Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Северна Корея

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В Северна Корея са се провели демократични избори. Изненадващо за всички полиестерното прасе ги е спечлило със 100% от гласовете:

    North Korea's Kim Jong-un gets 100% of 'yes' votes in election
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Dinain написа Виж мнение
      Те просто го желаят - секс-символът на младото поколение

      Удивительно. КНДР - маленькая страна. Ким - не сидит во дворце и постоянно инспектирует страну.
      Т.е вероятность увидеть Кима простому гражданину достаточно высокая.
      Но на снимках на него смотрят как на божество. Особенно девушки. На их лицах нет страха как у генералов и офицеров.
      По их лицам видно, что они и грубо говоря по русски "аж сут кипятком" от его вида.
      Невероятная популярность. Наверное в виду отсутствия рок-звезд.
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Ако се напъне, може да вземе и 110%. Не си е дал зор.

        ПП Всъщност е подобрил резултата от предните избори, тогава е имал само 99.98% одобрение.

        +Видео от "спонтанните" улични танци и карнавали в деня на изборите:

        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Удивительно. КНДР - маленькая страна. Ким - не сидит во дворце и постоянно инспектирует страну.
          Т.е вероятность увидеть Кима простому гражданину достаточно высокая.
          Но на снимках на него смотрят как на божество. Особенно девушки. На их лицах нет страха как у генералов и офицеров.
          По их лицам видно, что они и грубо говоря по русски "аж сут кипятком" от его вида.
          Невероятная популярность. Наверное в виду отсутствия рок-звезд.
          Надявам се че се шегуваш.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Dinain написа Виж мнение
            Ако се напъне, може да вземе и 110%. Не си е дал зор.
            Съмнявам се че някой е броил нещо. Защо да се вкарват в разходи? От друга страна са достатъчно луди, знае ли човек дали наистина не са разиграли цирка до край, за да зарадват гуцето.
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Amazon написа Виж мнение
              Надявам се че се шегуваш.
              нет, не шучу.
              Безусловно Ким тиран и самодур, (примерно как Саудовские принцы, но без нефти).
              Но девушкам он должен нравится.
              В их глазах он - Молод, симпатичен, велик!

              Но лично для меня - он человек, который построил свою параллельную вселенную за счет жизненных перспектив
              своих граждан. ЦРУ давно пора прекратить эту династию "великих кормчих"
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                Много са инересни изборите в Северна Корея. Разбира се има по един кандидат, но теоретически може да се зачеркне. От друга страна зачеркването на името на вожда се наказва с висшето наказание. Също така теоретически всеки ден умират няколко души, така че 100% активност...

                Comment


                  В их глазах он - Молод, симпатичен, велик!
                  Освен това, (не)прилично дебел, а това в традиционните им представи е положително качество, да не говорим, че се връзва и с идеята за светлото бъдеще (в Чучхе изпълнение). Да не забравяме и за пропагандната машина - никой не е зачерквал мощността й: тя може и не нехаризматичните лидери да превърне в харизматични (в определени граници).

                  Comment


                    Eguo написа Виж мнение
                    Но лично для меня - он человек, который построил свою параллельную вселенную за счет жизненных перспектив
                    своих граждан. ЦРУ давно пора прекратить эту династию "великих кормчих"
                    Че защо ЦРУ? вие и китайците помогнахте да се спретне тази измислена държава, вие го трепнете, после вие я оправяйте държавата. Или както винаги Мордор засира пейзажа, пък някой друг да оправя положението.

                    Comment


                      Или както винаги Мордор засира пейзажа, пък някой друг да оправя положението.
                      Не знам защо питаш, Гоги, хем знаеш, че такъв е сценария, създаден още от професора навремето (е, реално сюжетът е много по-стар и се употребява от време оно), така че... неизбежно е. Впрочем, вероятно точно китайците накрая ще се оправят с положението. Русия в случая е малко встрани (и то отдавна - още дядото на сегашния (не)прилично дебел вожд се е погрижил за това).

                      Comment


                        gollum написа Виж мнение
                        Не знам защо питаш, Гоги, .
                        Защото ми е забавно да го напиша...а бидейки доста нарцистичен след това ми е забавно и да го прочета. Все пак откакто един конкретен модератор саз... засипа с фекалии любимата ми част от форума го ползвам основно за забавление....
                        Иначе на ЦРУ Великият Кърмчия им е последна грижа, все пак той е доста удобно и сравнително безопасно плашило

                        Comment


                          Все пак откакто един конкретен модератор саз... засипа с фекалии любимата ми част от форума го ползвам основно за забавление....
                          Хайде, хайде, това оправдание го използваш отдавна, но той не е писал във форума от години, т.е. теоретично няма пречка да пишеш каквото искаш във военно-морския раздел (е, спазвайки правилата, там, помня, имаше проблеми). Както и да е, да не съсипваме темата.

                          Comment


                            gollum написа Виж мнение
                            но той не е писал във форума от години, т.е. теоретично няма пречка да пишеш каквото искаш във военно-морския раздел (е, спазвайки правилата, там, помня, имаше проблеми). Както и да е, да не съсипваме темата.
                            Пък аз не съм писал от още повече години Отделно имам спомен как правилата се отнася повече за едни и по-малко за други.

                            Comment


                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Dinain написа Виж мнение
                                Сигурно са на последно място по ПТП в света!

                                Comment

                                Working...
                                X