Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Роднините на Хитлер

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Роднините на Хитлер

    1.Някой знае ли какво става с роднините на Хитлер след войната?Онзи ден се зачетох в по-подробни негови биографии и никъде не срещнах информация за това какво се случва с тях.Да не би да са били обект на политически чадър и да са "изчезнали безследно" или са били "наказани"?Нямам никаква информация,помогнете.
    2.Срещнах една еретична идея,според мен не е вярна,но в нета срещнах(в някакъв руски форум беше)сведения за това,че Хитлер има син и след войната той е скрит и всякаква информация е била заличена.Вие чували ли сте за нещо подобно?Според мен е в сферата на конспиративните теории.[Въпреки че не е невъзможно предвид факта,че съм чувал в И.Германия не са знаели за съществуването на концлагери,какво би попречило на съюзниците да скрият такава информация(респективно и от самия Хитлеров син).]
    За второто по-скоро питам дали сте чували за подобно нещо или то е единичен плод на пияния мозък на някой братушка.
    А за първото просто се учудвам защо не мога да намеря информация и моля вещите да споделят.Сега като се замисля не само след,а и по време на войната съдбата на най-близките родственици на Хитлер ми е неизвестна.Знам само за една негова природена сестра,която взел при себе си като прислужница или нещо от сорта.
    Благодаря предварително на отзовалите се.
    Historia vitae magistra

    #2
    Може би не са много хората, за които темата е интересна. За мен не представлява никакъв интерес - няма никакво отражение върху събитията. Така че не се изненадвай от липсата на отговори.
    Щом се интересуваш, то си потърси биографии или биографични изследвания за Хитлер, има достатъчно много преведени на български, да не говорим на руски или английски език (попрехвърлял съм едно-две отгоре-отгоре, но както отбелязах, нищо особено интересно за мен няма в тях; ако правилно си спомням, нищо особено не се случва с някакви далечни роднини, каквито има (впрочем, същото важи и за роднините на останалите висши национал-социалисти (които имат останали живи след войната)). Със сигурност този въпрос в една или друга степен е отразен в тях. Не търси в Интернет - по такива въпроси е напълно безсмислено занятие. Ще намериш само куп глупости.

    Comment


      #3
      Благодаря за съвета.
      Historia vitae magistra

      Comment


        #4
        Намерих информация.Не е много,но е достатъчна.Който иска,мога да я споделя.
        Historia vitae magistra

        Comment


          #5
          Иван Асен II написа Виж мнение
          Намерих информация.Не е много,но е достатъчна.Който иска,мога да я споделя.
          Давай,все пак си направил тема.

          Comment


            #6
            Иван Асен II написа Виж мнение
            1.Някой знае ли какво става с роднините на Хитлер след войната?
            Живеят тихо, без да се афишират. На репресии като че ли не са подлагани. Даваха по едно време някакъв филм за тях, не помня точно къде. Най-интересното беше за някакъв роднина, дето служил в американската армия - но това през войната, а не след нея.

            Ако си намерил нещо по въпроса - слагай го. Стига да е правдива, безполезна информация няма. Пък да е неправдива - също.
            Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

            Comment


              #7
              http://www.izvestia.ru/world/article1788615/ ето един кратък материал на руски

              Comment


                #8
                Прикачих файл,съставен от 3 статии от български сайтове.Тъй като не знаех дали няма да вляза в нарушение ако постна директно линкове,копирах информацията и изтрих имената на авторите,сайта или реклами.Интересни са статиите и проверих-наистина са достоверни.
                Attached Files
                Historia vitae magistra

                Comment


                  #9
                  Иван Асен II написа Виж мнение
                  Прикачих файл,съставен от 3 статии от български сайтове.Тъй като не знаех дали няма да вляза в нарушение ако постна директно линкове,копирах информацията и изтрих имената на авторите,сайта или реклами.


                  Ти си направил точно обратното на това, което е трябвало. Нарушение е когато копираш информация без да посочиш оригиналния източник и автор, а не когато дадеш връзка към тях.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    temanews.com -"Най-голямата тайна на Хитлер"
                    bgfactor.org - "Роднините на Хитлер дават клетва да не раждат деца"
                    dnevnik.bg -"Къде са роднините на Хитлер"
                    Historia vitae magistra

                    Comment

                    Working...
                    X