Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Europa Universalis 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    религията поне я пише - няма ресурса който се произвежда в провинцията, а обикновенно и на икономическата карта са разместени и не мож разбереш кое къде е - но подозирам че мода реагира така само на пиратските версии .... поне не виждам оплаквания на форума им ...
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      възможно, но все пак е куцава работа, а и защо като имаше wolrd whole за 3.0 тея от компанията не прибавиха провинците в 3.1 пача ама...
      Едит :/ Крисчо, твоя whole wolrd и има ли същите проблеми, ако няма ако обичаш да ми пратиш твоя по skype, че така не се играе
      Last edited by Toso; 25-09-2008, 19:14.

      Comment


        Абе защо морските пътища ги счита като провинции, ся имам с българите два пътя до великобритания и ми е някво страно, а и посредата на самото поле има къщата като, че ли е провинция
        Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

        Comment


          Toso написа Виж мнение
          Абе защо морските пътища ги счита като провинции, ся имам с българите два пътя до великобритания и ми е някво страно, а и посредата на самото поле има къщата като, че ли е провинция
          http://img218.imageshack.us/my.php?i...gagagagkb0.jpg
          Човек аз нямам такива проблеми. Нещо бъркаш

          Comment


            не бърка - същия проблем описах и аз по-горе
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              Вече съм щастлив собственик на пълен оригинален комплект ЕУ3
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                княз Крылов написа Виж мнение
                Вече съм щастлив собственик на пълен оригинален комплект ЕУ3
                И колко пари ти излезе това удоволствие?

                Comment


                  Къде може би да съм допуснал грешка.
                  1. Го свалям
                  2. Инсталирам в отделна папка
                  3. Copy paste в директорията на играта (NAmbition + Inomine)
                  и иначе си тръгва ама липсват някой работи, после гледам Basic mod и него качвам кво промени нищо не разбрах, зех, че се върнах от начало първо сложих 3.11 за 3.10 и после 3.12 за 3.11версия ин номине и пак басик мода и пак същата работа

                  Comment


                    kris4o1993 написа Виж мнение
                    И колко пари ти излезе това удоволствие?
                    много - но няма по-евтино (след като нито пулсар нито озоне внесоха Ин Номине) - всяка от приложенията е 20 долара на GamersGate, така че обощо около 80 лева
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      Е, ЕУ се купува от 1.0 (която ми е на немски, хихи), макар сега Номинето почти да не съм го играл. Чакам Магна Мунди за него
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        ами интернет магазините със твърда доставка (тоест не дънлоуд) предлагат основата за около 30-36 долара и двата адона за по 9-12, което с доставката отново излиза около 80 лева само дето се налага да ги чакам около 2 седмици докато пристигнат.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          както и подозирах - при инсталването на WW мода върху оригиналната игра няма нито градове в морето, нито проблем с отобразяването на религията и ресурсите - всичко е просто песен
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            Радвам се за теб Жалко, че така ми се получава...

                            Comment


                              Toso написа Виж мнение
                              Радвам се за теб Жалко, че така ми се получава...
                              ми значи инсталирай в директорията на Еу3 и после когато стартираш там отдолу има опция "Choose mod" или нещо от сорта. От там избираш Whole World Mod

                              Comment


                                kris4o1993 написа Виж мнение
                                ми значи инсталирай в директорията на Еу3 и после когато стартираш там отдолу има опция "Choose mod" или нещо от сорта. От там избираш Whole World Mod
                                По нагоре бях описал какво правя но явно не си прочел.
                                1. Инсталирам в оделна папка и после copy paste в NA където всъщност единствено ми тръгваше IN и затова и там сложих и мода...
                                2. Сега като ти го прочетох опитах да стартирам играта от файла eu3 а не от eu3game та от eu3
                                Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                                3. copy paste мода и в EU3 и там като стартирах eu3 пак няма мод

                                ЕДИТ :/ Ауууууоууу ама чак сега като го прочетох това което написа загрях къде ми е проблема...
                                Получава се така не само защото не стартирвам мода от eu3 и играя от eu3game ами защото в самата директория на играта трябва да има папка mod а аз като copy paste само това в нея без самата нея и затова ....

                                ЕДИТ 2 :/ Тъкмо я стартирах и гледам, че си изписва дори, че играя еди коя си версия - mod whole wolrd ... влизам в играта и всичко е тип топ УРААААААААААААААААААа
                                И сега започвам в рязаните побеждавам войната с тимуидите и освобождавам българите и почвам да ги къртяяяяя до де не направя България на цял континент
                                Last edited by Toso; 26-09-2008, 15:49.

                                Comment

                                Working...
                                X