Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за помощ - Балканска война

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Има компетентни съфорумци, които ще определят не само годината и вида войски, но и полка в който е служил дядо Ви.

    Comment


      #17
      А как ще коментирате тези снимки? Първият отляво е прадядо на съпруга ми. Стоимен Стефчов Тодоринов роден в Герман, Софийско около 1893 година. На втората снимка има медал, какъв е? Откога са тези снимки?
      Attached Files
      Last edited by zori djunkova; 17-08-2009, 15:35.

      Comment


        #18
        toshev написа Виж мнение
        Не е съвсем така - достатъчно е да се знае в кое населено място е роден или живял въпросния човек. Тогава се вадят списъците на загиналите правени през 30-те години на ХХ век за съответната околия и селище и се търси по името. При нас копирахме списъците за цялата бивша околия и си правим справки, когато ни потрябват.
        Къде е това "при нас", и ако не е тайна за коя околия става въпрос? Защото аз издирвам още хора от други околии и би било чудесно някой да ми направи по-бързо справка. Ако нямаш нищо против, разбира се. И с големи благодарности.

        Comment


          #19
          Става дума за музея в град Омуртаг и за бившата Омуртагска/Османпазарска околия, която днес приблизително обхваща общините Омуртаг и Антоново.

          Comment


            #20
            Винаги сме готови да помогнем!

            Comment

            Working...
            X