Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предварителни пазарлъци

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ехе. На мен специално ми е забавна ситуацията. Пък и невиждам как лигата ще може да се оапзи самичка. Но това си е ваш проблем, а аз си имам мои. За заема че той е във ваш интересн, нали ще ми смучете кръвчицата с лихвите.

    Comment


      Ами за отпускането на заем от името на лигата трябва да са изпълнени три условия:
      1. това да зависи от мен
      2. да има в начиност свободни средства
      3. да има гаранция че тези пари и лихвите ще бъдат върнати
      4. да има механизъм по който нередовния заемател да бъде наказан по някакъв начин ако не си изпълни задълженията

      Засега нито аз нито ти ....отговаряме на тези условия.
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        И защо точно от тебе трябва да зависи???
        Май вие в лигата няма нещо да се раберете. Аз като управляващ Англия предлагам на всички малки и средни сържави с работещ инстинкт за самосъхранение да се ориентират към мене като съюзник и закрилник. 'щото като ви гледам най-много някой да ви прибара един по един. И после ще си раменяте обвинения от сорта: ти ме предаде, ааа не аз съм принципен капиталист не съм те предал аз те продадох...и разни такива.

        Comment


          княз Крылов написа
          3. да има гаранция че тези пари и лихвите ще бъдат върнати.
          4. да има механизъм по който нередовния заемател да бъде наказан по някакъв начин ако не си изпълни задълженията.
          За трета точка - в мирно време, при наличие на някаква форма на ОН може би ще е възможно. Ще видим как ще го учредим през нулевия ход.
          За четвърта точка - вижда ми се забавна ...
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            хм, Крилов, твоите условия означават, че просто няма ад давш заеми - как ще осигуриш връщането им и как ще накажеш нередовния платец? Само голяма коалиция от държави има капацитета за подобно нещо и то само ако членовете и са нпълно съгласувани в мненията и действията си.

            Ето например ако Франция (използвам единствено за примера, няма никаква връзка с някакви действителни информации) вземе заем, финансира с него една успешна война и започне втора, по какъв начим ще я принудиш да ти върне парите?

            Comment


              Ами да .... въобще е глупаво според мен. Белгийските банки ще работят с всеки един свой клиент като с равен. А държавите могат да бъдат ухапани и от малариен комар ако се бутат в несигурното блато на невърнатите дългове "Насилието е последен метод на некомпетентния" - А.Азимов
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                засега участничките в ССИ Брюксел`36

                Белгия
                Япония
                Франция
                Индия
                Ирландия
                Холандия
                Русия
                Испания
                Индонезия
                Швеция
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  Никой не съди победителите...ако и да са некомпетентни.

                  Comment


                    Баннатото олигофренче се прави на хакер

                    Мда .... ама нужно ли е толкова да крякаш ..да не стане след това че ти да си този дето да търси в другите причините за поражението си. Имаше такива случаи ....много приказки и закани в началото още преди да са пуснати правилата и след това изведнъж се усеща че не може да ги изпълни с тези правила , а останалите са вече твърдо решени да го изнесът. Ако продължаваш така ще попаднеш в списъка за незабавно унищожение на повечето играчи на място по-предно и от моето
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      Нещо ама хич не си в час. Аз не ЗАПЛАШВАМ, аз ПРЕДУПРЕЖДАВАМ, и то ви предупреждавам за реакциите и възнамеренията на другите...Ако съм смятал да "коля и беся" нямаше да си го казвам и да ви подготвям за това. Заплахата освен за крякане за друго не служи. Но явно имате прекалено високо мнение са себеси и подценявате другите.
                      Ама ако щете слушайте. На мен лично ще ми е неприятно (и доста по-трудно) да играя без малките държави, ама като сами скачате в месомелачката аз какво? зорлен ли да ви вадя?

                      Comment


                        ---

                        Просто исках да ти подскажа че една шега като се повтори няколко пъти и особенно по този начин почва да дразни "опитните" и да всява разни паранои у "неопитните" играчи.

                        А Щурмфюрера за пореден път ще призова да си попридилжа езика що се отнася за проява на вулгарното му остроумие ..миналите игри от това си пати.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          ---

                          Добре, ако и аз съвсем добронамерено да предупреждавах. А иначе "неопитните" може да са прочели какво са правили "опитните" в предни игри и да имат представа не само за динамиката на играта но и за приомите и характерните черти а "опитните" без за тях самите да има такава информация.

                          Comment


                            затова и двете съм ги писал в кавички.
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              княз Крылов написа
                              Просто исках да ти подскажа че една шега като се повтори няколко пъти и особенно по този начин почва да дразни "опитните" и да всява разни паранои у "неопитните" играчи.

                              А Щурмфюрера за пореден път ще призова да си попридилжа езика що се отнася за проява на вулгарното му остроумие ..миналите игри от това си пати.


                              Пореден път?
                              Канцлер на хазната

                              Comment


                                Хайде стига се разправяхте, има време за това.

                                Comment

                                Working...
                                X