Съобщение

Collapse
No announcement yet.

9.0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нека видим с утрешният пач какво ще оправят.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Направих си експеримент Логнах се в руския сървър.Със същите настройки на ЕУ,там имам70-80fps/120ms.И не ме изхвърля...
      В ЕУ ми е 35-55fps/90ms. и сече здраво.В руския играта е чиста,без аномалии.

      Comment


        Bloksir написа Виж мнение
        Направих си експеримент Логнах се в руския сървър.Със същите настройки на ЕУ,там имам70-80fps/120ms.И не ме изхвърля...
        В ЕУ ми е 35-55fps/90ms. и сече здраво.В руския играта е чиста,без аномалии.
        Странно, но бях си помислил за същото тези дни, докато гледах онова видео - как да си направим настройките. Викам си - тоя пич как ги вади тия стойности на FPS, баси! Ама ме домързя да пробвам. Освен това, гледам, че и в руските форуми има ревящи от пача.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          Основни параметри на компа ми-
          ПРОЦЕСОР-Интел 2,16GHz-ДВУЯДРЕН
          RAM-8GB
          Видеокарта-NVIDIA GEFORCE GT 630M
          Играта даже и без модове и на възможно най минимални настройки-всичко е на минимум -насича и не върви!Преинсталирах играта!махнах антивирусната!Никакви модове и глезотии!НЕ ВЪРВИ!Това е!Нищо повече не се сещам!Спирам да играя!Съжалявам но нямам избор!Ако някой се сеща нещо да пише!

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Основни параметри на компа ми-
            ПРОЦЕСОР-Интел 2,16GHz-ДВУЯДРЕН
            RAM-8GB
            Видеокарта-NVIDIA GEFORCE GT 630M
            Играта даже и без модове и на възможно най минимални настройки-всичко е на минимум -насича и не върви!Преинсталирах играта!махнах антивирусната!Никакви модове и глезотии!НЕ ВЪРВИ!Това е!Нищо повече не се сещам!Спирам да играя!Съжалявам но нямам избор!Ако някой се сеща нещо да пише!
            А ефект от днешния пач?
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              След пача, аз видима промяна в FPS не виждам. Може и да има минимално подобрение - не знам!
              Колкото до изхвърляне от играта, не ме изхвърля, ама то и в последните дни преди пача, пак не ме изхвърляше.
              При взривяване на танк наблизо - продължава да има секундно "замръзване" на картината.
              Синтезирано - с просто око не усещам промяна след пача.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                Мен си ме изхвърляше до последно в четвъртък,а вчера след обновяването нито веднъж....друга разлика не забелязвам...

                Comment


                  Изхвърлянето от играта го няма,но както писа Bacillus при взрив наблизо замръзва.Сега мисля да вдигна настройките по нагоре да видя до къде,ще издържи 9600ГТ FPS сега ми е между 38-55.Иначе видеото подържа 80 градуса.Сложил съм вериги,пушеци на и другите екстри на ниско и средно.Абе 3D рендера намаляше ли производителноста?Графиката е на 1280/972.Но не е това което беше преди малоумниците да пуснат 9,0.И тоя звук що го смениха?Преди мижеш да различиш без да виждаш танка,какъв е.Немски,руски и т.н.А,за взривяването на танк,няма такова отвратително нещо!Нещо между гръмотевица и търкаляне на варел по паважа.

                  Comment


                    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                    След пача, аз видима промяна в FPS не виждам. Може и да има минимално подобрение - не знам!
                    Колкото до изхвърляне от играта, не ме изхвърля, ама то и в последните дни преди пача, пак не ме изхвърляше.
                    При взривяване на танк наблизо - продължава да има секундно "замръзване" на картината.
                    Синтезирано - с просто око не усещам промяна след пача.
                    Не знам дали при вас ще помогне,но СС беше писал,че в клиента има една папка awesomium(в res папката) с чието изтриване или премахване от игровата директория фпс се качва и битките зареждат по-бързо на мен ми помогна,фпс се върна на нивото от 8.11(30-45) и битките наистина зареждат по-бързо(сега вместо на 5-та секунда от брояча съм на линия на 15-20та).
                    Самото премахване на папката няма да ви счупи играта.
                    Ето я и статията: http://ftr.wot-news.com/2014/04/21/21-4-2014/

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Основни параметри на компа ми-
                      ПРОЦЕСОР-Интел 2,16GHz-ДВУЯДРЕН
                      RAM-8GB
                      Видеокарта-NVIDIA GEFORCE GT 630M
                      Играта даже и без модове и на възможно най минимални настройки-всичко е на минимум -насича и не върви!Преинсталирах играта!махнах антивирусната!Никакви модове и глезотии!НЕ ВЪРВИ!Това е!Нищо повече не се сещам!Спирам да играя!Съжалявам но нямам избор!Ако някой се сеща нещо да пише!
                      Това лаптоп ли е? Макар че дори и лаптоп с тези параметри не трябва да има чак такива проблеми. Какъв е модела все пак? Че нещо ме съмнява с такива параметри да имаш такива проблеми. Но все пак знаеш е, лаптопите не са точно направени за игри. Алтернативите ти са две. Започваш да търсиш модове понижаващи изискванията на играта. Споменах ти за туикъра нали? Търси компресирани текстури освен това. Не съм ги пробвал, но до колкото знам вършат добра работа. В много краен случай потърси някой дефолиант, прави чудеса. Но най-добре ще е ако имаш възможност да се откажеш от концепцията за лаптопа. В крайна сметка се оказва че ако не живееш постоянно по хотели (което върви с финансовата възможност на всеки две години да си купуваш топ модел лаптоп), използването на такава машина за игри е голямо набутване. Продай го и си купи или сглоби някой читав настолен компютър, като може да използваш някои части втора употреба.

                      Comment


                        При мен пък нова мизерия - след седмица бъзичкане на настройките, обновяване на драйвери и прочее, успях да подкарам играта нормално от към кадри в секудна, но се появиха страхотни зависвания и разсхинхрониране, понякога повече от секунда. На всичкото отгоре от снощи започна да ме изхвърля веднъж на 3-4 боя! И това при положение, че никога не съм използвал модове и прочее! Ако за времето, което загубих да оправям мизериите на някой треторазряден програмист ми плащаха, щях да почивам на Бахамите тази година...

                        Comment


                          Не разбирам защо само аз нямам проблеми с тази игра? Нито хардуерни нито софтуерни. Проблеми имах докато играх от лаптоп. От тогава нататък по една или друга причина съм пробвал доста различни варианти, но с нито един не съм имал проблеми (включително и оверклок на конфигурация купена през 2007-ма и с нея вървеше но преди няколко месеца). До скоро играх с една също доволно стара конфигурация. dual core E8400 8Gb ram Gf9800ГТ сложени на евтино дъно Г41. Всички компоненти взети втора употреба. В момента в продавалника нещо подобно може да се събере за към 150-180 лева без паметта. Та не разбирам как аз с едни от най-евтините възможни компоненти купени втора употреба нямам проблеми, а толкова много хора се оплакват.

                          Comment


                            Аз играя от лаптоп и също нямам проблеми след като направих малко настройки след пача.

                            Сега след обновлението обаче играта ми забива по някога при влизане и излизане от битка.Като стане брояча 0:00 и играта замръзва там.Или при натискане на бутона да се върна в гараж пак забива и не ме връща.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              В руския сървър играта е чиста.В ЕУ ми забива.Настройките са едни и същи.Другата разлика между двата сървъра е,че докато брояча върви в руския се почва:'ще ви избием","за Родину",за Сталину","олени мръсни","Гитлера капут" и т.н.В ЕУ най често се пише:"кто PL"","siema","Приятна игра и забавление"Такива ти ми работи в таз играЗа руснаците войната не е свършила...

                              Comment


                                Ами то това си е военна игра, какво друго да се пише?

                                Comment

                                Working...
                                X