Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WoT майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    8-битовото... КУЛТОВО!!!
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #17
      Мислех, е всичко съм видял в рандом битките, но... ТД да използва като щит действаща артилерия до сега не ми се случвало.

      Comment


        #18
        Defeat
        Battle: Lakeville Wednesday, June 12, 2013 1:04:24 PM
        Vehicle: StuG III
        Experience received: 788
        Credits received: 28,674
        Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun




        Пускам го тук защото по смешна битка не съм имал.Според мен е достойна за ВБР!

        П.С. Изчислих, че ако не бях стрелял каубойската и имах тези пропилени 11 снаряда, накрая пак нямаше да ми стигнат, за да довърша всички - Т14 щеше да остане на около 20% - това при положение, че всички 36 пробиеха с поражение.
        Attached Files
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #19
          Е ти само 6 пропуска имаш...но пък можеше да аморакнеш някой
          Иначе много назобен екипаж
          Зяпах ти статистиката в планетаwot, някой машини ми се видаха странни, ама явно не са ти любими.

          Comment


            #20
            Играл съм ги в началото за това някъде преди 2000к битки ВК3601Х например е една от тях.
            JT не ми пасна и съм голям провал с него.

            Пропуските са малко повече, тъй като реално знаех, че шанса да пробия КВ-1 в купола е минимален, но към въпросния момент не знаех, че така ще се развие битката.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #21


              Превъртете към края на битката където оставам сам без снаряди срещу Су-5.

              Качвам го на този сайт защото битката е на компютър на който е сложен мод за компресиране на текстурите и не знам дали е позволен от WG.

              Моля ви не го пращайте на RNG или друго подобно място, защото може да имам проблеми.

              П.С. Някой има ли обяснение какво точно се случи накрая ?
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #22
                Май преди все веригите ти обираха демиджа от сблъсъците. последният го рамна челно. Жалко почти го беше уморил

                Comment


                  #23
                  Click image for larger version

Name:	NVIDIA-HOT.jpg
Views:	1
Size:	55.6 КБ
ID:	532376
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    #24
                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                    Попаднах на това докато се ровех безцелно из ютубето и го слушах 7 пъти късайки се от смях!

                    Comment


                      #25
                      Колеги, на тези от вас, които нямат проблем с руския език и имат ползват телефон или таблет с Android, искам да препоръчам едно приложение. Казва се WoT Bash и почти всеки ден има нови смешни истории, цитати от руски чат в рандъм битките, смешни писания от форуми и т.н. На някои от нещата съм се смял с глас. Авторът наистина има чувство за смешното в играта. Препоръчвам ви това приложение.
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        #26
                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        Колеги, на тези от вас, които нямат проблем с руския език и имат ползват телефон или таблет с Android, искам да препоръчам едно приложение. Казва се WoT Bash и почти всеки ден има нови смешни истории, цитати от руски чат в рандъм битките, смешни писания от форуми и т.н. На някои от нещата съм се смял с глас. Авторът наистина има чувство за смешното в играта. Препоръчвам ви това приложение.
                        Дам, много е добро

                        А всъщност приложението е към тоя сайт:
                        Только Недвижимость и ничего лишнего
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #27
                          Click image for larger version

Name:	DSCF1976.jpg
Views:	1
Size:	93.5 КБ
ID:	532385
                          Може и да не точно за тука, но ми се вижда добър пример как Тигър се справя с платуун Т-50-ки. Явно картата е Карелия или Арктика...съдейки по камуфлажа на Тигъра.

                          Comment


                            #28
                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            [ATTACH=CONFIG]19963[/ATTACH]
                            Може и да не точно за тука, но ми се вижда добър пример как Тигър се справя с платуун Т-50-ки. Явно картата е Карелия или Арктика...съдейки по камуфлажа на Тигъра.
                            хахаха по-скоро е Hellcat, не тигър

                            Comment


                              #29
                              Zerg написа Виж мнение
                              хахаха по-скоро е Hellcat, не тигър
                              Тъгър е Той Максим си има още две котки, преди малко ми се заканваше да ги снима с черната, и ще го кръстим "пантера дебне Т-50-ки"

                              Comment


                                #30
                                feersum написа Виж мнение
                                Дам, много е добро

                                А всъщност приложението е към тоя сайт:
                                http://wargag.ru/
                                Малиии....Сайта е супер!!!
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X