Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да припомня

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да припомня

    че водещите трябва да получават цялата кореспонденция, вкл. тайната - в момента това не се прави от някои играчи и само можем да гадаем какво става
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    възникна запитване по въпроса

    проблема е че чувстваме че някои играчи правят съглашения, които на нас не са ни известни...

    поне пишете примерно "В момента **** преговаря с *** за ***, смятаме че резултата ще е ***, отношенията с тях са приятелски/неутрални/враждебни" и пр., да имаме някаква обща идея кой с кого приказва и какви са отношенията между страните

    най-добре е цялата да ни се дава, всъщност така си е в правилата
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Всъщност, както пише и в правилата, нарушението им е за сметка на нарушителя.
      Да няма изненадани после
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #4
        Ъъъъ, бе как да става цялата тая работа, много е глупава - аз моята кореспонденция си я водя с ЛС, пък на вас трябва майлове да пиша, да бе да. Поне ако трябваше само ЛСтата да дублираме, айде иди доди. Ама най-добре ще е идеята на княза, дето така и не я осъществихме - имаме сега всяка държава по една затворена тема, дето не служи за нищо освен за постване до Водещите (аз с моя колега си говоря с ЛС или по ИЦК) Защо тези затворени теми не станат видими за всички, но без съдържанието им? И така например аз ако имам да пиша нещо на Германия, влизам в нейната тема (и не виждам нищо, сиреч темата ми изглежда празна) и пиша каквото имам да пиша. Собственика на темата си вижда всичко, както и водещите. Като иска да ми отговори, ми пише в моята тема "Великобритания". С две думи нещо като мейлбокс - можеш да пускаш в чуждите, но не и да четеш.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          нищо не ти пречи да постваш ЛС в своя форум
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            бе то не пречи, ама е голяма досада всяко "ае бе, кво става с вас, ша праим ли нещо" да го дублираш, да го описваш от кой, за какво и тн и да го пускаш пак.
            Хм, всеки случай се подгответе за засипване с ЛСта, само си изберете кой да е потърпевшия - ти или Воланд :twisted:
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #7
              Ами мисля, че само официалните споразумения има смисъл да се казват, а не ,че съм си лафил с еди кой си но всъшност нищо не сме направили. Постепенно ще почнат да стват ясни нещата кой с кой какво и как :lol: Сега е рано още.
              Ruhm und Ehre der Waffen SS

              Comment


                #8
                Всъщност, има по-лесен начин:
                копирате си кореспонденцията в един текстови файл и от време на време поствате каквото се е събрало вътре в тема "кореспонденция" на вашия форум. Аз така правех в руската игра, където имаше по 5-6 писма на ден. Не е трудно
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #9
                  Хъмн ....да разбирам ли че трябва да се дулира и междинната кореспонденция дето я водя с по един два реда?
                  или както правя досега - пращам копие от конкрутната договореност между мен и друг играч?
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    #10
                    Всъщност, има по-лесен начин:
                    копирате си кореспонденцията в един текстови файл и от време на време поствате каквото се е събрало вътре в тема "кореспонденция" на вашия форум. Аз така правех в руската игра, където имаше по 5-6 писма на ден. Не е трудно.
                    Примерно, поствайте събраната информация веднъж-два пъти за един игрален ход.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #11
                      Не обещавам но ще пробвам ...
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #12
                        и все пак получаваме кореспонденция от дъжд на вятър...
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          кьораво ЛС нямам
                          засега никаква тайна политика


                          Dark Galaxy ---> GoodKnight

                          Comment

                          Working...
                          X