Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_317.jpg
Views:	1
Size:	737.5 КБ
ID:	540756
    "жива да не бях" Т10 битка, аз с Т71 (което е 7 ниво лек таралясник, и съм 3-ти по щета, със само 200 по-малко от първият
    и първи по опит, щото имах и светене доста. И това при отбор в които има троен платун от уникуми...за които почвам да се обеждавам че са крайно вредни защото 95% от тях са тотални залегачи.

    Comment


      М-неееее, през деня не се играе изобщо, всички деца-олигофренчета са изпълзели от дупките си и е просто тих ужас

      Comment


        Не е само през деня!
        Снощи към 10 часа наше време, по което трябва да са легнали вече малките русначета, попаднах на тотални ..., абе тотални.
        Върха беше на Карелия. Всички тръгнаха по едната страна, от другата - аз със су 100 и едно арти.
        Двамата убихме 3-ма, наръфахме още 2-ма, но другите минаха.
        И докато се нашите се пинкаят, капнаха базата. Честито - аз първи демидж в Т8 битка
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          Същата история.От както пуснаха тази миясия за СП стана мазало.Понеже играя основно 5-6 тиър настана голям кошмар.Всичко налазило каквото има най голямо и тръгнало да стреля с гоемиъе пушки.Нали се сещате,че ММ съм с две нива постоянно отгоре.На дъното на колоната.Че,като ми падна предето и накупих оак GW-то i Hummеl-a...
          Вече дори си мисля да правя така.Още като видя как се разпределя отбора по картата или продължавам да играя или се хвърлям във водата или от някоя скала.Няма смисъл да си троша нервите и времето.Този месец е много шантаво всичко.Много простак е наизлязло,много нещо.И тази бъгясала игра нерви.Минах на арти заради идиотите,ама тва артито е най голямата магия на тея от WG.Целиш един при напълно събран мерник и удряш друг на образно 10-15метра и изпадаш в транс.Или пък виждаш,че няма да го уцелиш,обаче прас направо целия отива.Най често виждаш,че при нормална ситуация го удряш,а снаряда пада на майната си.
          Само не искам от разбирачите на оръдия да ми разасняват,че стоманата е добита по един начин през еди коя си година от рудника на кулаците,а после по формулата на еди кой си,през N година,станало еди как си...Адвокати на WG тук в БГ с лопата да ги ринеш

          Comment


            Няма такава каръщина! Обречен съм като има добри мисии с х2 пит да попадам на тотални кретени. Отвратен съм. Преди малко два малоумника във взвод, единият с КВ-1, другият с тиер 7 попадат срещу Тиер 9 в моя отбор. Как да не напсувам този с КВ-то. Показа се и го взеха с едно попадение... Изобщо... победите почти ги няма. Малко по-рано пробвах как е с артилерията, сякаш нарочно точността й никаква я няма. Отборът ми има числено превъзходство и накрая ги обръщат сякаш са с под 50 игри опит. Простотията е на максимум...
            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

            Comment


              Просто по това време не се играе с нормални танкове, въпреки че мисията е убер сладка, може една 8-ца да се изгринди спокойно за ден, Но като те пусне само с едноцифрени (като ефективност и брой мозчни клетки). аз затова ако играя през деня го рпавя само с премиумни машини и то силни з акласа си, ИС-6 примерно, или КВ-5, там може да се направи нещо по-върпсоа за идиотията, иначе всички други опити са обречени на мъки...само тази седмиц апреди да почна да играя "правилно" паднах от 54 и малко на 53,9%...поради коеот ми е криво...и изобщо за да се избегнат преобладаващите еднолетъчни трябва да се игре след 23 ч българско време когато са ги сложили да спят.

              Comment


                От друга страна, снощи след клановите, като ме напъна една злоба, яхнах Центурион 7-цата (много ме кефи тоя танк) и една серия 80% победи, в соло битка, едно многоцифрени щети, едни страшни експита....но децат аси бяха легнали и на мен ми допада този танк много

                Comment


                  Въпрос и оплакване в едно ... колегите ,които сте разцъквали с ягдпантерата и Т-44 в какви битки ви пускаше основно? Просто ми омръзна от 9-ки и 10-ки. Един път не ме пусна битка в моя си тиър.

                  Comment


                    tokarev_fan написа Виж мнение
                    Въпрос и оплакване в едно ... колегите ,които сте разцъквали с ягдпантерата и Т-44 в какви битки ви пускаше основно? Просто ми омръзна от 9-ки и 10-ки. Един път не ме пусна битка в моя си тиър.
                    За Т-44 не мога да кажа, защото го нямам тоя танк. За ягдпантерата нямам оплаквания от мач-мейкинга. Нормално - бил съм и в топа, бил съм и в дъното. Този танк е един от любимите ми.
                    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                    Comment


                      След поредните дни на акции и цялата свинщина свързана с тях, започвам да се питам защо не вземат да реконструират ВБР-а така, че като пуснеш танка вместо да те пуска в бой директно на случаен принцип да ти определя победа/загуба и съответния опит без въобще да си губиш времето да играеш? Резултата няма да е по - различен от сега. Просто вече толкова ми е омръзнало да правя всичко както трябва, да планирам движения "с три хода напред" и да получавам точно обратния резулатат! След поредния подобен случай вчера, буквално си счупих плота на бюрото и просто изтрих играта. Язък за толкова години загубено време, но на последък тя ми носи само нерви и никакво удоволствие. Дано поне да се намери някой от клана да ми вземе акаунта, че и без това сме малко хора...

                      Comment


                        За съжаление си много прав. Ето защо, в статистиката процентът победи трябва изобщо да не се гледа. Ама не е само статистиката де. Цялостно ти се скапва настроението, щото се пънеш, стараеш, пък накрая - позорна загуба.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          Ами,колко пъти съм писал,че играта е сбъркана от самото начало за рандъм битките!
                          Това нещо ММ не е както трябва измислено.Би трябвало да нарежда играчите по рейтинг+/- дадени точки.Ама то като всичко руско,дори и статистиката на играчите е объркана.% победи,Вин7,вин8 и други простотии наредени.И всеки гледа каквото му отърва.Типично недоразвита система.Когато играчите са равностойни,тогава става добра игра и ест.няма нерви.И да паднеш и да биеш да си доволен от това копето получаваш!Това е първата игра в която потроших свят нерви!!!
                          Те вместо да направят играта да носи повече удоволствие се занимават с неща,които отказват хората!Напълно позната източна история
                          Днес доста се чудих дали да влизам(тея моменти стават все повече) и... 9 игри-8 загуби със СУ-100.При него % победи ми е 58%Последната игра се хвърлих от скалата и се разбих.Няма смисъл.Стигнах до 2800 дмг налят и пак падам.Погледнах с какво хора играя(нямам нито един инсталиран мод)ами хора с по 500-1500 битки.Разбирам,че и аз бях така в началото.Лутах се насам-натам,бутах се между шамарите с танкове срещу които нямах шанс,дори и да пробия и ме трепеха бързо.Затова е сбъркана наредбата на играчите.Няма равностаойност
                          Рано или късно,ще се откажа да играя.Дали утре или след месец,работата е ясна.Щом спрях да плащам за каквото и да е било в таз игра,знчи не ми е интересно!

                          Comment


                            Я си вземете по един FV304 и се забавлявайте,стига ядове и негативизми

                            Comment


                              firefighter написа Виж мнение
                              Я си вземете по един FV304 и се забавлявайте,стига ядове и негативизми
                              Аз това лечение съм го правил един път Сегя правя точно същото.Само,че редувам GW,Grille и Hummel.Занимавам се с таз артилерия,главно със засичанеДнес 3 артита ударих.Забава да става

                              Comment


                                Каква е тая странна идея че в една военна игра може да има равностойност?
                                Между другото математически не е възможно да те пуска в отбори с играчи равни по сила. Нали се сещаш че ако два отбора от уникуми и два отбора от домати се срещнат на бойното поле, статистически резултатите им ще са неотличими един от друг. Така че в крайна сметка преференциалния ММ се изражда до наказателен ММ, който ако се добър перманентно те пуска в битки с два тиера по-високи противници. Точно такава е системата във WT и да ти кажа ситуацията с неориентираните играчи е абсолютно същата, само където ако си добър, ще ти се наложи да оправяш резултата от дъното на таблицата.

                                Comment

                                Working...
                                X