Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Танковите дивизии и пехотата

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Здравей, Georgi Tzwetkow.
    Мнението на Гудериан е общо взето известно и най-много да го приемем за отправна точка, но тогава първо трябва да си изясним къде е проблемът, който да дискутираме (защото темата, както се е развила досега ми се струва до голяма степен приключена).
    Сред българските книги издадени след 90 г. едва л ще намериш комунистическа пропаганда (да не говорим, че тя има този плюс, че лесно се отстранява в процеса на четене ), но май няма такива книги. Всичко, поне което аз използвам е издадено на руски - какво да се прави, те превеждат и издават много повече (впрочем и възможностите им са много по-големи).

    Comment


      #32
      Zdraveite...isakm da kaja 4e naistina sam nov tuka.Imam malko poznaniq okolo 2rata svetovana voina.No vse pak mislq 4e formirovka samo ot tankove e lo6o ne6to ! Vinagi trqbva da bydat podkrepqni! nai malkoto ot pe6kite,a i ot samoleti 6a bydat perfekni .Ako ima deviziq samo ot tankove,stavat naistina lesna mi6ena-1malka 4ast ot voinici mogat da otidat i da obezvredqt ot blizo tankovete !!!
      Ta tva e ot men...kato za na4alo biva...obe6tavam 4e 6a se vklu4vam 4esti4ko.
      Der Feind sieht Dein Licht!
      Verdunkeln!

      Comment

      Working...
      X