Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПЛАН НА БОМБОУБЕЖИЩЕ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Вътре неможе да се влезе... Има решетка... Заварено е и никой неможе да влезе без да се потруди а като надникнах вътре всичко е от камък и едва ли може да падне, но всичко може да се случи... Утре влизам сутринта
    -=ХХ=- НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ -=ХХ=-

    Comment


      #32
      А как смяташ да влезеш след като е затворено с решетки?
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #33
        Ами една от решетките е арматура която е по слаба и леко ако я ударя ще се разкачи от заварката... Всичко съм огледа... Ще се щурмува! Решено е! И план на обходените галерии ще направя и дано да стане с видео камерата...
        -=ХХ=- НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ -=ХХ=-

        Comment


          #34
          После ако можеш пусни една две снимки в галерията. Ще е интересно да видим за какво става въпрос
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #35
            Такааа... Току що се върнах от бомбоубежището. Тръгнах с един прожектор, на който му свършиха батериите 20 мин след като бях вътре... и толкова хубаво се загубих... че ако ви кажа че се озовах на другия край на града... Добре че изхода там беше на два ритника живот... лудах се из вътре плъхове колкото мене големи прилепи и да е имало не съм ги видял... А да знаете на плъховете как страшно им светят очите... И бях сам! По едно време вече разбрах че съм се изгубил и се панирах и започнах да вика... да ама... викай на 3 метра - 4 под земята... и към 3 часа само съм обикалял! Светих си с телефона който дори и обхват нямаше... На няколко пъти стигнах до широки помещения (галерии) каменни не видях какви са мебелите ако така мога да се изразя... Седнах на една дървена кушетка да си изям сандвича и продължих. Също така имаше желязни врати залостени със много странни ключалки - светих с телефона но неможах да видя свастика като на входа... на много места има кръстопъти... и метални отвесни стълби... план ако трябва да правя... сами се сещате че няма начин... НО!!! на няколко от вратите пишеше нещо на немски... Аз си направих изводи... дали са верни или не... това е друг въпрос! Само знам, че там без план и без стабилен прожектор... НЯМА ДА ВЛЯЗА!!!Освен това на няколко места се спъвах в някакви "препяствия" и така хубаво падах по очи че... Плъховете ще ме изядат жив!!! Добре че намеих изход!!! Това е от мен. Съжалявам че няма снимки...
            ___________________________________________
            Това беше един от най - великите филми на ужасите! Толкова е страшно! Мирише на мухъл! Плъхове! Само някоя мумия не се появи да се поразходи с мен...
            __________________________

            Беше изкючително безотговорно от моя страна да влизам неподготвен и то сам... Ама тъпотията ходи по хората...
            Last edited by M.Popov; 01-12-2004, 12:06.
            -=ХХ=- НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ -=ХХ=-

            Comment


              #36
              Това е достойно за детективски роман чието заглавие ако повториш експеримента ще бъде - "По следите на безследно изчезналите".

              Comment


                #37
                Всъщност я кажи къде точно е входа на това убежище
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #38
                  Popov не му казвай! Нашия благороден рицар не трябва да се загуби така безславно!

                  Comment


                    #39
                    Хехе, не съм достатъчно щур да се юрна така презглава в някакви тунели...
                    Или по-точно съм, но за жалост съм далече от местонахождението им
                    Идеята ми беше, че имам едни съседи дето от там произхождат, може те да знаят нещо повече какви са тия подземия
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      #40
                      Много интересно приключение. Слдващият път вземи приятел и хубави светлини. Ти като го разгледа тоз бункер, забеляза ли кабели и крушки? Ако не си забелязал следващият път се поогледай. Ако имаш късмет можеш да попаднеш на оригинална крушка от 40-те.
                      Колкото до свастиките по същата логика можем да твърдим, че сградите след 9 септември които са строени и имат сърп и чук, са строени от братушките.
                      В никакъв случай не искам да си помислиш, че се заяждам с Теб.Просто така коментирам свастиката.
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        #41
                        Лоша работа, предполагам че вътре всичко изглежда еднакво, особено ако си без светлина (от друга страна аз съм човек който мрази подземните паркинги зашото после трудно си намирам колата). Но пък знаеш ли, следващия път като отидеш с приятели и фенер, може да намериш и нещо интересно: крушки, табелки, такива неща.

                        Comment


                          #42
                          И аз така казвам. Може да се намери наистина интересни нещо, освен ако комунягите не са премели старателно бункера в което не се съмнявам
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #43
                            Такааа... два дни нямах интернет и сега се радвам че има толкова много отзиви... Имаше бели лампи който са нови... поне така мисля... такива с прежа около тях... Абе незнам дали са нови защото такива има и по филмите, но бяха запазени. Но и да има от 40-те не бих взел защото аз отивам там като на музей а не като хулиган... (с изключение на вратата ) И така решен съм пак да вляза, живот и здраве другата седмица събота... А относно местоположението на бомбоубежището - има много входове и е под целия град...
                            -=ХХ=- НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ -=ХХ=-

                            Comment


                              #44
                              Parabellum написа
                              Колкото до свастиките по същата логика можем да твърдим, че сградите след 9 септември които са строени и имат сърп и чук, са строени от братушките.
                              В никакъв случай не искам да си помислиш, че се заяждам с Теб.Просто така коментирам свастиката.
                              Ами Parabellum аз не съм казал нищо за свастиките... Всъшност мен ме интересува кога е строено убежището, та мисля една хубава свастика ми дава един хубав отговор Не мислиш ли?
                              -=ХХ=- НАШАТА ВЯРНОСТ Е НАШАТА ЧЕСТ -=ХХ=-

                              Comment


                                #45
                                Защо не отидеш в общината и не зададеш въпросите които те интересуват? Пък може и да получиш накой отговор.


                                ..
                                ..И кажи ми ти страннико,
                                чувал ли си звук,
                                по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                                Comment

                                Working...
                                X