Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Armored Warfare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Jagdwaffe99 написа Виж мнение
    Изтеглих си играта. Меко казано съм разочарован. Какви си тия системни изисквания,не знам.WOT в това отношение е в пъти по-добре.
    Какъв е проблема? На друго място вече споделих, че с конфигурация еквивалентна на прилична геймърска машина от 2007-ма, я играя тази игра на средни настройки с кадри над 50. Не вярвам да си с по-слаб компютър от моя.

    Comment


      #77
      Точно пък World of Tanks въобще не е оптимизирана както трябва.Сложил съм всичко на макс и карам с по 60-70 кадъра.Когато премина в снайперски режим, кадрите падат на 40 и понякога тридесет.И всичко това при положение, че надвишавам изискванията (както се казва) двойно.Armored warfare като съм на ниско и средно качество си карам с по 30-40 кадъра,но без някакви малоумни спадове в кадрите.
      Иначе играта е много добра и си струва.Единственият проблем е ,че имаше доста малко хора и трябва да се чака доста време.

      Comment


        #78
        Ами компа ми е лаптоп леново е530c и наистина останах очуден защо при минимални настройки ми забива, при положение че war thunder ми върви без проблем. А относно самата игра много ми хареса - аз се ядосах заради проблемите с графиката.

        Comment


          #79
          Сутрин, когато е некъв ужас да се доредиш до игра в 7-ми или 8-ми тиър (още мъъъъничко ми остава до 9-ти , гледам да не се охарча много), играта е най-забавна в 6-4. Добрият стар терминатор абсолютно рулира там , и фарми като за световно.

          Click image for larger version

Name:	ScreenShot0018.jpg
Views:	1
Size:	359.1 КБ
ID:	549062

          Comment


            #80
            След някои първоначални мъчения, трябва да призная, че с топовото оръдие и снаряди, макар и далеч от пълен ъпгрейд още, Т-90МС направо цепи мрака (с кумулативни по леката бт - удря към 1000 и нещо). А и фарми здраво.

            Click image for larger version

Name:	ScreenShot0027.jpg
Views:	1
Size:	351.0 КБ
ID:	549167
            Last edited by кало; 11-02-2016, 00:52.

            Comment


              #81
              Десетките:


              Comment


                #82
                Интересно, малко го удрят на несъществуващи танкове (за разлика от повечето в играта, които са или серийно произвеждани, или действащи прототипи). Например Лео-2А7 май няма прототип със 140мм оръдие (има такъв Лео, но отпреди бая време). А не знам дали има и М1А3. Другото интересно е дали за Т-14 предвиждат и 152мм 2А83... Само интересни работи предстоят .

                Comment


                  #83
                  кало написа Виж мнение
                  Интересно, малко го удрят на несъществуващи танкове (за разлика от повечето в играта, които са или серийно произвеждани, или действащи прототипи). Например Лео-2А7 май няма прототип със 140мм оръдие (има такъв Лео, но отпреди бая време). А не знам дали има и М1А3. Другото интересно е дали за Т-14 предвиждат и 152мм 2А83... Само интересни работи предстоят .
                  Играта се развива 20 години в бъдещето, топ тиъра е нормално да е концепция или прототип към днешна дата. За M1A3 трябва да се чуе 2017-2018, а прототипи на 140мм оръдия е имало и теоретично всички (Leopard 2a7, M1A3, Challanger 2) МБТта са можели да го сложат. Просто е много непрактично в днешно време, но явно след 20 години вече няма да е така
                  Иначе да Армата ще има 152мм оръдие като ъпгрейд и това е една от двете причини НАТОвските танкове да имат 140мм оръдия. Другата причина, е че са искали да направят 10ките по-привлекателни, защото и 9ките са много добри в момента.

                  Comment


                    #84
                    А чува ли се кога да чакаме пълния рилийз, с 10-ките? Днес на руския сървър въведоха 0.13, аз съм на европейския - не знам дали и там вече са го въвели.
                    Интересно, как ще реализират демидж модела на Т-14 - особено с купола му.
                    Last edited by кало; 11-02-2016, 19:59.

                    Comment


                      #85
                      кало написа Виж мнение
                      А чува ли се кога да чакаме пълния рилийз, с 10-ките? Днес на руския сървър въведоха 0.13, аз съм на европейския - не знам дали и там вече са го въвели.
                      Интересно, как ще реализират демидж модела на Т-14 - особено с купола му.
                      0.14 или 0.15 засега, 0.13 на ЕУ ще е в понеделник най-вероятно.
                      Засега предположението е хартиен купол (ами такъв си е), с намален демидж както при Терминатора.

                      Comment


                        #86
                        Очаквано, макар според разни данни това около затвора на оръдието и над АЗ да не е никак хартиено .

                        Comment


                          #87
                          кало написа Виж мнение
                          Очаквано, макар според разни данни това около затвора на оръдието и над АЗ да не е никак хартиено .
                          Ами не е хартиено при всички случаи, обаче едва ли можеш да кажеш, че ще спре модерен 120мм кинетичен снаряд, а да не говорим за 140мм. Та по-леки оръдия едва ли ще пробиват челно купола, но за другите МБТта ще е прозрачен, а тъй като това ще са основните противници затова казах хартиен.

                          Comment


                            #88
                            Днес някакво чудо настана - вместо - 100-на участници, бройката скочи 10-кратно. Но пак се чака бая .

                            Click image for larger version

Name:	ScreenShot0049.jpg
Views:	1
Size:	328.4 КБ
ID:	552881

                            Иначе, за 9-ти тиър бая работа си трябва - реално минимум 30-тина милиона кинти, плюс поне милион точки за пълен ъпгрейд за който и да е танк.
                            Чели-2 е бая голям боклук - вярно, добре брониран, но - бавен, с много слабо оръдие и без КАЗ, което му е слабата страна.

                            Comment


                              #89
                              кало написа Виж мнение
                              Днес някакво чудо настана - вместо - 100-на участници, бройката скочи 10-кратно. Но пак се чака бая .

                              [ATTACH=CONFIG]30085[/ATTACH]

                              Иначе, за 9-ти тиър бая работа си трябва - реално минимум 30-тина милиона кинти, плюс поне милион точки за пълен ъпгрейд за който и да е танк.
                              Чели-2 е бая голям боклук - вярно, добре брониран, но - бавен, с много слабо оръдие и без КАЗ, което му е слабата страна.
                              Още съм на осми тиер и се чудя коя деветка да отварям. Но няма да е скоро, предвид че рядко играя повече от това да си взема дневните бонуси за ПВЕ висока и средна трудност. Но се колебая между Т-90 и члънджър двойка.

                              Comment


                                #90
                                Има ли много хора, които играят напоследък?
                                Аз като влизах за последно имаше по 60 души на опашка за битка и се чакаше по доста време.

                                Comment

                                Working...
                                X