Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, колега. Играта е направена от кретени, за да е в помощ на кретени. Добрите играчи са ощетени допълнително да играят с неадекватни нещастници, чиято цел е да умират без какъвто и да е принос за своя отбор.
    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

    Comment


      Преди минути, двама поляци, с почти еднакви имена, само дето след едното имаше PL, а след другото някаква цифра, влязоха като топ танкове с Т-57 Хеви. Бяха във взвод. След началото на боя, мръднаха малко напред, спряха и се подкараха един друг. Стреляха се, докато останаха на един изстрел кръв и продължиха. Нямам думи.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Поредния идиот който се мисли ,че е " най-добрия " . .
        Click image for larger version

Name:	shot_213.jpg
Views:	1
Size:	494.5 КБ
ID:	545394Click image for larger version

Name:	shot_214.jpg
Views:	1
Size:	496.6 КБ
ID:	545395Click image for larger version

Name:	shot_215.jpg
Views:	1
Size:	451.9 КБ
ID:	545396

        .

        Comment


          То това да ти е проблема...Аз искам да почна пак сериозно да разцъквам,но като знам ,че ще ми става тъпо след 3-4 битки с безумен мачмейкинг, се отказвам бързо,бързо.Оставам си на Вердюна...

          Comment


            Е няма таков анещо като ММ който е решил да отмъщава, след 1000+ соло битки с 58% + победи (бякой дни до 70%) в понеделник попаднах в черният списък, 37% и то с доста прилична игра, направо добра. А ми трябваше една милка да си купя 215 докато е на промоца. Вчера стиснах зъби, макс концентраци, страшни битки, 43%, ама не съм вярвал че с такива олигофрени изобщо могат да съществуват. Пример: Т8, аз с ФЦМ-а правя 2,8 сам в града на езерото, още един успява да качи над 1К, всичкото друго олигофрени под 500, а бяха все тежки зверове, като Из-3, Тигър 2, 8,8 ягд тигър, с нула, РХМ с 400. И масово някакви плиткоумни кампери, дето дори да ги поведа не е сигурно че ще ,ме следват- гледат че съм бутнал фронта на 300+ метра от тях и дори да светан нещо те просто не го виждат, и въпреки това се натискат зад скалите и не мърдат.

            Единственият позитив- срещнах много българи в битки, и всички се държахме много културно, поздравиявахме се, и изобщо културна работа....е имаше и негатив- срещам троен патун май Ботевци с тежки желерза на руинберг...е тези просто ми изриха отбора, аз с лео прото минах през селото стигнах до тяхната база с бой, ама какво да направя сам....а те дори се зарадваха "я самотен ЕПИК", после гледах стат от бирката, много добре бяха играли.

            Остават още 300К пари , и ако продължава така ще и дам почивка на играта, дори с Т3 премиумни с орязан мачмейкинг не става за игра, пуска ме в дънот с наситено матилдово хетцерови отбори отсреща, и естествено зеленчуци в моят. трябва да пробвам с някоя Т1-чка.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Е няма таков анещо като ММ който е решил да отмъщава, след 1000+ соло битки с 58% + победи (бякой дни до 70%) в понеделник попаднах в черният списък, 37% и то с доста прилична игра, направо добра. А ми трябваше една милка да си купя 215 докато е на промоца. Вчера стиснах зъби, макс концентраци, страшни битки, 43%, ама не съм вярвал че с такива олигофрени изобщо могат да съществуват. Пример: Т8, аз с ФЦМ-а правя 2,8 сам в града на езерото, още един успява да качи над 1К, всичкото друго олигофрени под 500, а бяха все тежки зверове, като Из-3, Тигър 2, 8,8 ягд тигър, с нула, РХМ с 400. И масово някакви плиткоумни кампери, дето дори да ги поведа не е сигурно че ще ,ме следват- гледат че съм бутнал фронта на 300+ метра от тях и дори да светан нещо те просто не го виждат, и въпреки това се натискат зад скалите и не мърдат.

              Единственият позитив- срещнах много българи в битки, и всички се държахме много културно, поздравиявахме се, и изобщо културна работа....е имаше и негатив- срещам троен патун май Ботевци с тежки желерза на руинберг...е тези просто ми изриха отбора, аз с лео прото минах през селото стигнах до тяхната база с бой, ама какво да направя сам....а те дори се зарадваха "я самотен ЕПИК", после гледах стат от бирката, много добре бяха играли.

              Остават още 300К пари , и ако продължава така ще и дам почивка на играта, дори с Т3 премиумни с орязан мачмейкинг не става за игра, пуска ме в дънот с наситено матилдово хетцерови отбори отсреща, и естествено зеленчуци в моят. трябва да пробвам с някоя Т1-чка.
              Пробвай със Щуг,мен този танк никога не ме е разочаровал!
              Когато попадна в ситуация като твоята винаги играя с него!

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Пробвай със Щуг,мен този танк никога не ме е разочаровал!
                Когато попадна в ситуация като твоята винаги играя с него!
                Не го харесвам, аз обикновено играя с Т-127 в подобни, но ММ просто е безмилостен, пускам Т-127, 2/3 са Т4, и то Матилди и Хетцери+ моите са олигофрени. ако пусна Матилда (който също харесвам) ме шибра срещу шестици където кваса ме взима от веднъж, всичко друго от два пъти.

                Другата алтернатива е ИС-6, но срещу олигофрените не помага.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Не го харесвам, аз обикновено играя с Т-127 в подобни, но ММ просто е безмилостен, пускам Т-127, 2/3 са Т4, и то Матилди и Хетцери+ моите са олигофрени. ако пусна Матилда (който също харесвам) ме шибра срещу шестици където кваса ме взима от веднъж, всичко друго от два пъти.

                  Другата алтернатива е ИС-6, но срещу олигофрените не помага.
                  Затова играя със Щуг-според мен най добре се играе без компания!Крия се някъде-имам си мои позиции за всяка карта,екипажа е максимално обучен на всичко що помага за маскировка!!Най обичам КВ-той е сляп танк,бия го много яко!Лошото е ако ме види-умирам!Винаги играя Щуг сам-знам че завися само от себе си!До три-четири танка не ме плашат!

                  Comment


                    Да с Матилда е редовния номер да те пуска срещу 6-ци. Като цяло само с такива битки съм я играл, а пък я бях взел за кеф да си цъкам. Щугчето два пъти му се надъхах да го завъртя на скоро и не хванах победа изобщо... битката свършва за 3-5 мин. Голям брак в отборите ей...

                    Comment


                      tokarev_fan написа Виж мнение
                      Да с Матилда е редовния номер да те пуска срещу 6-ци. Като цяло само с такива битки съм я играл, а пък я бях взел за кеф да си цъкам. Щугчето два пъти му се надъхах да го завъртя на скоро и не хванах победа изобщо... битката свършва за 3-5 мин. Голям брак в отборите ей...
                      Щшга не е за битки!!Той е за мръснишки номера!Няма да се втурваш напред,ти си слаб откъм живот и броня-кваса те взема на екс!Само отзад и ползвай предимствата си-ти си невидим докато не мръднеш!!Наскоро правих експеримент на тренировъчната-амх13 90 ме вижда чак като дойде на 45 метра,смятай кваса кога ще те види!?Ти успей да го почнеш от 350 метра и го правиш на кашкавал!

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Е няма таков анещо като ММ който е решил да отмъщава, след 1000+ соло битки с 58% + победи (бякой дни до 70%) в понеделник попаднах в черният списък, 37% и то с доста прилична игра, направо добра. А ми трябваше една милка да си купя 215 докато е на промоца. Вчера стиснах зъби, макс концентраци, страшни битки, 43%, ама не съм вярвал че с такива олигофрени изобщо могат да съществуват. Пример: Т8, аз с ФЦМ-а правя 2,8 сам в града на езерото, още един успява да качи над 1К, всичкото друго олигофрени под 500, а бяха все тежки зверове, като Из-3, Тигър 2, 8,8 ягд тигър, с нула, РХМ с 400. И масово някакви плиткоумни кампери, дето дори да ги поведа не е сигурно че ще ,ме следват- гледат че съм бутнал фронта на 300+ метра от тях и дори да светан нещо те просто не го виждат, и въпреки това се натискат зад скалите и не мърдат.

                        Единственият позитив- срещнах много българи в битки, и всички се държахме много културно, поздравиявахме се, и изобщо културна работа....е имаше и негатив- срещам троен патун май Ботевци с тежки желерза на руинберг...е тези просто ми изриха отбора, аз с лео прото минах през селото стигнах до тяхната база с бой, ама какво да направя сам....а те дори се зарадваха "я самотен ЕПИК", после гледах стат от бирката, много добре бяха играли.

                        Остават още 300К пари , и ако продължава така ще и дам почивка на играта, дори с Т3 премиумни с орязан мачмейкинг не става за игра, пуска ме в дънот с наситено матилдово хетцерови отбори отсреща, и естествено зеленчуци в моят. трябва да пробвам с някоя Т1-чка.
                        До 58% не съм стигал, но за съжаление ситуацията ми е позната
                        Снощи даже се наложи всяка втора игра да светя с артилерия, защото отборите ми се нареждаха в ъглите на картата и никой не мръдваше...

                        Comment


                          bruchpilot написа Виж мнение
                          До 58% не съм стигал,
                          57,68% za последните 1000 битки , само соло игра и въпреки гаврата от последните два дни....но до някъде и високият процент е причина за гаврата. Примерно в двата дни преди гаварата направих 75 битки (само соло да повторя) с 68% победи звер бях просто, среден тиър 8.
                          На ММ му се видя много и реши да ме накаже.

                          Comment


                            Вчера и днес и при мен е така, аз мисля че заради мисиите пак мн. идиоти има, незнам вече, върви-върви и два дни е ужас, реших да почина малко, ще поцъкам тъндър.

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              На ММ му се видя много и реши да ме накаже.
                              Дал си правилен отговор! Когато започнеш да мачкаш, ММ винаги започва да те пуска в грешния отбор! Като те "нашамари" едно хубаво, пак започваш да попадаш при здравомислещи. После всичко се повтаря......На твоята диаграма много добре си личи това.

                              Click image for larger version

Name:	WinRate.jpg
Views:	1
Size:	17.5 КБ
ID:	545565

                              Comment


                                ckok_nogckok написа Виж мнение
                                На твоята диаграма много добре си личи това.
                                На моята диаграма основно личи че бях много болен и неконцентриран, иначе аз като видя че почва да ме гаври просто спирам да играя, все пак това се прави за кеф. Лечението е да се играе троен платун 10-тки. Но аз тях само по клановите ги играя, до сега не съм попаднал на танк Т10 който да ми пасва като стил.

                                Comment

                                Working...
                                X