Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бедняшката революция в България

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Бедняшката революция в България

    Оставяме настрана мръсната пяна разбирай така наречените неформални лидери и всякаква формална помощ от опозицията. Народа излезе щото повече не може да търпи мизерията. Та защо се стигна дотук? Гледам се анализира надълго и нашироко Сирия та защо да не поанализираме и България или цензурата ще се самосезира или ще бъде сезирана от доста голямото количество мухъл виреещо във форума?

    #2
    Хм, скептичен съм към бъдещето на темата, прекалено е злободневна. Ще се изроди в политкинастване, всъщност самото и започване е такова.
    Но нека модераторът на раздела прецени.
    XV mile the sea brode is
    From Turkey to the Ile of Rodez...

    Comment


      #3
      Аз излязох защото за ноември сметката за тока ми беше 60 лв., а за декември 160.Как стават тия работи

      Comment


        #4
        Според мен темата не отговаря на профила на форума.
        Recalibrating my lack of faith in humanity...

        https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

        Comment


          #5
          Аз не съм в България в момента, но от бърза проверка на метеорологията - декември е бил със средна температура -1/2 градуса, а ноември със средна 9/10, допълнително декември хората си стоят повече вкъщи покрай празниците в края на месеца и ваканциите в училище. Доколкото съм чел декемврийските сметки са били за 40 дни, а не за 30 като период + ако е правено изравняване за годината (тъй като не се отчитат електромерите всеки месец) това може допълнително да е покачило цената.
          Сега, ценообразуването в България е голяма мъгла и цените на тока се поставят страшно неясно и мъгливо. Липсва конкуренция и не може да се смени доставчика (примерно на някой който дава ясни цени), на практика страната е разделена на три монопола. Например където съм аз в момента - има 3-4 доставчика на електричество и газ от които мога да избирам, избирам си и плана за плащане на сметките - дали ще е месечно или тримесечно, електромерите мога да им качвам данните всеки ден по 5 пъти в нета и след всяко качване да зная каква ми е сметката до момента.
          След всичко това казано - в България токът е доста по-евтин от този тук, а основните ресурси които се горят за него са с практически идентична цена.

          Самата тема имхо е пътник и скоро ще й се случат лоши неща.
          „Аз, Драгомир, писах.
          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

          Модератор на раздел "Военна Авиация"

          Comment


            #6
            Разбира се, че не отговаря на профила на форума. Какво й е военно-историческото, ще ме прощаваш, хан Тупане?
            И на правилника не отговаря - злободневни политически въпроси не се допускат.

            Comment


              #7
              Разбирам, че проблемът е важен за всички, но конкретно този форум не е за политика.




              thorn

              Средновековните църкви в България

              Comment

              Working...
              X