Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Британският доминион КАНАДА

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Британският доминион КАНАДА

    Канада:
    роли:

    Министър-Председател
    Министър на Промишлеността
    Началник на ГЩ
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

    #2
    Британският доминион КАНАДА

    Реших да се кандидатирам за Президент на Канада ! Кленовите листа !
    "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

    Comment


      #3
      леле каква америка се насъбра
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        хмм.....аз не знам за й-5 и щатите , ама аз се гушвам под крилото на Англия ...и й-5 внимавай да не ми влезеш както стори с Коцето...че ще те смеля ...Това е сериозно, ако обичаш , забрави агресията си и това че може би ще си най-силен ( с оглед на икономиката на Щатите от реалната история , през този период ) и не ме изоравай още в 1 ход . Ако го сториш...Англия ще те смели ...хихихии...така е като си имам закрилник !
        "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

        Comment


          #5
          ще нагласим нещата така че да не може да се ръшва
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Визираш себе си нали :lol:
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #7
              ей, ама въртите и сучете без умора...

              тва че де факто все още не си преминал нечия граница не означава че той трябва да те изчака достатъчно е да има плановете ти, придвижването и разположението на войските ти
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Ма Friz си е прав. А твоето контраразузнаване беше................хъммм така де качествено.
                http://www.imotisofia.bg/

                Comment


                  #9
                  хехех...знаете ли ...горд съм с това че не атакувах никой , не бях агресор , не нападах без причина и т.н. Но толкова по темата . Стига сте писали вече за това и ме оставете да си задавам въпросите към Воланд относно 2 игра . А-а ....помнете 1 игра още не е свършила за СМД ! :tup:
                  "Ако светът може да бъде по-добро място , то да направиш добро се смята за провал . Не спирай , Не се предавай , Надбягай Себе си ! "

                  Comment


                    #10
                    а нима аз бях агресор? атакуваха ме коварно от две страни и да не изброявам колко държави ме предадоха. Но всеки си получи / ще си получи заслуженото 8)
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      Мога да дам точния списък на агресорите ако искате )
                      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                      "Иване, сега кръв ще се лее!"

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by "FeldMarshal Kalchev"

                        Мога да дам точния списък на агресорите ако искате )
                        Мисля че ще минем някак и без вашите услуги, г-не . :roll:

                        @маршал Симеонов: кво ти става? да не си удари главата днес? кво ми се зъбиш?! :?
                        Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                        Comment


                          #13
                          Хаха, Уханов споко - ти си в колонката за "Най-абсурдна агресия"... :lol: :lol: (Майтап си праим, не се пали :tup: )
                          20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                          "Иване, сега кръв ще се лее!"

                          Comment


                            #14
                            Я тоя спор за агресорите да е някъде другаде ... така, а сега по същество:
                            1. Симеонов взима - кой пост в Канада? Който избереш - твой си е.
                            2. Канада няма избор - тя е британски доминион и няма собствена външна политика.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #15
                              В качеството си на Първи Дипломат на Короната, призовавам всички да се придържат към умереният тон и да не си пишат любовни писма, които да прашат в пощата на Дипломатическото представителство на Великобритания.
                              Благодаря предварително.
                              Пожелавам Ви приятен ден!!!
                              Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                              Comment

                              Working...
                              X