Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимати, положението е критично !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Всъщност, грешката е моя - поради заетост не обърнах достатъчно внимание на реалностите около играта
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #77
      княз Крылов написа
      Ей това вече е нонсенс ... конуслът издава заповед, която на никого не е известна, 4 легиона напускат рим без на никого да му е известно ....изведнъж на всички става известно че четири легиона са присвоени от консула и отпътували за незнам си къде.
      Идеално Още парчета от предателството
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        #78
        По традиция също така единият консул управлява Града, докато другият се намира при войските на поход. Това са обаче положения, които могат да бъдат променени с закон.
        Цитатът е от правилата на играта.

        Comment


          #79
          Цитатът е от правилата на играта.
          Именно! Едиктите и бойните заповеди на консулите са това!

          Comment


            #80
            Добре досега,не съм издал нищо,само набирам информация.Кайзер ще го видя незнам какво следва,сега като пратих при него малко агенти.Фон Данитц ще има думата за това какви са резултатите.Иначе,за Хана досега всяко нейно предложение или действие,е било съгласувано с мен,като се съмнявам дали има обща идея как вървят точно нещата.Освен че,така е правилно да се постъпи.А за следващия ход много добре че,гласът и е останал при нас.И какъв е проблема че,сина ми в галия е на 16,5 години.Нали има опитни воени покраи него.А и това е като подръжка,този легион изпратен в галия.
            bulgaria on three seas

            Comment


              #81
              Не знам, Даниц, аз под закон разбирам нещо гласувано и прието от Сената. Освен това никъде не видях консулски едикт, който да променя това положени от правилника. ДА не говорим, че не видях и едикт, с който Грей взима легионите.

              Comment


                #82
                Божествена криза!
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #83
                  За взимане на легионите ли му трябва едикт, отдал е заповед!

                  Между другото, оптимати, почина консулът ви,не че не е на града, трябва да решавате, кой командва в Галия, за момента, повтарям там е син на ваш съпартиец, Галба от сицилия ли ще викате, обратно ,не знам!

                  Comment


                    #84
                    Правим триумвират и единствените законни официални лица, 2мата трибуни и понтифекса поемат управлението на Рим до завръщане на другия консул, който незабвано да бъде извикан в Рим за да поеме управлението.
                    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                    Comment


                      #85
                      Да, това май е единственото смислено решение.

                      Comment


                        #86
                        ок,предлагам да поема,контрола над галия,и без това там имам легион,мисля че,ще мога да стабилизирам нещата,още повече,че нещата се усложниха след като консула почина.Аз доколкото разбирам било е убийство така ли?!Иначе и аз съм съгласен с мелиса,но мисля че,трябва да направим така че,консула да се върне без легионите си в рим....
                        bulgaria on three seas

                        Comment


                          #87
                          Мда, Боговте са го убили . Заклали са го с безхаберното си отношение и липсата на яснота в онформацията и самата игра.
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #88
                            говорих с божествата.Отказал се е,приемаме че,е починал от старост или болест.В резултат на това двата легиона са под командата на моята фамилия,зна4и предлагам да правим преврат забраняваме враговете си и обяваваме за предател другия консул,до 2 хода можем да имаме 4 легиона в рим които да са нашата сила.Също така,продължих кореспонденцията със германците и предложих договора да остане,като предлагам моята дъщеря и дължината да е 10 хода.И клауза за взаимопомощ при нужда и заплаха от трета страна.това е сега какво мислите вие...
                            bulgaria on three seas

                            Comment


                              #89
                              Aliendreamer написа
                              говорих с божествата.Отказал се е,приемаме че,е починал от старост или болест.В резултат на това двата легиона са под командата на моята фамилия,зна4и предлагам да правим преврат забраняваме враговете си и обяваваме за предател другия консул,до 2 хода можем да имаме 4 легиона в рим които да са нашата сила.Също така,продължих кореспонденцията със германците и предложих договора да остане,като предлагам моята дъщеря и дължината да е 10 хода.И клауза за взаимопомощ при нужда и заплаха от трета страна.това е сега какво мислите вие...
                              Уау, я по-полека, че като си набрал скорост едва те следваме.
                              Договорът с германците бе с Понтифекса, който до колкото знам още си е съвсем жив. Така че не виждам защо ти трябва да предлагаш дъщеря си.
                              "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                              Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                              Comment


                                #90
                                как ще е с понтифекса..1!!!!смърт на боговете те ме излъгаха че, и ме подтикнаха да деиствам..чух слух за убийство,но боговете утре ще проговорят..
                                Иначе студент след лекции кво да праи,убива времето преди поредния запой)
                                bulgaria on three seas

                                Comment

                                Working...
                                X