Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумна Игра номер 3 - Империализъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Форумна Игра номер 3 - Империализъм

    От известно време решихме да изкараме тази игра от една страна за да можем да тестваме доста от нещата за голямата и за да можем спокойно да я доразработим. Не е точно "бета теста" който планирахме, но смятаме че това е по-добрият вариант. Това е една напълно завършена игра, по степен на комплексност между първата ни и голямата. Дори така сложността е доста висока...



    ПРАВИЛАТА (да, кликни!!!) в предфиналната им форма, все още са отворени за предложения. Държавите също са отворени и може да си съставяте екипи.

    Водещи ще бъдем Воланд и аз.

    Тук ще се обявява и информацията за играчите. За да се сформира отбор, трябва да са заети поне 2 от 3те главни длъжности, като едната от заетите задължително трябва да е Водача на съответната нация. Извън трите роли всеки може да кандидадства за каквато роля иска, т.е. почти няма ограничения (например, някой може да иска да стане редактор на вестник).

    Дотук сформирани отбори:

    Германия:
    Водач: Michael Wittmann
    Генерал: Michael Wittmann
    Индустриалец: свободен
    _________________________
    Икономически министър: Алберт Шпеер
    Ръководител на разузнаването: Фридрих Вилхелм Канарис
    Танков генерал: Хайнц Гудериан


    Персия:
    Водач: Деймос
    Генерал: Neonix
    Индустриалец: Деймос
    _________________________
    Икономически Министър: Мохамад Пахлави


    Япония
    Водач: Parabellum
    Генерал-Адмирал: Одзава
    Индустриалец: свободен


    ЮАС
    Водач: княз Крылов
    Генерал: свободен
    Индустриалец: свободен
    _________________________
    Посланик в Мозамбик: Ян Бота


    Великобритания
    Водач: Сър Грей
    Генерал: Mad Bomber
    Индустриалец: свободен


    Турция
    Водач: Mehmed II Fatih
    Генерал: Amidala
    Индустриалец: свободен

    турският отбор не се е появил и може би държавата ще остане неутрална

    СССР
    Водач: Vereshagin
    Генерал: Nemezidin
    Индустриалец: Vereshagin


    Швеция
    Водач: сержант Уханов
    Генерал: свободен
    Индустриалец: свободен
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Форумна Игра номер 3 - Империализъм

    АЗ, Аз, Аз искам да заявя участието си.
    Някой да търси прогермански настроен генерал за армията си?
    8)

    Comment


      #3
      не искаш да си водач на държавата?
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Пиши ме и мен участник... където ме сложиш.
        20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
        "Иване, сега кръв ще се лее!"

        Comment


          #5
          Така, тъй като има време преди да бъдат прочетени условията, а хората първо ще се запишат тук искам да допълня нещо:
          Желателно е да се съберете в екип, за да участвате. Всяка държава ще се управлява от трима души (двама е минимума, за да може държавата да тръгне).
          Ролите са следните (основни):
          Президент/Премиер, управлява отбора и държавата, занимава се с дипломацията
          Индустриалец, занимава се с икономиката и науката
          Военен, командва армията
          От тези тримата са задължителни Президент.Премиер и един от останалите двама
          второстепенните роли са по избор на играчите и могат да бъдат абсолютно всякакви
          След като се сформира отбор, той трябва да заяви с коя държава иска да участва.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            #6
            момент

            Originally posted by "Imperial Friedrich"

            не искаш да си водач на държавата?
            А не ШЕФЕ, аз съм плътно зад теб! (само внимателно с оръдието на Кралският ми Тигър - чисто ново е само 100-200 изтрела :twisted: )

            За такива като мен няма подходяща държава, ХУНСКАТА Империя отдавна рухна. :cry: :cry: :cry:
            Затова нека съм някъде генерал.

            Comment


              #7
              Mi trqbva da gledam da si namerq suotbornici
              http://www.imotisofia.bg/

              Comment


                #8
                Значи вече имаме Германия:

                Водач: Фелдмаршал Калчев
                Генерал: ЗВЯР
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Ами аз искам да съм индустиалец, няма значение къде, само не в Германия всъщност като се замисля, ще е много добре да съм в някоя малка но особено богата страна от третия свят, където индустрията е още на ниво кон+плуг и аз понеже няма да имам работа по цял ден ще лежа и ще чакам красивите слугини да ме хранят с грозде... :lol: :lol: :lol:
                  Та въпросът ми е само с европейски страни ли ще играем, и ако не е така веднага си взимам Ирак( дори ще си пусна и мустаци )
                  <<..........>>

                  Comment


                    #10
                    Добре де чакай сега какво стана с БЕТА-ТЕСТА (Холандия срещу Белгия) нали там се бяхме записали определени хора. Воланд ни беше поставил конкретни задачи вече... по който примерно аз и Фелд-а бяхме започнали да работим. Тя отпада ли ?
                    Ruhm und Ehre der Waffen SS

                    Comment


                      #11
                      Ами не отпада, това просто е друга игра
                      П.С. Взех, че прочетох правилата , и понеже не сте ми сложили Ирак, ще се задоволя с Персия
                      Аз сега ще ги проуча персийците, ама все пак да питам: съществува ли възможност по голямата част то населението да са фанатично настроени и да се радват да правят разни неща(като умиране) в името на къфто-им-е-там-бога? :lol:
                      П.П.С. Бързо двама доброволци за моя отбор, да не посочвам аз 8)
                      <<..........>>

                      Comment


                        #12
                        Премиер на ЮАС
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #13
                          Pishete me v germaniq industrialec!
                          http://www.imotisofia.bg/

                          Comment


                            #14
                            Списъкът на сформираните отбори вече е в началото на темата.
                            До старта на играта се надявам в 7 от тях да има хора.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              #15
                              Дотук

                              Ъъъ... относно моята кандидатура, да индустиалец съм си, то това като си го правя сам, дори и пълен некъдърник да е Шах-а(доколкото успях да разбера такъв се води владетеля на Персия) пак неможе да оплеска нещата, пък и вие пак няма да ми дадете да съм едновременно и двете(така ли е всъщност?) така че ще съм индустриалец.
                              П.С. Проучих ги аз персийците, и са си точно такива кавито трябва - фанатизирани на тема Аллах резняци :lol:
                              <<..........>>

                              Comment

                              Working...
                              X