Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи въпроси около играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Само да питам последно ще ни пращаш ли въпросници или се отказа и като вече се смени управника на Белгия ще има ли Световни Спортни Игри? И да не забравя добре е поне 4-5 дена да ни предупредиш преди да почне играта и да кажеш от кога да си даваме ходовете, че да не стане някой гаф щото аз ще проверявам на седмица два пъти форума (че може и един път) и ме е страх да не изтърва началото. Е аз предлагам да почне на 2 октомври (ако дотогава свършиш разбира се), тогава ще бъда по-свободен, но знам ще всички останали вече препират и сигорно вече ме псуват :lol: за датата която посочих.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      Ще можем ли да въоръжаваме войските си с подвижна бронирана техника, автомобили, авиация, картечници и противопехотни мини?
      Truth will save the world

      Comment


        Спокойно, ще пращам въпросници, даже като гледам ще е на две сесии - първата за определяне на държавното устройство, а втората - за разпределяне на разхода за нулевия ход (т.е., предходните 5 години).

        За Олимпийските игри - зависи от новия управник на Белгия, но поначало влиянието им върху играта не би било голямо.

        За войските - ще трябва да почакате за военния модел за по-подробно обяснение, че не ми се пише отново (пък няма как да стане накратко).
        Инак, естествено, че ще имат изброеното въоръжение - все пак ще са именно войски от този период . Но пък детайлизирането няма да е на толкова ниско ниво - стандартната контролна единица е дивизията, като на доктринално (и понякога на тактическо ниво), ще може да се задават роли на отделните й полкове.
        Общо взето, ще може да се определя дивизионната структура в отделните й елементи. Въоръженията ще са на класове, които обединяват определени типове въоръжение и екипировка.
        Ще може да се оказва влияние и върху микроструктурата в определени граници, но това ще е с обща настройка за цялата армия.

        Comment


          Нямам нищо против да има Олимпийски игри, но ако желаете Белгия да бъде домакин, държа да ви предупредя, че съм направил груб замисъл как да се разпореждам с първоначалния капитал, а това го нямаше в сметките ми. С други думи ако не спонсорирате приготовленията, Олимпиадата ще трябва да разчита на една символична сума от моя страна.
          Truth will save the world

          Comment


            Уф, айде от мен да мине: аз съм склонен да поема домакинството на олимпийските игри. Но ще са в малко по-разширен вариант, ще включват и олимпиади.

            Comment


              То аз вече отбелязах, че тези игри няма да имат никакво особено значение, ама вие си настоявате .

              Comment


                Е нека поне малко се позабавляваме с олимпиадата (дори и да продължи един ход) да я направим както трябва. Аз нямам претенции кои ще е домакин само да не съм аз Пък и пак ще кажа за мене ще е чест да се представя много достойно.
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  Всеки може да вижда различно значение на игрите.
                  Сега официално: Игрите ще се състоят при мене, освен нормалните дисциплини ще има и олимпиада по математика, класическа литература,химия, физика. наградите ще са като за нормална дисциплина (+разни боноси) участниците ще за в две категории: ученици и възрастни.ЛС или на мейла.
                  Чакам заявки за участие на

                  Comment


                    Европа

                    Gaden Gogi написа
                    Чакам заявки за участие на
                    на какво?


                    иначе НР Япония е готова да участва и обере медалите, независимо от факта, че това няма да има никакво фоктическо отношения върху развитието.

                    Comment


                      na ЛС или на мейла...ама странно защо се е изместило напред. А иначе след консултация Великобритания е готова да поеме разходите по пътуването и престоя на делегациите участващи в олимпиадата...правете разлика обаче между олимпиада и олимпийски игри, разходите се поемат само за участниците в олимпиадите по математика и т.н.т

                      Comment


                        Е, хъм, те истинските спортисти едва ли ще се зарадват на подобно... "опорочаване" на "олимпийският дух" .

                        Comment


                          "ИСТИНСКИТЕ" СПОРТИСТИ СИ ИМАТ ДОСТАТЪЧНО ВИСОКИ ДОХОДИ И ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТИ, А АЗ ИЗРИЧНО СПОМЕНАХ ЧЕ ЩЕ ИМа възрастови категории за олимпиадите, и така понеже според мен на учениците ще им е трудно да си поемат сами разходите смятам (с цел осигуряване на равни възможности за участие) да поема разходите по участоето им. Естественно мога да проведа двете събитие паралелно като отделни неща, но смятам че няма смисъл от сепарация.

                          Comment


                            Е, хъм, спортистите имат високи доходи от един момент нататък (свързано е главно с покачването на значението на рекламата и средствата за масова информация). Към началото на олимпийските игри в съвременния им вариант нещата съвсем не са стояли така. Плюс това, не става въпрос единствено за финнасови средства.

                            Comment


                              А те си имат и държави които ги изпращат, те да му мислят. Аз категорично няма да им поема разходите. Най-много да отменя Олимпийските игри и да организирам само Олимпиада...тамън ще има повече пари за награден фонд.

                              Comment


                                Спомена че ще променяш картата, това ще е свързано сама със свързването на двата края или ще има и други промени?

                                Comment

                                Working...
                                X