Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Носталгия -Red Alert 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    eeee i В Юри има свежарски идеи и готини лафова, примерно онова с "комрад нашата съветска технология презори кекавата американска машина на времето та стигнахме в Юрския период" и разни тиранозавъри се засилват да ми хапнат танковета или ходенето до луната, а крепоста на Юри в Трансилвания? Но актрисат аиграеща Таня видимо беше остаряла, пък и Ива като я дадоха вцял ръст брррр.

    Comment


      #32
      За мене лично по яка и носталгична игра от Red Alerta 1 няма дори в момента пак я превъртам и пак съм на мнение че филмчетата ам са по яки от тези на много нови игри.Сега ми попадна Earth 2150 и мога да я препоръчам на хора който си падат по стратегите.Но пак всичко опира до вкус..................

      Comment


        #33
        A ako си включваше скайпа щеше да видиш инфо за две много интересни книги и нямаше да играеш археологични игри
        Не че аз не се опитвам сега да подкарам Warlord 3, ama нещо се е скапал диска

        Comment


          #34
          О РА2 почти всяка зима си я записвам,превъртам всичките кампании и я трия и наистина филмчетата са феноменални. Дет се вика рулират
          Иначе ра1 също е готина но за жалост така и не съм я играл по обстойно.

          The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

          The 2 minute war - FallOut

          Comment


            #35
            Dobre aко се отклоним към РА 2 кое маце най-много ви харесва: Ива (тази която чете мисиите на "добрите"), Таня (спецназовката на "добрите") или София (чете мисиите на "лошите')
            Отговорите трябва да са обосновани.

            Comment


              #36
              Е ти пък,красавеца Юри къде го забрави :1087:

              Иначе тая Таня най ме радваше с двата патлака

              The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

              The 2 minute war - FallOut

              Comment


                #37
                Мен Dune 2 така и не можа да ме грабне, може би защото я пробвах прекалено късно или защото първата игра която играх от този тип беше първият Command&Conquer и май тя си ми остана любимата.
                Някой по-горе спомена за Emperor:Battle for Dune, според мен това е играта която до най-голяма степен носи духа на дюн в себе си, човек само като види федайкините, гигантските червеи и сардукарите и му става едно такова топло на душата... да не говорим че геймплейът беше доволно зарибяващ, играл съм я поне 3-4 месеца подред, препоръчвам я на всички.
                <<..........>>

                Comment


                  #38
                  Gaden Gogi написа
                  A ako си включваше скайпа щеше да видиш инфо за две много интересни книги и нямаше да играеш археологични игри
                  Не че аз не се опитвам сега да подкарам Warlord 3, ama нещо се е скапал диска
                  Кои книги имаш на предвид?

                  Comment


                    #39
                    Luchs написа
                    Кои книги имаш на предвид?
                    Ami az продължавам дане те виждам на скайпа иначе имаше две книжки за историята на американските локомотиви.

                    Comment


                      #40
                      хахахаахахахахха за локомотиви може да почета нещо, единствено ако е свързано със http://wio.ru/rr/ww2sovr.htm



                      ето такива локомотиви харесвам!

                      Comment


                        #41
                        Хм, може пък аз да те бъркам с някого

                        Comment


                          #42
                          Определено

                          Comment

                          Working...
                          X