Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Универсум - Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    кои бре?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #92
      Ъъъъъъъъ аз да попитам нещо.Колко души ще играят в една раса?
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #93
        един
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #94
          Parabellum, защо не се включиш? Тази игра се очертава да е доста интересна, и сигурно няма да свърши за 3-4 хода като миналите, а и с повече играчи ще е по-интересно.
          <<..........>>

          Comment


            #95
            Те игрите дето свършват запо 4 хода обикновено гъмжат от предатели Шегувам се де. Иначе тази кога почва?
            Канцлер на хазната

            Comment


              #96
              Originally posted by "Deimos"

              Parabellum, защо не се включиш? Тази игра се очертава да е доста интересна, и сигурно няма да свърши за 3-4 хода като миналите, а и с повече играчи ще е по-интересно.
              Все още тези игри не ги разбирам :cry: Може би в следващата ще играя
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #97
                Eto kak wivdam az rasite i igra`ite w Uniwersum
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #98
                  Много як сайт тоз' бре Одзава! Благодарности значи от мен.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #99
                    Кога почваме?
                    Канцлер на хазната

                    Comment


                      ъмм, има още някои неща да се доизкусоряват но мисля почти сме готови. Надявам се до края на тази седмица
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        ... надявам се...
                        Канцлер на хазната

                        Comment


                          Така. Тази седмица внезапно се оказа доста тежка - при мен на работа станаха разни простотии и ми отнеха доста време и нерви; чувам че воланд също е бил зает; затова се позабавиха нещата.... ще гледам да сме скоро готови, общо взето ни остава само баланса на нещата
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Нещо ново? :?
                            Fairness is a wonderful attribute, Major Anderson. It has nothing to do with war."
                            Page 97
                            "Human beings didn't evolve brains in order to lie around on lakes. Killing's the first thing we learned. And a good thing we did, or we'd be dead, and the tigers would own the earth."
                            Page 241
                            "I am your enemy, the first one you've ever had who was smarter than you. There is no teacher but the enemy. No one but the enemy will tell you what the enemy is going to do. No one but the enemy will ever teach you how to destroy and conquer. Only the enemy tells you where he is strong. And the rules of the game are what you can do to him and what you can stop him from doing to you. I am your enemy from now on. From now on I am your teacher."
                            Page 262
                            Ender's Game

                            Comment


                              Нещо много работа изпадна последните седмици. А и в ентусиазма около началото малко я бяхме поусложнили. Сега идва периода на опростяването и сглобяването на правилата.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                Хммм...вай вай вай , нова игра ! Интерестна работа . Напоследък много игри станаха бе ?
                                Като цяло звучи интерестно , но имам странното чувство че хуманоидните раси са...хммм едни гърди напред . Залагам за Окончателна победа на Райха , на Грей хората имат по-малък шанс , а Новият Ред ( нали така беше) нещо не ми вдъхват доверие .
                                След като прочетох 7 страницовият Спам, разбрах...хммм...разбрах , СПАМ !!!!! И стигнах до извода - Брей , Ицо ( викам си аз ) ей това му е майката силата на СПАМА !!!
                                Много мисля дали и аз да играя? Чудя се щото не си падам по спейс стратегиите и някак си ми е малко ....скучничничко !
                                Искам да питам- играта кога започва и кои ще я води ???
                                Относно моята игра , май няма свободни места , а???
                                "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                                Comment

                                Working...
                                X