Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не е точно така, за засвет получаваш 50% от точките за щети направени на целта, за скъсана верига получаваш 25%.

    И аз от ремонт умението не виждам много смисъл, освен за танкове където камуфлажа е непрактичен (Maus, E-100, ...) понеже почти изключително се ползва само за вериги, а там аз ползвам repair kits.
    Last edited by StrEagle; 05-06-2014, 19:59.
    War, war never changes..

    Comment


      Замопита съм съгласен, обаче обикновено за победа по-практично е да поразиш целта, която е по-силно въоръжена и по-крехка. Например разрушител или поизточен тежък. Доубиването на противник носи малко точки, но пък едно оръдие в противниковия отбор по-малко.

      Comment


        Ето как се калкулират опитът и кредитите от битката и за какво се дават http://wiki.worldoftanks.com/Battle_...ce_and_Credits

        Comment


          Питах за конкретния случай,защото аз го засветих и го унищожиха...както и да е...благодаря!!!

          Comment


            Ти може да си го засветил първи, но ако този, който го е унищожил е влязъл в "обхват" и е виждал и сам целта, а не е разчитал на твоя засвет докато го е стрелял, ще си получи точките, и за теб няма да има нищо. Ти би получил точки само ако го унищожат докато ти си единствения, който го вижда, а съотборниците ти - не.

            Comment


              Разбрах,благодаря!
              Да се похваля ..първият ми танк 10 ниво-Waffentrаger auf E 100 е вече в гаража ... та да попитам...някой играл ли е с 15 см. оръдие,с какви снаряди и дали е удачно да се играе с него? Благодаря!!!

              Comment


                Здравейте колеги!Имам проблем с изпълнението на месечната мисия свързана с исторически битки-не мога да вляза!Безкрайно чакане да намери отбор и накрая ме изхвърля!Аз ли нещо бъркам или какво?

                Comment


                  Не съм ги пускал никога, но от това, което чета работата е зле. Изсипват се да играят с най-успеваемите танкове и от там ММ-то не може да направи отбор и да пусне. Дори май тука колега се оплакваше, че и с Т-34/85 не го пуска. Така, че чакане и дропване докато стане в крайна сметка.

                  Comment


                    Моля някой да разтълкува мисиите за събота-понеделник!!Какво значи-опит на екипажа 75 000!!!Нещо не ми е ясно!Пък и за другите мисии да коментира!

                    Comment


                      Другите мисии нищо особено. Ден премиум, опит за екипажа и разни златни консумативи. Това със 75к опит ще дойде при изпълнение на мисията за 60 победи и първи места в хранителната верига.Не е уточнено дали ще се играе само на една машина или на всички. Чудно ми е ако е на всички, кой ще намаже този опит. Предчувствам големи проблеми и бъгове отново. Най-вероятно както се е случвало преди ще намажем ние. Да цъкне по 75к опит на всеки танкист в гаража би било добре Уикенда ще разберем кое как е.

                      Следете тука за повече информация : http://ftr.wot-news.com/2014/07/29/w...ersary-coming/

                      Comment


                        tokarev_fan написа Виж мнение
                        Другите мисии нищо особено. Ден премиум, опит за екипажа и разни златни консумативи. Това със 75к опит ще дойде при изпълнение на мисията за 60 победи и първи места в хранителната верига.Не е уточнено дали ще се играе само на една машина или на всички. Чудно ми е ако е на всички, кой ще намаже този опит. Предчувствам големи проблеми и бъгове отново. Най-вероятно както се е случвало преди ще намажем ние. Да цъкне по 75к опит на всеки танкист в гаража би било добре Уикенда ще разберем кое как е.

                        Следете тука за повече информация : http://ftr.wot-news.com/2014/07/29/w...ersary-coming/
                        От това което чета аз разбирам че ще дадат 60 пъти по 75 000 опит на целия екипаж!!!Това значи че ако играя с един танк например 13 90 който е с трима души и съм по средата на второ умение спокойно ще го вдигна на четвърто!!Моля кажете си и вие мнението!Доста примамливо звучи!

                        Comment


                          Честно не мога да си представя как ще протече този евент. Наистина очаквам проблеми със системата им. До няколко дни ще разберем. Информация все ще излезе

                          Comment


                            Някой знае ли колко опит трябва на екипажа за да стане от 90 на 100%. Питам защото започнах като гриндя ниски нива да слагам обучен екипаж с две-три умения, които са играеми с рестрикция 25%, но без да ги преобучавам. Екипажа става на 85% (вентилация и брадъри), което е поносимо. Тиър 6 обаче иска за минаване през него 40К опит, и мисля че е по-ефективно да преобуча екипажа, но колко ще загубя като опит?
                            Сега играя VK 3001 (H) с екипажа на Тигър2, който е с почти три умения и танка се справя страхотно, но скоро ще мина на 3002 (М) и там най-вероятно ще преобуча екипаж.

                            Comment


                              vvasman написа Виж мнение
                              Някой знае ли колко опит трябва на екипажа за да стане от 90 на 100%. Питам защото започнах като гриндя ниски нива да слагам обучен екипаж с две-три умения, които са играеми с рестрикция 25%, но без да ги преобучавам. Екипажа става на 85% (вентилация и брадъри), което е поносимо. Тиър 6 обаче иска за минаване през него 40К опит, и мисля че е по-ефективно да преобуча екипажа, но колко ще загубя като опит?
                              Сега играя VK 3001 (H) с екипажа на Тигър2, който е с почти три умения и танка се справя страхотно, но скоро ще мина на 3002 (М) и там най-вероятно ще преобуча екипаж.
                              За обучение от 50% до 100% за основната квалификация е необходим ~95 484 опит.
                              За обучение на 1-во доп. умение за достигане на 100% е необходим ~210 040 опит.
                              За обучение на 2-ро доп. умение за достигане на 100% е необходим ~420 080 опит.
                              За обучение на 3-то доп. умение за достигане на 100% е необходим ~840 160 опит.
                              За обучение на 4-то доп. умение за достигане на 100% е необходим ~1 680 320 опит.
                              За обучение на 5-то доп. умение за достигане на 100% е необходим ~3 360 640 опит

                              Comment


                                Гледайки тези статистики все повече се надъхвам да бутна златце за 10 15 лв и да си прехвърля екипажите на идващите 8-ци и вече отключена 9-ка ... Иначе, че го ям големия

                                Comment

                                Working...
                                X