Съобщение

Collapse
No announcement yet.

9.0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Първите ми впечатления са по-скоро положителни.
    Чака се доста повече, ако ще играете с Тигър или някоя немска тежка машина.Те съответно са най-коравото желязо в битката и мачкат здраво.
    СУ/ИСУ-152 също са зверове, но за сега срещам само некадърни противници с тях, докато немците са една идея по-можещи и организирани.

    Със среден танк и малък разрушител не се чака на опашка.
    ММ-то действа много странно, както се вижда и от снимките, но когато нареди прилични отбори стават интересни битки.


    PS Чаках около 40 мин, за да влезна, но сега нямам проблеми

    PS 2 : Нещата много бързо отиват към бой между Тигри и Зверобой.Средни и леки танкове на опашката почти няма - 60 тежки, 40 ТД, 2 средни
    Това много бързо измества битките извън поставната историческа рамка.Ще трябва да работят в посока ММ много сериозно.
    При това немците са около 60-70% от опашката, 25-30% са руснаците, а американци почти няма.

    За сега Пантерата ми е фаворит за игра в този режим.
    Attached Files
    Last edited by Ultramarine; 22-03-2014, 15:52.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #32
      Надиплил съм аз - Тигърче, Пантерка, Панцер четворчица, Щугче, та и Росомаха. Не ми се занимава с тестовия, ама живот и здраве като излезе пача - ГАЗИМ!
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        #33
        Съвета ми е да влезнеш сега да погазиш, докато всичко е оставено горе долу историческо.Няма да ги оставят така немиците - в момента газят наред.На Прохоровка руснаците просто се набиват в гората и дават финален отпор докато тигрите ги прегазват.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #34
          Не съм играл от два месеца, но свалих тестовия клиент.

          Чаках час за да вляза и след това се насладих на битки с 10 - 12 кадъра и 100 - 120 пинг. После ще пробвам пак, но за сега е неиграемо.

          За сега виждам един съществен проблем на "историческите" битки. Няма предварителен "сетъп", който трябва да се запълни и който да отговаря на историческите събития. Примерно на Прохоровка да има толкова Т-34/76, толкова Зверобоя, толкова германски танкове от определен тип и прочие.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #35
            1951 написа Виж мнение
            Не съм играл от два месеца, но свалих тестовия клиент.

            Чаках час за да вляза и след това се насладих на битки с 10 - 12 кадъра и 100 - 120 пинг. После ще пробвам пак, но за сега е неиграемо.

            За сега виждам един съществен проблем на "историческите" битки. Няма предварителен "сетъп", който трябва да се запълни и който да отговаря на историческите събития. Примерно на Прохоровка да има толкова Т-34/76, толкова Зверобоя, толкова германски танкове от определен тип и прочие.
            При мен си върви като нормален клиент даже и пинг нямам.Играя на 2.

            И аз съм на мнение, че трябва да има предварителна рамка за отборите, но това вероятно ще удължи чакането и масовият играч ще се отекчи.


            С малите танкчета също е супер забавно!
            Attached Files
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #36
              Така като чета отзивите, май ще стане като с Противостоянието, всеки ще го пробва два-три пъти, и после го забравя... Много труд на вятъра...

              Comment


                #37
                1951 написа Виж мнение
                Не съм играл от два месеца, но свалих тестовия клиент.

                Чаках час за да вляза и след това се насладих на битки с 10 - 12 кадъра и 100 - 120 пинг. После ще пробвам пак, но за сега е неиграемо.

                За сега виждам един съществен проблем на "историческите" битки. Няма предварителен "сетъп", който трябва да се запълни и който да отговаря на историческите събития. Примерно на Прохоровка да има толкова Т-34/76, толкова Зверобоя, толкова германски танкове от определен тип и прочие.
                Ако направят фиксирани сетъпи за битките изкача друг проблем има танкове с които почти никой няма да играе в историческа битка КВ-1С например е подигравка и ако има квота от да кажем 4 КВ-1С в историческата битка Х обаче ако не могат да се намерят достатъчно КВАС-ове за да попълнят Y брой формиращи се битки какво става,еми чакане това става докато не се натрупат достатъчно КВ-1С за битките което ще става бавно...
                А самото КВ-1С е крайно време да го разделят на КВ-85 на тиър 6 и КВ-нещо си на тиър 7 със 122мм комплексарщината.
                За мен историческите битки са много ама много неизпипана концепция която беше лансирана по незнайни причини нито нямат подходяща база като танкове и модулация все още нито подходящи карти,проблеми с мачмейкинга и непопулярните танкове абе...тотално прахосване на време и ресурси за WG поне в този си вид.

                Comment


                  #38
                  War, war never changes..

                  Comment


                    #39
                    Историческите битки... хем са интересни, хем странни.
                    Впечатленията ми са от Прохоровка. Руската страна набляга много яко на ИСУ-та... и няма кой да им свети. Съответно немците избиват малобройните Т-34, и после едно по едно ИСУ-тата. Имаше и доста КВ-1С - явно играчите са свикнали да мачкат с тоя танк, и като видят 85мм оръдие се шашкат... и умират.
                    Немската страна е много прилично въоръжена. Панцер 4-ките имат прилична маневреност и огнева мощ, Тигрите - също.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      #40
                      feersum написа Виж мнение
                      Панцер 4-ките имат прилична маневреност и огнева мощ, Тигрите - също.
                      Тигрите може...ама Пз 4 е безполезно...поне когато аз го пробвах, освен за светене на става за друго, от нещата ссрещу които ме пусна не можех да пробия нищо, дори със злато...е освен едно су на което влезнах гъзно. Ако не направят фиксиран сетъп историческите битки са безсмислени.

                      Comment


                        #41
                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Тигрите може...ама Пз 4 е безполезно...поне когато аз го пробвах, освен за светене на става за друго, от нещата ссрещу които ме пусна не можех да пробия нищо, дори със злато...е освен едно су на което влезнах гъзно. Ако не направят фиксиран сетъп историческите битки са безсмислени.
                        Пробиват, пробиват. Т-34 и квасовете си ги дупча с обикновени снаряди като стой та гледай. ИСУ-тата - фронтално влизат 40-50% от изстрелите, стига да не ги стрелям от майната си. Разбира се, гледам да не ги стрелям фронтално.
                        И само да светя или само да отстраня техните средни - пак съм полезен.

                        Фиксиран сетъп няма да направят. Всеки ще иска да играе само с топ-танковете и съответно ще се чака по десет минути за битка.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #42
                          feersum написа Виж мнение
                          Пробиват, пробиват. Т-34 и квасовете си ги дупча с обикновени снаряди като стой та гледай. ИСУ-тата - фронтално влизат 40-50% от изстрелите, стига да не ги стрелям от майната си. Разбира се, гледам да не ги стрелям фронтално.
                          И само да светя или само да отстраня техните средни - пак съм полезен.

                          Фиксиран сетъп няма да направят. Всеки ще иска да играе само с топ-танковете и съответно ще се чака по десет минути за битка.
                          е мене ме пусна срещу ИС-ове, и от упор не го пробивах в борда. Иначе без фискирани сетъпи ще е върховен дебилизъм, а това че всеки ще иска топ-танк се балансира съвмсе просто с доходноста и експито. Иначе е неиграемо, применро ардените- пуска ме със скопен Джъмбо срещу сетъп от Тигър 2, за какъв ми е? аз дори в борда не мога да го пробия. Просто подобна конфигурация е абсолютно неиграема. Или Прохоровка на която руската страна е с 5 СУ-152-ки, какво му е историчното на това?
                          Това е по-тъпо дори от националните боеве.

                          Comment


                            #43
                            Не играй тогава.

                            А снощи на тестовия играхме футбол с една откъсната кула...
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #44
                              feersum написа Виж мнение
                              А снощи на тестовия играхме футбол с една откъсната кула...
                              разкажи

                              Comment


                                #45
                                Ами,ако е наистина историческо,ще е трудно за руската техника!Освен,ако не пипнат нещо по рускоЛично аз,като започнах да играя ми беше много интересно в предвид,че съм запознат с техниката от ВСВ,как са я направила така,че немските танкове да не печелят безапелационно.А то каква била работата,бухай 122мм,152мм на който танк завърнеш.Проблема е само да е имал производствоМерника,който масово се използва в играта е по немски образец.Още повече,че така както е направен мери сватбварската.В центъра ли е,бой и попадение.Зареждането на 152мм става за 15 сек.Не знам,дали някой е виждал 152мм или 122мм снаряд,какво представлява и колко е мястото в един танк.На доста хора тук е ясно,че руския прицел през ВСВ е бил безкрайно неточен и неефективен.Забравих сега,кога поставят дори и радиостанции в руките танкове.Всеки може да погледне,какви са загубите на танкове от двете страни през ВСВ.Разликата е огромна.Та ми е любопитно,какво ще се натвори сега.Ако се окаже пак някаква измислица играта се трие!
                                ПП Не съм идеологически привърженик на никой.Чисто и просто,това от което съм се интересувал с години да е наистина така,както е било!

                                Comment

                                Working...
                                X