Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първи резултати от текущата игра ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Хммм....добре , ама айде стига вече с тия компромати...и аз имам доста ! Някой от тях оправдават много неща в тази игра ! Но не е сега времето за простотии .... Изводът е ясен ! ТРЯБВАТ НИ НОВИ ПО-ДОБРИ ПРАВИЛА....ТИЯ НЕ УСПЯХА ДА ПОДДЪРЖАТ ТАЗИ ИГРА !
    Да си припомним, как някой е казал "Защо са създадени правилата?! Ами много просто, за да ги нарушаваме" и в този дух, неможе да има никакви ограничения на каквото и да е, важното е да се направи "пътеката", а колко ще кривнеш настрани, не е важно. Все пак за това следи разказвача... Това е и основната идея на една ролева игра, а доколкото си мисля, вие тук се опитвате да направите някаква такава...

    Да дам пример:
    Аз мога да си направя тайни договори с 546676 държави и после да ги прецаквам една друга! Какво ще ми попречи да го направя?! Ами само това, че после никой няма да иска да прави нищо с мен - демек сам се прецаквам, като нарушавам правилата, дори и да съм имал право!
    Мога да платя на държава, да почне война с друга държава и аз да нападна първата в гръб! Същата ситуация...
    Ако някой ми наложи ограничение на това, ще му се изсмея и ще го оставя сам да си играе...
    Но не мога да се се опитам да направя въздушен десант с тежки бронирани танкове, щото нито е било реално нито възможно. Но това е игрова механика. Както и че огневата мощ на танка е по-голяма от тази на пехотата... Освен ако няма ръчна атомна де
    Просто правете разликата по-ясно...

    П.С. "Освен това, незабравяйте, че това е игра. В нея има победители и победени. Ако днес паднеш, утре ще биеш. А в други ден ще пием бира и ще говорим за жени. А ако не искате, пратете вашите татковци да набият нашите!!" (Военна академия) :tup: :lol:
    Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

    Comment


      #47
      Киди ама прецакването на тайни договори не е прецакване на правилата - само да си готов след това да понесеш последиците
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #48
        Бог ли криво ми говори, аз ли криво го разбрах...
        Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

        Comment


          #49
          Не се притеснявай ...естествено че ти си виновен
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #50
            Вижте, в първата версия на играта, много хора не знаеха значението на думата "дипломация". Цялата дискусия в този форум го показва. Дипломацията винаги ще си остане свободна - който каквото и както иска да прави там. Но, както вече каза Крилов - това си има цена, неспазването на договорите няма как да породи у другите играчи доверие ... тоест - всяко действие си има последствия.

            Във втората игра обаче ще има един нов момент - обществото и "общественото мнение". Неговата тежест ще зависи силно от типа общество. И ако в една тоталитарна държава не би имало кой знае какви последствия от агресивни действия или нападение без обявяване на война, осъществено от нейния лидер, в една демократична държава, това би довело минимум до падане на правителството. Тези неща в момента се уточняват, като станат готови, ще ги постнем на сайта.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              #51
              Тоширо нима искаш да кажеш, че във втората игра трябва да има ограничение за годините ??? Съгласен съм - аз съм на 17 и с удоволствие ще гледам как ме изхвърляте от списък за играещите. Нещо гледам не те кефи да има по-недорасли играчи... много ли сме ти лесни ??? Или ти убиваме кефа така ??? Направо си направете игра за вас "порасналите" хора... не знам как реши, че по-възрастните са винаги по-мъдри.

              Това, че ти не виждаш причина да има нови правила си е твои проблем. Щом мислиш, че танкове могат да победят пехота в планински терен, където има ограничен брои пътища и хиляди места войниците да се укриват, тогава чувствам силна обърканост у тебе. А пък да не говориме, как народите на България, Гърция и Албания нямат нищо напротив лидерите има да обявяват империалистичен поход срещу Сърбия без НИКАКВА причина - това пък беше върха на абсурдността. Трябва сериозни промени да има. Една новост може да е следната идея: немският и френският народ - въобще не се харесват, най-малко след Великата Война и макар лидерите да се обединят, наслението да започне да негодува и да тръгнат простестиращи тълпи... нещо такова. Същото със СССР и Япония... народа трябва да има отношения към другите страни базирани на историческа основа, колкото и да си помагат лидерите им. Разбира се това нещо да се преодолява, но с време и инвестиции.

              П.С. : Киди една танкова дивизия може да има повече огнева мощ, но на гъсто обрасъл, неравен терен нямат шансове танковете - колкото и голям калибър да имат.
              20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
              "Иване, сега кръв ще се лее!"

              Comment


                #52
                Ааааааааа, без възрастов ограничения!!!! Иначе аз със своите 15 години въобще няма да прокопсам ;(((((
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #53
                  Кой ли повярва на това :tup: :tup: :tup:
                  http://www.imotisofia.bg/

                  Comment


                    #54
                    Е поне един ... Аз :lol:
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #55
                      Аз пък мисля, че ще е много по-интересно, ако младите умове се срещнат със вече "узрялите" и започнва свиреп конфликт... с това разбира се не подканвам 15 годишния княз ( :lol: :lol: ) да напада по-възрастните му съседи
                      20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                      "Иване, сега кръв ще се лее!"

                      Comment


                        #56
                        Абе не подканвай ти ....не мож се спря моята буйна кръв..... много и се иска да се пролее край Ванкувър
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #57
                          Калчев, отново си недоразбрал и отново просто си плямпаш. Големи спамаджии се извъдихте всички. Защо изобщо продължаваш да спориш, след като вече дори и не помниш защо го правиш???
                          Тази тема просто няма смисъл да я коментираме. Намесвам се само защото пак ме споменавате. Има още поне месец и нещо до следващата игра и аз лично не смятам, че трябва да си оползотворяваме времето дотогава в такива безсмислени спорове. Нека попишем и в другите теми, а?
                          Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                          Comment


                            #58
                            Аз ни най-малко си "плямпам", камоли съм тук, за да спамя...

                            За разлика от теб аз искам да е реална играта, а не всички да сме "зрели" хора... затова искам и някои правила да се променят и да се измислят нови, а не съм и единствения с тези желания. Най-малкото нещо, което ни трябва в момента е някакви си капризи относно играчите - направо да направим форуми "10-18 години" и "19-35" години... така ако искаш да го направиме, за да не ти е тъпо с нас непорасналите... (писна ми от надмени хора) Както и да е, аз ще продължа да давам идеи, ако ще да бъдат отхвърляни до една.
                            20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                            "Иване, сега кръв ще се лее!"

                            Comment


                              #59
                              :lol: :lol: :lol: Абе човек, успокой се, никой не ти е казвал, че си недорасъл или нещо подобно...
                              Аз, за разлика от тебе, никога не споменавам имена. Защо ти, когато говоря нещо по принцип, смяташ, че това се отнася точно до теб???
                              Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

                              Comment


                                #60
                                с нас непорасналите
                                Говорех принципно, но няма знаечение :tup:
                                20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                                "Иване, сега кръв ще се лее!"

                                Comment

                                Working...
                                X