Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Истина или измама - 11 септември 2001

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    да, тоя подпис е на един от най-смислените хора там. бях го канил ама не се е показвал...
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #32
      Теб, Драго, те радва само заяждането май, а? Такъв ти е номера в живота сигурно. Твоя си работа - щом това те радва - давай.
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        #33
        айде обаче да прекратим заяжданиците и всеки по живо по здраво да си пише по темите.

        Предупреждавам че ако се пишат неща с единствена цел заяждане с някой, просто ще трия.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #34
          просташко изказване ?
          Ne tova e vapros.6te go zadam po drug neprosta6ki moje bi spored teb na4in.
          Vapros- Na nqkoi tuk puka li mu kolko televizii ima v Bulgaria?

          Comment


            #35
            на всички българи им "пука" колко телевизии има в Б-я, вкл. и на мен. Макар че аз лично не гледам кой знае колко телевизия по принцип...

            а просташко беше защото прекрасно знаеш че твоето беше твърде евтин номер да отклониш въпроса. Не може да очакваш да хвърляш налявно надясно твърдения (а твоето за "двете държавни телевизии" в Б-я въобще не беше без умисъл) и после като ги потрошат да се държиш така. Най-малкото, недостойно е. Евтини номера, дето се вика, в дир.бг може да минават, обаче тук се стремим (не "стремя", а "стремим", всички са на това мнение) да поддържаме ниво.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #36
              Impeial ,az li4no nikoi ne sam obidil taka 4e si sadraj zabelejkite za sebe si .Nqma da pozvolq nqkoi da mi kazva kak da vodq diskusiq ,kogato ne obijdam nikogo. Osven tova ne mislq 4e moje6 da govori6 za vsi4ki.Tova e tolkova obijda6to,nai dobre vseki da govori za sebe si. Nqmame nujda ot advokati.

              Comment


                #37
                смали си аватара

                аз съм администратора и определено имам право да говоря за всички, а и съм прекрасно наясно с настроенията на форума си. А мислиш ли че като кажеш "българите са такива и такива" и всеки българин няма да се обиди от това??? нещо ти куца логиката много здраво
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #38
                  Ne mi e interesen tozi spor. Samo 6te kaja ,4e az ne govorq za vsi4ki.Koito se 4uvstva takav i takav da se obijda.Az iztakvam Bulgarskite nedostataci, a ne obijdam li4no,daje ako nqkoi me obidi li4no na foruma.AZ kazah.

                  Comment


                    #39
                    а аз казвам че няма такова нещо като "български недостатъци" не може първо да дефинираш такова общо понятие и след това да казваш "ама аз не говоря конкретно за никого" е празно чешене на езиците не толерирам
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #40
                      Улилиии, гледайте, настана Втора Гражданска Война, хехехехе. Кажете сега, че в Америка няма свобода на мнението - нашата форумна "извадка" от американското общество ще се хване за косите ...... или това е типична "българска" черта ?!? А ся де..........
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        #41
                        Буш е просто марионетка на израел и американската чифутска общност. Той няма достатачно умствени възможности за да управлява най-голямата световна сила.

                        не че нещо но ако всичките ти мнения са такива просто няма нужда да си губиш времето да постваш тук. Има си дир.бг за целта.
                        Meine Ehre Heisst Treue !

                        Comment

                        Working...
                        X