Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На западния фронт

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Малан, аз презирам интернета, понеже е комерсиален. Клипа е от една от 300-та видеокасети (все с такива неща), които имам. Щом попадна на него, никога не се съмнявай, че ще го постна. Тая снимка е от книга, но
    е взета от същият футидж. Аз събирам такива работи от 30 години.

    Comment


      #17
      Dinain написа
      Само една забележка: да наричаш горивните запаси "страничен фактор" е меко казано комично
      Напомня ми за историята на онзи кайзер, който лично изработил чертежите на супердредноутът, дето трябвало да изкара Германия на първо място в морската надпревара. След като ги прегледали, експертите се съгласили че наистина има повече огнева мощ, по-висока скорост и по-голяма далечина на плаване от всички потенциални съперници, но имал и един малък недостатък - не можел да плава :clown:
      Аз посочих че горивото е една главната причина и някои странични фактори плюс това и съветското настъпление на източния фронт също е една от главните причини.

      Comment


        #18
        еМГето написа
        Малан, аз презирам интернета, понеже е комерсиален. Клипа е от една от 300-та видеокасети (все с такива неща), които имам. Щом попадна на него, никога не се съмнявай, че ще го постна. Тая снимка е от книга, но
        е взета от същият футидж. Аз събирам такива работи от 30 години.
        Мога само да ти завидя на колекцията
        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

        Comment


          #19
          Снимка от началото на същия клип. Пушека може да е от тази кола.

          Comment


            #20
            Много карти съм виждал на арденската операция, но като че ли тази е
            най-добрата. Ясна е и всички части са означени.

            Comment

            Working...
            X