Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2-ри юни

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    2-ри юни

    Днес е 2-ри юни! Нека почетем смъртта на Ботев с мълчание и размисъл. Вечна памет на онези, които проляха кръвта си за България!
    They march in full battle dress
    With faces grim and pale
    Tattered banners and bloody flags
    Rusty spears and blades...

    #2
    Ема като е с мълчание сега имам ли право да пиша в темата ;p
    Сирените бяха много тихи.
    Не че нещо ама конспирацията не спи.

    Comment


      #3
      Имаш право разбира се При нас сирените не бяха тихи, но хубавото е, че всички хора по центъра на града застанаха прави. Дори тези от кафенетата А иначе имаше келеши дето не им пукаше от тоя факт.
      They march in full battle dress
      With faces grim and pale
      Tattered banners and bloody flags
      Rusty spears and blades...

      Comment


        #4
        Вечна памет!


        Аз бях на Горнобански път в 12, сирените се чуваха едва-едва
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #5
          Когато трябва да пиша нещо за Ботев или Левски, думите свършват - какво да правя, не съм толкова речовит. Само мога да се присъединя към словата произнесени на вчерашната заря-проверка във Враца

          Comment


            #6
            В ОЗ "Кремиковци" също не се чуваха сирени. Странно как лишените от свобода ще се "поправят" като ги "лишават" от възможността да се почустват поне малко горди и поне за момент да размислят/ ако бяха мислили по-често надали щяха да попаднат в затвора/.
            :p
            "...а крилете биват всякакви-каза враната..."

            Comment


              #7
              При мен сирените бяха силни.Доста хора спряха да се движат, което ме очуди приятно.
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                Бааамаааму! Аз съм свикнал на сирени за въздушна тревога, какви сирени слушате вие? :clown:
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  #9
                  какви сирени слушате вие?
                  Надявам се, че не морски, че ше оредее форумното братство бързо-бързо .

                  Comment

                  Working...
                  X