Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИГЩ - ход II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Ако Одзава е склонен да приеме добавка към пратените заповеди и Шеленберг не се появи междувременно да даде заявка за армия може просто да пуснем още 2 крайцер тип "Рейдер" и да рикл
    чваме въпроса. Мисля че трябва да има свободни стапели за целта.

    Comment


      #47
      Прието! Имате още 2 КРЛ.
      А дали може да науча имената и на останалите 5 кораба от серията?
      Last edited by Odzava; 22-09-2008, 21:43.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #48
        Тези дни нямах много време да видя как седят нещата, но добрер че вече сте оползотворили едната ед. ТП. За следващия ход само ми кажете с колко ТП ще разполагам. А с 1 ед. ТП колко неща мога да модернизирам?
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          #49
          Наш пратеник на конференцията по китайските въпроси (и не само по тях) ще е Вторият морски лорд. Основните ни цели на тази конференция ще са "да бавим топката" и да разрширяваме темите с процедурни въпроси и ако се налага - със създавне на подкомисии.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            #50
            Смятам, че в икономически и политически аспект е изключително важно обсъждането на темата за Русия. Няма да е лошо да има конкретни идеи и за нея.
            Канцлер на хазната

            Comment


              #51
              те търсеха да закупят самолети...
              може би ако продадем малко (по остарели модели) ще затоплим отношенията ... а така и малко ще засилим армията им в противовес на германската...


              Dark Galaxy ---> GoodKnight

              Comment


                #52
                Русия за съжаление е приела американското предложение. Което не е добре за нас в краткосрочен план. В дългосрочен - зависи. Сега немците са в ръцете на САЩ, което ние може би и да успеем да използваме, тъй като не ние обграждаме Германия. Ще се види.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #53
                  не съм добър в писането на статии но някоя от независим източник със заглавие : "Русия гради армията си върху американски долари" или нещо подобно... може да е добре за дългосрочните ни планове


                  Dark Galaxy ---> GoodKnight

                  Comment


                    #54
                    Ще гледам утре да напиша нещо в тоя стил. Може би нещо и за френските такива, та чувството за примка около врата да може да се напипа
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #55
                      Значи имам една малка забележка тя се отнася към Одзава - виждам, че имаме 2 създадени изтребителни ескадрили, а не са отбелязани къде са дислоцирани и че са създадени изобщо или аз се бъркам нещо. Та ако все пак е станало някаква грешка, нека първо да бъдат номерирани съответно 7-а и 8-а ескадрили, като 7-а бъде разположена в Бруней, а 8-а в Багдад.
                      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                      Comment


                        #56
                        Напишете ги в ексела. 9-та и 10-та трябва да са. и наистина пишете ги и на двете места. понякога наистина пропускам. Армията беше вписана, но авиацията - не.
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          #57
                          Най-вероятно съм го пропуснал като съм го вкарвал. То част от нещата бяха малко компилация от постове.

                          Comment


                            #58
                            Добре ще си ги поправя. Значи остават 9-а и 10-а, а не 7-а и 8-а. Дислокацията е 9-а в Бруней, а 10-а в Багдад. Важното, е че се видя навреме
                            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                            Comment


                              #59
                              messire Woland написа
                              ... За шпионаж предвиди 225 х. ф. (45 агента).
                              Тези средства бяха ли предвидени в бюджета? Защото във файла с отчета виждам:
                              "Разузнаване
                              Няма планирани разузнавателни контраразузнавателни операции за 1923 г."
                              А аз пратих списъкът с разузнавателните операции (на Одзава) за тази сума още на 19ти.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                #60
                                Това аз ли трябваше да го пиша?

                                Comment

                                Working...
                                X