Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български униформи от ВСВ Спешно!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Глождят ме съмнения че е Рибентроп но странно защо ми прилича и на Папен. Хиляди пъти по вероятно е да е Рибентроп защото той ни беше посещавал или се бъркам? А не Филов беше ходил при Рибентроп и Хитлер

    Comment


      #47
      още една
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #48
        Хм, малко прилича на павиан, но не достатъчно за да е фон Папен... Или е той?

        А това на втората снимка, крайният вдясно ми прилича на фон Рибендроб, те във Външното министерство май имаха такива нашивки... Ама не си спомням добре, отдавна беше :lol: :lol:
        На нож!

        Comment


          #49
          Е как мислиш Рибентроп ли е?

          Comment


            #50
            След малка справка: това определено е емблемата на Външно, орел с кръст, под него земното кълбо, наоколо венец. И това определено е г-н фон Рибентроп! 8)
            На нож!

            Comment


              #51
              kapitane каква беше тази гавра с любимия ми външен министър!!!

              Comment


                #52
                Е не съм казал нищо за г-н Паси!!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :twisted: :lol:

                Не стреляй, шегувам се!!!

                Рибентроп наистина симпатичен човек е бил и съжалявам, че си го е отнесъл по идиотско обвинение за престъпления срещу човечеството или нещо подобно.
                На нож!

                Comment


                  #53
                  Е значи все пак познах - не се загледах в униформата а в лицето
                  Imperial имаш ли още такива снимки?

                  Comment


                    #54
                    Някои които е трябвало да си го отнесат са минали между капките а някои които не е трябвало ги е ударила градушката. Не е само Рибентроп но не съм и аз този с последната дума нито съм Големия Брат било на Оруел било на Рибентроп.

                    между другото видя ли биографийката на сина на Рибентроп?

                    Comment


                      #55
                      още една

                      интересно кой е чичкото в дясно
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #56
                        Я, наш Боре! Това на врата му е "Св.Св. К. и М.", нали? А не ПЛМ? Всъщност, има ли снимки на цар Борис от след войната със Синия Макс? Или след 1918 не го е носил?

                        Биографията - видях, но не разбрах, нихт шпрехен дойч :oops: Ама нали който търси намира, попаднах на едно добро негово жизнеописание на Инглиш, даже и с още едно фото. Човекът май още е жив, бравос! Ето:
                        На нож!

                        Comment


                          #57
                          Охооо наш Рудолф фон Рибентроп бил в 12 SS и се чудя защо се е предал чак на 8 май.

                          Comment

                          Working...
                          X