Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Универсум - Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ами, аз ще я водя. Сега в момента прецизирам дизайна на корабите (те ще могат да се сглобяват доста свободно от играчите). Малко по-нататък ще постна повечко информация.
    Империал и Голъм са направили технологиите с обяснения към тях и освен това самото технологично дърво е практически почти завършено.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Ми хубаво . Знаеш ли мислих си - не може ли веднъж и аз да съм от другата страна на барикадата , демек да стана водещ ?? Знам че може би звучи смешно ,ама да питам . Или може би трябва сам да си направя игра ? Все пак питам - Има ли място за водещ ? ( Имам голям опит в ролевите игри -питайте ролевото общество )
      Доколкото знам трябва да смятам яко ?
      "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

      Comment


        Хъм?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Добре , явно е глупаво....но все пак помисли .
          Каквото и да решиш предварително ти благодаря ! :tup:
          "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

          Comment


            А, то решението няма да зависи само от мен. По-принцип такова решение ще се вземе от няколкоте човека, които разработваме играта.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Originally posted by "Маршал Симеонов"

              Чудя се щото не си падам по спейс стратегиите и някак си ми е малко ....скучничничко !
              Всъщност, ако темата ти е скучна, защо би искал да си Водещ, какво те мотивира, демек?
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Принципно съм фен на фантастика -това е любимото ми редовно четиво ( въпреки че сега съм захапал книжките по WarCraft-горещо ги препоръчвам на всички- много добро фентъзи ) . Няма да отричам че не играя Спейс Стратегии ( предпочитам Земните ....нещо средновековие или Просвещение ?) . Това , което ме мотивира е следното - просто искам да се пробвам като водещ . Да си призная не знам какво точно трябва да правя , но бих се навил на всичко - от сметките , през замислянето на расите ( но това май вече е направено ) до постване на текущият резултат или писане на Нещо като "пропаганда" от 1-та форумна игра . Не целя нищо друго- нито проваляне на играта , нито подкрепа към някой играч ( въпреки че съм заложил на ХилядоЗвездният Райх) . Отдавна си мисля да се пробвам за водещ и според мен тази игра е най-подходящата ( по -подходяща беше само "Дипломация " , но за нейното участие имах проблеми .) , за играта на Авис -той ще си води -,а за Втората Форумна Игра - няма нужда въоще да се занимавам с нещо като ми е ясно , че не е за мен .
                Това е . Ако все пак бъда одобрен , бих искал да получа списък на задълженията и да реша дали все пак да се наема - всичко зависи от Интернета ми , страх ме е че няма да мога да бъде вечно тука на линия , затова не мога и да водя сам , пък и ме е страх да би да проваля играта с отсъствието ми , ако бъда евентуален водещ . Затова ако одобрите кандидатурата ми , искам инфо за Играта и после ще преченя дали да се наема .
                Това е всичко-по-горното го казх , за да имате впредвит че може да имам Интернет проблеми и да мога да влизам на форума примерно , не всеки ден , а през ден два !
                "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                Comment


                  Originally posted by "Маршал Симеонов"

                  Ако все пак бъда одобрен , бих искал да получа списък на задълженията и да реша дали все пак да се наема - всичко зависи от Интернета ми , страх ме е че няма да мога да бъде вечно тука на линия , затова не мога и да водя сам , пък и ме е страх да би да проваля играта с отсъствието ми , ако бъда евентуален водещ . Затова ако одобрите кандидатурата ми , искам инфо за Играта и после ще преченя дали да се наема .
                  Това е всичко-по-горното го казх , за да имате впредвит че може да имам Интернет проблеми и да мога да влизам на форума примерно , не всеки ден , а през ден два !
                  Ами, първо, списък със задължения нямаме, а изготвянето му би отнело време.
                  Второ, ако изкаш да си водещ ще трябва да влизаш по-редовно, т.е. не можеш да липсваш за дълго време и най-вече нередовно. Тоест, имаш задължения по отношение на играта и участниците (тази още не е тръгнала обаче).

                  Иначе, би могъл да си един от Водещите и да видиш как стават нещата, преди да станеш самостоятелен Водещ.
                  За мен лично обаче, е по-интересно създаването на света, а не ръководенето му
                  Да си Арбитър в една игра налага доста задължения и е много времеангажиращо.

                  А ако те гони непременно амбицията да станеш самостоятелен Водещ - ами създай си игра и после говори с Империал.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    Ще се старая да съм редовен .
                    Не ме гони амбицията Непременно да съм водещ , просто искам да се пробвам . А и си мисля че ако съм помощник на някой водещ или някакъв водещ , но с по-малки фунции , ще се науча бързо и после ще мога да водя и сам . Аз и не съм искал никога само аз да съм водещ . Аз за самостоятелна игра - прекалено много съм ангажиран към направата на една Настолна Ролева Игра ( колкото и бегла роля да имам там ) , прословутият ми сайт за Наполеон ( който много проточих ) и 1-2 проекта за компютърна игра ( там нещата са много сериозни както и екипа-сериозен и доста професионален )-та нямам време за своя , въпреки че ...хмммм......може и да се пробвам ! :>
                    Иначе и аз предпочитам създаването на светове , пред воденето .
                    Благодаря ти все пак Воланд !
                    "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                    Comment


                      Originally posted by "messire Woland"


                      За мен лично обаче, е по-интересно създаването на света, а не ръководенето му

                      :tup:

                      Абе, то и Бог така си е мислел и виж докъде я докарахме, като трябва да се оправяме сами. Лесно му е на Него - кефил се при създаването и после - сами да се оправяме. Не може така, другари, като се изживявате като създатели на светове, ръководете ги
                      "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                      Comment


                        О, да, няма проблем, ама жителите на световете често задават разни досадни въпроси или имат разни искания относно това или онова ... "що сега да е топло а после студено, не може ли обратното?" и т.н.

                        Comment


                          Абе то нали не можеше "гости" да пишат във форума? Е, лицето "Господ" още не се е регистрирало на нашия форум, но има време
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            е, тоя форум има само един господ
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Хммм.....Фридрих=Господ.. :o хммм......о-о схванах...хммм....добро сравнение ! :tup: :tup: :tup:
                              Но все пак си мисля че власта трябва да се даде на Хората ! :
                              Братя...не е ли време да поискаме правата си на Администратори на този форум ! Време е за революция ...долу омразният нам Имперски режим , искаме свобода ! Да живее Революцията !!!!
                              Искаме Админи да сме , искаме админи да сме ..уууууууууууу за Империята , искаме демокрация , искаме равенство и свобода !
                              Братя , душите ни гладуват , вечно поробени да се кланят на тоз Имперец . Омръзнаха ми фалшиви усмивки , не ви ли заболяха езиците от близане на Ипреските задни части- РЕВОЛЮЦИЯ !!!! Вземете си плаките ( не забравяйте и чучелото на Фридрих , което ще изгорим в "Общи Приказки" ) и да одим да го посрещаме на летище ( аз вече се обадих на Осама ,кхк...абе , да ,абе за бомбата в самолета му . Ама ние да сме там...ако вземе че оцелее ) ! Свобода ! Революция ! Viva La Resistance !!!!
                              "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                              Comment


                                абе таквиз постове през ден се появяват, даже вече не са ми интересни :twisted:
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X