Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Банер на сайт "Третия Райх"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    А ето някакви ключови снимки.

    Онази дето хитлер е в гръб пред тълпите може да се намери отделно в нета (аз не мога) да се оправи и да стане банер
    Attached Files

    Comment


      #17
      Имаше една рисунка, подобна на тази третата от последния пост на Манщайн. Маршируващи войници със знамена "Дойчланд ервахе!", която мисля, е емблематична за целияТрети райх. Май я имаше по сайтовете с плакати от това време...
      Но разкажи със думи прости на тях, на бъдещите хора, които ще поемат поста ни, че ние храбро сме се борили!

      Comment


        #18
        Уф има една страхотна снимка за целта но нещо не мога да я намеря.
        Хитлер на балкона на Хофбург, сниман е в гръб, зад него се вижда цялата суетня - разни военни, политици, журналисти и пр., а долу на площада сред огромната тълпа (най-голямото струпване на австрийици на едно място btw) статуите на Евгени Савойски и Ерцхерцог Карл едва се забелязват. Ще се опитам да я открия тази снимка. Според мен е много по-подходяща от разни партийни конгреси, защото липсва изкуствената помпозност, а и пак е уловено събитие - емблематично за Третия Райх.
        Last edited by albireo; 21-05-2005, 23:11.
        Recalibrating my lack of faith in humanity...

        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

        Comment


          #19
          Наистина е добра идеята да има нов банер. Този дето си го дал 07.38 часа с митингите е много добър. Абе не лошо и комбинация между снимки на митинги и личности. Все пак си мисля че Хитлер трябва да е там.
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #20
            Ако нещо ви хареса ...
            Attached Files
            Dulce et decorum est pro patria mori

            ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
            СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
            НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
            СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

            Comment


              #21
              Лично аз се присъединявам към несъгласието за отсъствие на Хитлер. Вало каза, че това е сайт, посветен на Третия Райх, а не на отделна личност, но както и да го погледнем, Хитлер е Третият Райх и е най-големият му символ. Разбирам известно неудобство от неговото присъствие, но това е историята, харесва ли ни или не. Просто да прикриваме онова, което не ни харесва също не е обективно решение и е неприемливо за мен.

              Но пък се обявявам против Химлер. :imperial:
              "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
              Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

              Comment


                #22
                Ами вижте този сайт може да си харесате нещо - http://www.nobeliefs.com/nazis.htm
                Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                Comment


                  #23
                  Ако някой попадне на снимка свързана с Третия райх или който и да е от членовете му и окултното, езотеризма, магията и пр., много моля да ми прати линк или самата снимка.


                  Мерси.
                  "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                  Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                  Comment


                    #24
                    И идея си нямам какво е Weerlsburg, но ако говориш за Wewelsburg вече съм го направила.

                    Мерси все пак.
                    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                    Comment


                      #25
                      Мелиса ако наистина много се интересуваш от окултизма в Третия райх знам че имаше една книга май се казваше "Окултизма в Третия райх" абе другия път ще ти напиша истинското име на книгата (ако това не е) и автора. Там имаше снимки свързани с окултизма. Пък и тука във форума имаше някоя друга такава тема можеш да се поразтърсиш.

                      Чувала ли си за личния маг (магьосник) и лекар на Химлер - Карл Мария Вилигут в тази книга има доста за него, както и доста неща от този род ако наистина те интересуват.
                      Last edited by Shelenberg; 17-06-2005, 00:49.
                      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                      Comment


                        #26
                        Shelenberg написа
                        Мелиса ако наистина много се интересуваш от окултизма в Третия райх знам че имаше една книга май се казваше "Окултизма в Третия райх" абе другия път ще ти напиша истинското име на книгата (ако това не е) и автора. Там имаше снимки свързани с окултизма. Пък и тука във форума имаше някоя друга такава тема можеш да се поразтърсиш.

                        Чувала ли си за личния маг (магьосник) и лекар на Химлер - Карл Мария Вилигут в тази книга има доста за него, както и доста неща от този род ако наистина те интересуват.
                        Не се тревожи, заобиколена съм от книги за окултизма в Третия Райх, опитвам се да изчистя нещата и да напиша една сравнително достоверна научна статия по темата. И идея си нямаш колко е трудно това, предвид тоновете глупости, които са изписани по темата. В голямата си част повечето неща са писани между 60те и 70те години, а от тогава подходът към ВСВ доста се е променил, има много нови изследвания за периода, но за съжаление никой не се е атакувал добре към езотеризма.
                        Иначе мисля да пиша и за Химлер, и за Вилигут, и за Хитлер, и за Вевелсбург, видях, че някой вече е създал добър материал за Туле. Но проблемът ми е, че ако все пак мога да се оправя с текстовете, имам сероизен недостиг на снимки. Да, няколко клишета на замъка, една две снимки на Химер и това е всичко...

                        Всъщност бихте ли ми казали мнението си за тези 2 снимки?
                        Attached Files
                        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                        Comment


                          #27
                          Абе наистина е много трудно с това което си се захванала пък и си права че има доста глупости по твмата. Аз знам някои работи за Вилигут от тази книга за която ти казах, но бих искал да науча повече подробности, също така ако имаш и информация за лекарите на Хитлер пак ще ти бъда много благодарен.

                          Иначе първата снима много ми харесва (дори става за татуировка при малко повече фантазия), но втората твърдо НЕ
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment

                          Working...
                          X