Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИГЩ - ход II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Приема се
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      #32
      Поне до края на този ход страната ще се управлява от Първия морски лорд. Аз не можех да влизам във форума, а и нямам компютър вкъщи - на ремонт е. Затова се налага нещата да са така. За този ход аз ще напиша разузнавателните операции, а инак всеки ще трябва да праща файловете си за ход 2 на Одзава.
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #33
        имах доста проблеми на работа, в същия момент се местя, да не говорим че и дъното ми беше изгоряло но като че ли нещата се закрепиха ... виждам че сте набрали скорост още не съм наясно точно накъде но мисля да се ориентирам сега по празниците и да се включвам активно ... точно на какъв пост вие ще решите, тъй като засега сте движели всичко сами и нямам право да се намесвам наготово или поне аз така го чувствам


        Dark Galaxy ---> GoodKnight

        Comment


          #34
          Vereshagin написа Виж мнение
          имах доста проблеми на работа, в същия момент се местя, да не говорим че и дъното ми беше изгоряло но като че ли нещата се закрепиха ... виждам че сте набрали скорост още не съм наясно точно накъде но мисля да се ориентирам сега по празниците и да се включвам активно ... точно на какъв пост вие ще решите, тъй като засега сте движели всичко сами и нямам право да се намесвам наготово или поне аз така го чувствам
          Ами какъв пост искаш военен или политически.

          Comment


            #35
            Както беше казано и в началото, той ще получи поста на премиера, аз ще си се върна като крал и дипломат. Но подробностите ще трябва да се доуточнят.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              #36
              DeepBlue пратих ти имейл за ход 2.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                #37
                Тъй като модернизацията зае големите стапели, този ход няма да има стартирани нови линейни кораби, но за сметка на това ще модернизираме и част от линейните крайцери. Другия ход направо мисля да поръчам нов модел ЛК и да започнем да строим от него.

                Comment


                  #38
                  Абе ти вземи да се заемеш да модернизираш леките сили или например за този ход може да пуснеш да се строят подводници,есминци,миноносци или Крл.Просто един съвет от 2 рия морски лорд.

                  Comment


                    #39
                    Казах без нови линейни кораби. Плана за 4-те нови крайцера остава.

                    Comment


                      #40
                      Само да попитам - района на патрулиране на подводниците така ли си го представяте?
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #41
                        Общо-взето.

                        Comment


                          #42
                          A взето в частност как? Ако искате дайте картичка
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            #43
                            Към Армейското и Флотското командване:

                            През следващата година ще разполагаме с още една единица Тежка Промишленост. Смятам, че предвид сегашното разпределение е най-удачно да я дадем за армията, освен ако нямате забележки. В този смисъл, военния министър да си направи план за 3 единици ТП, а не както говорихме досега за 2.
                            Канцлер на хазната

                            Comment


                              #44
                              Odzava: имах рпредвиди минимална разлика от типа леко по-близо до брега, но като не знам как са териториалните води и така става.

                              Sturmfuhrer: Принципно и аз съм на това мнение, но винаги мога да оползотворя още едно ТП. Под следващата година имаш предвид следващия ход или сегашния?

                              Comment


                                #45
                                Този, който подготвяме в момента.
                                Канцлер на хазната

                                Comment

                                Working...
                                X