Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Малко бомбици по главата на Кадафи няма да навредят нико му.Пък и какъв расизъм?От арабските страни някой нещо хубаво видял ли е?После ми разправайте че не било до гени...
    ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

    Comment


      Araslan написа
      Малко бомбици по главата на Кадафи няма да навредят нико му.Пък и какъв расизъм?От арабските страни някой нещо хубаво видял ли е?После ми разправайте че не било до гени...
      Помисли първо арабските страни какво хубаво са видели от християнския свят и ще си отговориш сам на въпроса с гените. Всеки иска нещата да са прости, но уви, не са.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Imperial Friedrich написа
        Помисли първо арабските страни какво хубаво са видели от християнския свят и ще си отговориш сам на въпроса с гените. Всеки иска нещата да са прости, но уви, не са.
        Същото което България е видяла от исляма! Смърт, робство, унищожение. Вече повече от сто години от тогава носим позорните робски белези!
        НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

        Comment


          Мдаааааа, От мен ако зависеше пясъка в Либия щях да го стопя и превъна на стъкло, а самите либийци зад него.Ще пускам всяка година туристи да ходят върху главите им и да се любуват на тях.
          нека да не забравяме, че Либия ни дължи доста парички от време оно.
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            Хъм, подобни твърдения:
            Пък и какъв расизъм?От арабските страни някой нещо хубаво видял ли е?После ми разправайте че не било до гени...
            могат да се извинят само с непознаване на историята. А, Елемаг - не бъркай исляма с арабите - това са различни неща ((нито пък си струва да се бърка религията с османците и тяхната империя).

            Comment




              Имах в предвид турския му вариант! А не арабския. Като изключим либийците аз нямам нищо против арабите. Нали и те са врагове на САЩ, поне в по-голямата си част.
              НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

              Comment


                Нали и те са врагове на САЩ, поне в по-голямата си част.
                Добре, не можах да се стърпя - Елемаг, САЩ ли е за теб главното "зло" на планетата? И ако да - то в какво/кои или къде виждаш "доброто"?
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment




                  Този въпрос вече съм го обяснявал многократно но пак ще опитам:
                  В момента тези които рушат българската държавност и превръщат България в едва ли не американска провинция и с явната подкрепа на САЩ не могат да бъдат други освен врагове на България. А врага на моя враг е мой приятел. Ако някой друг започне да вреди на България и към него моето отношение ще е същото!:fire: :fire: :fire:
                  НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                  Comment


                    Защо точно САЩ? Аз по-скоро бих казал, че се превръщаме в европейска провинция, но нашите се опитват да играят двойна игра и съответно става мазано.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Imperial Friedrich написа
                      Защо точно САЩ? Аз по-скоро бих казал, че се превръщаме в европейска провинция, но нашите се опитват да играят двойна игра и съответно става мазано.
                      Ами европейска!
                      Я виж кой се изявява като основен коректив на правителството- пардю. А паси дори не крие че е по-скоро официален представител на американската политика в България отколкото външен министър. И цяла атлантическа банда си създаде, че може ли главатар без банда.:fire: :fire: :fire:
                      НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                      Comment


                        Виж за Паси наистина гледам да си мълча, че ще си наруша сам форумните правила
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Елемаг написа


                          Този въпрос вече съм го обяснявал многократно но пак ще опитам:
                          В момента тези които рушат българската държавност и превръщат България в едва ли не американска провинция и с явната подкрепа на САЩ не могат да бъдат други освен врагове на България. А врага на моя враг е мой приятел. Ако някой друг започне да вреди на България и към него моето отношение ще е същото!:fire: :fire: :fire:
                          Не харесвам политиката на САЩ макар да живея в тази страна. Друг е въпросът, че евреите управляват тази държава и каквото каже Израел това става. Както й да е.
                          За Елемаг имам въпрос:
                          Какво мислиш за изминалите 45 години, когато ядяхме лайната на СССР доброволно, даже искахме да станем 16-та република? кажи ми какво мислиш за славното ни Соц. минало, когато за едно кило банани трябваше да се редиш на по 2-3 часа на опашка. Спомняш ли си режима на тока 2 часа няма и 2 часа има ток?
                          Защо трябваше по 15 години да чакаме да ни дойде вноската за апартамента и колата? Защо не ни пускаха да отидем ей така, както са ходили нашите баби и дядовци на разходка до Виена?
                          Защо един глупав стругар вземаше 560 кинта на месец заплата, а началник цеха вземаше по 180 ? Защо зъболекарят вземаше по 120 лв заплата, комосмолският секретар тройно и четворно повече?
                          Трябва ли пак да подхващаме старият спор? Има ли смисъл?

                          Знаеш ли какво ми се иска?
                          Да се съберем двата форума Криле и Бойна слава и да си кажем това което ни тежи на душата. То така не става с постове. То се е видяло, че трябва да се направи една обща среща на която и двете страни да се уточнят кое, какво с бира в ръка:trink39: и :7_2_103v: .
                          Среща на която да ликвидираме вредните елементи, които ни подливат вода и веднъж завинаги да спрем със заяжданията и подмятанията.
                          Last edited by Imperial; 11-12-2004, 04:15. Причина: тайна
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment



                            Какво мислиш за изминалите 45 години, когато ядяхме лайната на СССР доброволно,
                            Ами доброволно. Просто бяхме във война с Запада и имаше лишения. Като се има в предвид че с Унгария и Чехословакия бяхме в един съюз а те живееха по-добре от нас ме навежда на мисълта че в това СССР няма пръст. И тогавашната България беше много по-мощна държава от сегашната.
                            И не мисля че каквито й да било недостатаци на миналото ни могат да оправдаят сегашната продажност на управляващата ни измет!!!

                            Защо не ни пускаха да отидем ей така, както са ходили нашите баби и дядовци на разходка до Виена?
                            Защо един глупав стругар вземаше 560 кинта на месец заплата, а началник цеха вземаше по 180 ? Защо зъболекарят вземаше по 120 лв заплата, комосмолският секретар тройно и четворно повече?
                            Тук съм съгласен с теб. Може би именно това уби предишаната политическа система.
                            Знаеш ли какво ми се иска?
                            Да се съберем двата форума Криле и Бойна слава и да си кажем това което ни тежи на душата. То така не става с постове. То се е видяло, че трябва да се направи една обща среща на която и двете страни да се уточнят кое, какво с бира в ръка:trink39: и :7_2_103v: .
                            Среща на която да ликвидираме вредните елементи, които ни подливат вода и веднъж завинаги да спрем със заяжданията и подмятанията.
                            А това горното как успя да го изтърсиш ни в клин ни в ръка???
                            Какви са тези вредни елементи? Виж за среща съм готов винаги! Особенно ако можем да обсъждаме интересни неща!
                            Лично аз пиша в доста форуми-поне 4 български, 2 руски и един американски и чета в поне още 4 . И навсякъде съм се отнасял с уважение към членовете им независимо от разбиранията им(както всъщност и тук). Който не може да уважава другите просто да не пише и това е!
                            А ти така и не се обади като си беше в България!!!
                            НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                            Comment


                              В кой американски форум пишеш?
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                В Х прайсз но вече с два различни ника защото имам проблеми с кукитата. Един приятел утре ще ми помогне да ги оправя и ще се регистрирам под моя си ник.
                                НА БОЙНОТО ПОЛЕ БЪЛГАРИЯ

                                Comment

                                Working...
                                X