Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    княз Крылов написа
    Да защитят от кого? от Австрийските дипломати? хи хи хи
    От посегателството на империалистическата пропагандна машина. :1087:
    "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
    - Боже силни, боже създателю,
    помогни ни с сила и юнашество!
    Бой ще да ся бием на Софийско поле,
    кръв ще леем за Христово име,
    ще прославим християнска вяра."

    Comment


      а така може - Австрийската работническа партия напълно подкрепя това начинание
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        княз Крылов написа
        а така може - Австрийската работническа партия напълно подкрепя това начинание
        С голямо задоволство забелязваме, че братята съПартийци са решили и те да осъдят международния империализъм и действието на световния капитал с цел дестабилизацията на отношенията между различните страни.
        От което ще спечелят само оръжейните търговци и индустриалците, а губещ ще бъде само пролетарията.
        :mhehe: :mhehe: :mhehe:
        "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
        - Боже силни, боже създателю,
        помогни ни с сила и юнашество!
        Бой ще да ся бием на Софийско поле,
        кръв ще леем за Христово име,
        ще прославим християнска вяра."

        Comment


          Невиноватая я!!!!!
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            gollum написа
            Едно пояснение, понеже вече започнахте да ми изпращате адресите си за участие в играта. Пишете в заглавието на писмото или вътре какъв точно е прякорът ви във форума, защото неколцина познавам по име и мога да се досетя кои са (за направя връзка между името на пощата и реалното име на човека), но определено някои ми се губят .
            Ааа.. какво трябва да има в тия писма? Какво трябва да пишем?
            Btw, колко и какви са игровите роли?
            И по колко се падат на играч?

            Някакви промени по държавите може ли да правим?
            <Едит: Кой ще е с мен в отбор?>

            Comment


              Terror написа
              Ааа.. какво трябва да има в тия писма? Какво трябва да пишем?
              Btw, колко и какви са игровите роли?
              И по колко се падат на играч?

              Някакви промени по държавите може ли да правим?
              <Едит: Кой ще е с мен в отбор?>
              А Н Г Л И Я

              Играчи: Terror, vvasman


              Как ще си разпределите ролите и по колко на човек си решавате сами.
              "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
              - Боже силни, боже създателю,
              помогни ни с сила и юнашество!
              Бой ще да ся бием на Софийско поле,
              кръв ще леем за Христово име,
              ще прославим християнска вяра."

              Comment


                Поща за играта:
                spellbreak@abv.bg
                Игрово име: Максимилян ²²² Австрийски

                Моля господин дипломата или по-скоро дипломатическата служба на повереното ми от бога (неслучайно с малка буква) империще да не ни съсипва преди да сме почнали. След като почнем аз ще имам отговорността за това
                Френските власти ще помоля за преусмисляне на отношението си към точно тоя си съсед, а испанците, ако минат към свят комунизъм може и да ги последваме (конситуционарно морахичен комунизъм .


                Като цяло моля всички да се абстрахират и от моята и от Ависовата игра до този момент в името на по-добрата настояща такава.
                "Далеч съм от мисълта си"

                Comment


                  Spellbreaker написа
                  ..., а испанците, ако минат към свят комунизъм може и да ги последваме (конситуционарно морахичен комунизъм .


                  Като цяло моля всички да се абстрахират и от моята и от Ависовата игра до този момент в името на по-добрата настояща такава.
                  Ми то като се замисли човек Т.Живков си беше точно монарх(колко години управлява).
                  Това е едно добро предложение да се играе като хората. Не се знае кой в какъв съюз ще попадне и т.н. Да не си разваляме удоволствието.
                  "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                  - Боже силни, боже създателю,
                  помогни ни с сила и юнашество!
                  Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                  кръв ще леем за Христово име,
                  ще прославим християнска вяра."

                  Comment


                    Пред випускници на Екол Милитер маршал Фош сподели: "Френската Република никога не е определяла или е имала желание да определя политиката на суверенни държави, но социализъма ще трябва да си остане от другата страна на Пиринеите". Ке д'Орсе побърза да заяви, че маршала изявява личното си виждане, а не официалното становище на Франция.

                    Comment


                      освен това моля да извините страната форма на нашата (австрийска) реч - това не са граматимчески грешки - просто още е в обръщение архаичната форма на езика Диалект Хапсбург
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        mitaca написа
                        Пред випускници на Екол Милитер маршал Фош сподели: "Френската Република никога не е определяла или е имала желание да определя политиката на суверенни държави, но социализъма ще трябва да си остане от другата страна на Пиринеите". Ке д'Орсе побърза да заяви, че маршала изявява личното си виждане, а не официалното становище на Франция.
                        Генсек-а на Политбюро на ИСП заяви, че никога не имал намерението да се меша във вътршните работи на братска католическа и романска Франция.
                        "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                        - Боже силни, боже създателю,
                        помогни ни с сила и юнашество!
                        Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                        кръв ще леем за Христово име,
                        ще прославим християнска вяра."

                        Comment


                          И аз вече съм на линия, подреждам снаряди и пиша сценарий с кодово име "Тота, Тора, Тора". :aaa:
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            княз Крылов написа
                            ц ц ц и името ми открадна. Всъщност тва е едно завръщане на Щурми Ако добре си спомним той тръгна от Италия в Дипломация 2, мина през Австралия, Швеция и сега отново се завръща в древната си родина
                            Не ти открадах името, а говорех на теб.

                            Наистина това е моето завръщане. Този път, обаче си ми далече за да разчитам да ме пазиш... ще измисляме други варианти.
                            Канцлер на хазната

                            Comment


                              Според министър-председателя на Испания ( изпълняващ длъжността генсек на Полибюро на ИСП, след мистериозното изчезване на генсек-а Дон Кихот) изявленията, че Испания желае да разпространи социализма и в други части на света, където живеят компактни маси римско население произлизат от самата ИСП и по незнайни пътища са стигнали до Франция.
                              Г-н Хосе Карерас X²X заяви, че хората които са си позволили такова мешателство във вътрешните работи на друга страна са реваншисти и трохисти (демек троцкисти ) и трябва да бъдат изключени от Партията.
                              Специално за ИНАК(Испанска Независима Агенция "Каталуния") той обяви: "Ако тези лица не бъдат изпъдени от Партията, то тогава Партията се е компрометирала пред целия свят и е умърсила завинаги идеята на социализЪма. Партията трябва да се пребори с такива диверсанти, за да успее да си възстанови поне малка част от ренумето на социалистическа и да си върне доверието на народа и своите съседи. Моля правителството на Франция за прошка, след такива изказвания от страна на хора смееши да нарекат себе си социалисти."
                              "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                              - Боже силни, боже създателю,
                              помогни ни с сила и юнашество!
                              Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                              кръв ще леем за Христово име,
                              ще прославим християнска вяра."

                              Comment


                                selqndur написа
                                ........ Моля правителството на Франция за прошка, след такива изказвания от страна на хора смееши да нарекат себе си социалисти."
                                Приема се.
                                Поне докато не се изкаже Президента.

                                Comment

                                Working...
                                X