Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Войната в Сирия

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    T-72М написа Виж мнение
    Абе каква Руска авиация, кви 5 рубли.Стига се връзва на елементарна пропаганда!
    Защо е тази злоба и гняв...?
    В първия момент и аз реших, че е фейк, но видях, че се повтаря от 2-3 източника, т.е. може и да има нещо вярно. Иначе нямаше да го пусна. И въпреки това съм написал изрично "появяват се съобщения", което си е факт, нито повече, нито по-малко. Никъде не съм твърдял, че тези съобщения са истина, това да си го преценява всеки за себе си.

    Иначе съм съгласен, че за Русия това би било "влизане в дупка" и ще е много глупаво - за нула време сред бунтовниците могат да се появят "Стингър"-и или дори по-мощни ПВО системи, както се появиха ПТРК "Тоу", както и че такава намеса ще легитимира реципрочна намеса от другата страна. Но на този етап всичко е спекулация.

    ПП Отречено е от Русия:
    'No Russian jets sent to Syria' - military source on 'expeditionary force' report
    No Russian jets were deployed to Syria in order to launch attacks against Islamic State militants (IS, formerly ISIS, ISIL) and Syrian rebels, a military source told RT, dismissing reports in Israeli media.
    Last edited by Dinain; 01-09-2015, 22:51.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment




      Видео на Ахрар ал-Шам от скорошните сражения с асадистите северно от Алепо. По-точно за Башкой, село с вече легендарен статус.

      Маре, друго нашумяло напоследък място в провинция Алепо. Градчето (17 хил. души предвоенно население) е под контрола на бунтовниците от Ислямския Фронт, но е обсадено от ИД от известно време. Множат се свидетелствата, че ИД използват химическо оръжие тук и там (както и за асадистите) - говори се за хлорин, лесен за произвеждане, но слаб като ефективност. По-рядко за горчичен газ.


      На видеото от скорошния обстрел на Маре се виждат снаряди с изтекла от тях някаква черна течност. Червеният Полумесец също съобщава, че са третирали хора със симптоми като отравяне с химическо оръжие.





      В същото време - Ислямският Фронт строят пътища:

      Last edited by Dinain; 01-09-2015, 23:19.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Dinain написа Виж мнение
        Защо е тази злоба и гняв...?
        Извинявай ако агресивно е прозвучало.Никога не съм обичал и-нет хейтърите. Може да сме на различни позиции, но не съм искал обидно да прозвучи!

        Comment


          Кухулин написа Виж мнение
          И отговора на ИД:
          Поръсиха ли ги със сол и чер пипер. Бунтовниците после измиха ли си зъбите или ползваха клечки за зъби. Интересно ще е видеото тръпнем в Неочакване видеото фул ХД.

          Comment


            Бунтовниците / ох сетих се за "... пожарът на бунта гориии ..."/ са с неоткриваем клип, както ти беше посочено по-горе .

            Comment


              Dinain написа Виж мнение
              Защо е тази злоба и гняв...?
              В първия момент и аз реших, че е фейк, но видях, че се повтаря от 2-3 източника, т.е. може и да има нещо вярно. Иначе нямаше да го пусна. И въпреки това съм написал изрично "появяват се съобщения", което си е факт, нито повече, нито по-малко. Никъде не съм твърдял, че тези съобщения са истина, това да си го преценява всеки за себе си.
              Сега разбра ли защо те наричам папагал и брояч на варели. При това съвсем презрително. Щото не мислиш какво тиражираш и по-точно: откъде тиражираш. Или пък... го обмисли, а?

              Ей такива като теб разпалват войните - целенасочено или недотам целенасочено...

              Comment


                Няма никакъв смисъл - варелоброецът е решил да става саяним на всяка цена .

                Comment


                  Слава на Яхве, то, Израел ако разчиташе на такива саяними като броячът на варели, досега нямаше да съществува.
                  Добре, че все още се намират умни (трезви) глави, които от известно време насам проумяха, че ключът за оцеляването на Израел в тази мръсна близкоизточна "арабска" война се нарича Асад.

                  Защото, рано или късно, всичките тези салафити и набедени за азракити ще се обединят, и тогава... тогава познай, кой пак ще е виновен за дереджето на арабите? Как кой? Вечно виновният, разбира се... Засега си мълчат (кротуват), но анти-еврейската им риторика ще прогърми в най-скоро време. Аз им нямам вяра - нека им вярват глупаците...

                  Comment


                    InternationalLaw написа Виж мнение
                    Поръсиха ли ги със сол и чер пипер. Бунтовниците после измиха ли си зъбите или ползваха клечки за зъби. Интересно ще е видеото тръпнем в Неочакване видеото фул ХД.
                    Кльопай: https://my.mail.ru/mail/ashws1/video/_myvideo/17.html

                    Comment


                      IS intensifies attacks outside Aleppo

                      After news broke of the US-Turkish plan to establish a safe zone in Syria, the Islamic State stepped up operations against opposition forces in Aleppo's northern countryside.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        http://bultimes.com/blog/rusiya-podg...mska-darzhava/ - Руснаците идват

                        Comment


                          ETH BEHTI написа Виж мнение
                          Е, Динайн после го отрече. Ама то той отричаше и че Турция имала интереси около Алепо. Така, че ще гледаме с интерес

                          Comment


                            Dinain написа Виж мнение
                            Множат се свидетелствата, че ИД използват химическо оръжие тук и там


                            Comment


                              Има ли как да се преведе какво говори кадията със светлата маска и очилцата. Иначе винаги ги барват осъдените със оранжеви костюмчета, виждал съм ги по документалните филми за американските затвори.
                              Ест. по натам го затворих, то и дюнери няма да ям скоро

                              Comment


                                Още не са излезли субтитрите

                                Comment

                                Working...
                                X