Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Европейският Съюз

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Европейският Съюз

    Едни смятат, че той е ключът за просперирането на обединена Европа, за изграждането на своеобразен мирен, богат и мултинационален рай.

    Други смятат, че той е тромава бюрократична машина, потискаща малките нации и наливаща милиарди евро капитал в безмислени губещи отрасли.

    А вие какво смятате?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Европейският Съюз

    Съюз ли? Кой го казва?
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #3
      Определено съм против новата формула за мандатите на страните-членки. Доста недемократична ми се струва. Освен това има и няколко държави, които не бива да се допускат до "съюза", а също и такива, които да се изхвърлят...
      Иначе ЕС като идея ми допада! Ама когато САЩ "умрат", ще изгуби своя смисъл :twisted: :twisted:
      Нека Всевишний укрепи десницата на народа и войската, за да запази честта, правата и славата на Отечеството и на избраний от народа монарх. Да живее България!!!

      Comment


        #4
        Второто, второто!!! А иначе като идея ми се ще да е като първото, тъкмо и да стане сериозен световен играч.
        Бе като цяло мисля като Тоширо
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          Originally posted by "Toshiro"

          Освен това има и няколко държави, които не бива да се допускат до "съюза", а също и такива, които да се изхвърлят...
          Иначе ЕС като идея ми допада! Ама когато САЩ "умрат", ще изгуби своя смисъл :twisted: :twisted:
          и кои са тези държави? какво означава САЩ "умрат" и защо да изгуби смисъла си след това?
          Ти си това,което е твоето най-голямо желание,
          каквото е желанието ти,такива са и мислите ти,
          каквито са мислите ти,такива са делата ти,
          каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.

          Comment


            #6
            ...когато САЩ се пукнат по шевовете от многомилиардните си външни дългове и неефективна икономика. Мухахаха!
            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

            Comment


              #7
              Originally posted by "Сержант Уханов"

              ...когато САЩ се пукнат по шевовете от многомилиардните си външни дългове и неефективна икономика. Мухахаха!
              Твърдението за неефективната икономика на САЩ можеш ли да го докажеш?
              scharfschutze ®
              _______________________________________
              Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

              Comment


                #8
                тя че е неефективна в момента, неефективна е, но ще видим дали ще се съвземе или ще се продъни...
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Империал, ти като си там, дай малко яснота по въпроса.
                  scharfschutze ®
                  _______________________________________
                  Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                  Comment


                    #10
                    ами в момента много от т.нар. "работници с бели якички" които в огромния си процент са абсолютно непродуктивни, биват уволнявани в момента. Безработицата се покачва и според някои наближава 10%... което е абсурдно за тази държава. Та дори висококвалифицирани специалисти трудно си намират работа. Въобще кризата се усеща.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      Мдаааааааа мен скоро ме уволниха, така че Империал е прав.Тук в САЩ мнозинството от хората ги мързи да гледат,камо ли да работят.Голяма част от населението не си плаща данъците или пък разчитат на социална помощ.
                      Честно да ви кажа ще се изкефя тотално ако този колос се разпадне.Напрежението расте с всеки изминал ден..чувства се осезаемо расизмът към белите от страна на черните и испаноговорящите.Нищо чудно да избухне нова гражданска война.Този път между бели и черни
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        #12
                        черните са мноооого малък процент. Това че в щата NY и NJ примерно са доста, не означава че навсякъде е така. Примерно вътрешните щати са почти чисти, а в южните времената не са се променили особено от робството насам...
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Това за "белите якички" го знам. Обяснява се с увеличаването на автоматизацията и голямата конкуренция.
                          Останалото не го знаех.
                          Войната е лошо нещо. Ако избухне, тя ще повлияе и на нас.
                          Когато мечката играе в комшията, неминуемо ще дойде и у нас, колкото и далече да е той.
                          Световната политика е като доминото.
                          scharfschutze ®
                          _______________________________________
                          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by "scharfschutze"

                            Войната е лошо нещо. Ако избухне, тя ще повлияе и на нас.
                            война? каква война???
                            Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                            Comment


                              #15
                              Става дума за възможна гражданска война в САЩ. По-горе е написано в последното мнение на Parabellum.
                              scharfschutze ®
                              _______________________________________
                              Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                              Comment

                              Working...
                              X