisions, с които мога да формирам Прусия и да обединя Германия

                        Та този трик със смяната на столиците съм го пробвал и с Португалия - Завладях всички Холандски княжества и си преместих столицата там. Веднага ми дойде десижън да стана Хиландия и аз станах

                        Само трябва да имаш повече провинции от тази culture group за да може тя да ти стане основна

                        Comment


                          Спокойно, не си единствения които разбира от тая игра. Това със столицата е ясно на много хора само, че аз немога си обясня закво даваш 1000 жълтици да я смениш от бохемия на брандебург...

                          Comment


                            Toso написа Виж мнение
                            Спокойно, не си единствения които разбира от тая игра. Това със столицата е ясно на много хора само, че аз немога си обясня закво даваш 1000 жълтици да я смениш от бохемия на брандебург...
                            А ти като си такъв разбирач що не си отговориш сам...

                            Comment


                              btw ето скрииншот на това което съм завладял (минали са малко повече от 100 години):


                              Comment


                                по спокойно де, да не те пита нещо човек

                                Comment

                                Working...
                                X