Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кризата в Украйна 2013-2014 г.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Sharana написа Виж мнение
    Другия вариант е загиналите да са от новите 300 май бяха граждани, за които поискаха украински паспорти.
    Някакво сведение за тези 300 нови граждани? Много ми е съмнително това число, малко ми напомня на 300-тата спартанци.

    Comment


      S&P предрекает Украине дефолт в случае потери большой части территории
      04.05.2014 12:25
      Украину, вероятно, ждет дефолт по международным долгам, если она потеряет большую часть территории. Об этом заявил в Астане глава комитета суверенных рейтингов агентства Standard & Poor’s Джон Чемберс.

      .
      Україну, ймовірно, чекає дефолт за міжнародними боргами, якщо вона втратить більшу частину території. Про це заявив в Астані глава комітету суверенних рейтингів агентства Standard & Poor’s Джон Чемберс.


      Интересна новина при интересно условие! Напомням всъщност и Международния Валутен Фонд - МВФ дава 17-те млр долара заем за стабилизиране на Украйна като едно от условията е запазване на териториалната цялостност - иначе няма пари!
      За осъдените на живот и смъртта е приключение!

      Comment


        Сейчас смотрел свежие фото с пленными силовиками (правый сектор ?) которые совершали атаку на Славянск.
        Молодые ребята, испуганные искаженные лица, завязанные глаза, связанные руки...

        Поступила информация о сбитом из крупнокалиберного пулемета (совершившем аварийную посадку ?) МИ-24. Летчики эвакуированы силовиками.
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          МВФ няма да даде и една стотинка, докато няма стабилно правителство и работещи институции за финансов контрол. Иначе направо да ги превеждат в личните офшорни сметки на сегашните "управляващи".
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            кало написа Виж мнение
            На този етап - логиката и някои факти - например - внезапното изчезване на тези хора. Дали са от ДС или от от друга управляема от властта в Киев част, не е напълно ясно.
            По същата "логика" можем вместо Киев да обвиним Москва.
            За втори път призовавам към въздържане от спекулации с факти, които са обременени с толкова неопределеност.
            Truth will save the world

            Comment


              Eguo написа Виж мнение
              Сейчас смотрел свежие фото с пленными силовиками (правый сектор ?) которые совершали атаку на Славянск.
              Молодые ребята, испуганные искаженные лица, завязанные глаза, связанные руки...
              Добре де, илюстративен материал няма ли да приложиш? Нали се сещащ, при положение че си крайно пристрастен, колко достоверно изглежда така представената "информация". Със същия успех може да кажеш, че си видял свежи снимки на снежния човек Йети, биещ се на страната на Десния сектор.

              Comment


                Славянск, опълченците патрулират с бронемашини. Доста спокойни ми се виждат:

                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  9 мая центр Киева перекроют Фото - 9 мая центр Киева перекроют 9 мая во время проведения общегосударственных и общегородских мероприятий, посвященных Дню Победы, будет перекрыт ряд улиц в центре столицы. Как сообщили в пресс-службе Киевской городской государственной администрации со ссылкой на соответствующее распоряжение КГГА, с 7:00 до 23:00 будет ограничено движение всех видов транспорта, кроме наземного городского пассажирского транспорта, на ул. Лаврской от ул. Цитадельной до площади Героев Великой Отечественной войны. Кроме того, в случае необходимости, с 8:00 до окончания мероприятий по возложению цветов будет приостановлено движение всех видов транспорта на ул. Лаврской, Грушевского, площади Победы и ул. Победы возле памятника героям-танкистам. В свою очередь Департамент транспортной инфраструктуры внесет изменения в маршруты автобусов и троллейбусов, которые курсируют по улицам, где будет временно запрещено движение транспорта. Столичная власть подготовила план мероприятий по празднованию 69-й годовщины победы в Великой Отечественной войне: состоится Ритуал памяти с возложением цветов к памятникам героям-танкистам, генералу армии Ватутину, стеле Победы и могиле Неизвестного солдата. 9 мая в Национальном музее истории ВОВ 1941-1945 годов с участием руководства города состоится церемония зажжения Огня Славы, а также военно-историческое шествие. Предусмотрено угощение ветеранов войны солдатской кашей и подготовлена концертная программа для них

                  Джерело: fakty.ictv.ua
                  да видим каква ще е кашата на 9 май. Сега ми става ясна атаката на складовете в Соледар - ветераните се приготвят да изсърбат кашата на 9 май.
                  За осъдените на живот и смъртта е приключение!

                  Comment


                    Още един Ми-24 е гушнал букетчето.



                    Темпът на загуби е огромен.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Stan написа Виж мнение
                      Някакво сведение за тези 300 нови граждани? Много ми е съмнително това число, малко ми напомня на 300-тата спартанци.
                      "(Глава МВД Украины Арсен) Аваков и (руководитель СБУ Валентин) Наливайченко, каждый по своей линии, 29 апреля направили указания в государственную миграционную службу срочно изготовить паспорта граждан Украины для трехсот граждан Польши и стран Балтии", — сказал собеседник агентства.
                      По данным источника, "граждане этих стран уже осуществляют функции полевых командиров и советников военизированных подразделений на юге-востоке Украины для борьбы с ополченцами".
                      Как сообщил источник в МВД Украины, глава МВД и руководитель СБУ направили указания срочно изготовить украинские паспорта для 300 граждан Польши и стран Балтии, которые могут быть полевыми командирами и советниками в борьбе с ополченцами.
                      При положение, че 2008 в Цхинвал имаше украинци и прибалтийци (е за поляци не съм чул) от двете страни (на едните им плащаше МО на Ю.Осетия, на другите Грузия) то ще е наивно да си мислим, че тук и двете страни няма да прибягнат до такива "екстри" при положение, че имат финансовия ресурс. Само дето тука всичко е под зоркото око на "информационните войни" и се цели максимално да се избегнат тези факти според мен.


                      1951 написа Виж мнение
                      Още един Ми-24 е гушнал букетчето.

                      Темпът на загуби е огромен.
                      Трети свален като май само един беше с ПЗРК. Явно наистина са имали "показни" бройки.

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Още един Ми-24 е гушнал букетчето.



                        Темпът на загуби е огромен.
                        Операция "Grey Hind Down".

                        Sharana написа
                        Трети свален като май само един беше с ПЗРК. Явно наистина са имали "показни" бройки.
                        Мисля че можем да включим и онзи дето гръмна при излитане.
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Ясно. Източникът на информация за 300 - тате нови украински граждани е надежден. Сигурен съм, че други доказателства за това няма.

                          Comment


                            Stan написа Виж мнение
                            Добре де, илюстративен материал няма ли да приложиш? Нали се сещащ, при положение че си крайно пристрастен, колко достоверно изглежда така представената "информация". Със същия успех може да кажеш, че си видял свежи снимки на снежния човек Йети, биещ се на страната на Десния сектор.

                            Някакви хора са пленени. Твърдят без доказателства, че са от ПС. Засега няма как да се разбере.



                            thorn

                            Средновековните църкви в България

                            Comment


                              Сутринта на сепаратистките ресурси се появи информация за дошли на помощ 4000 доброволци от Крим с отлично въоръжение, а също хвалби, че вече имат достатъчно ПЗРК и ПТРК.


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment


                                Искаха да ходят два отряда. Ако са 200 пак е много според мен. При сегашната армия 4 000 могат да идат да превземат Киев

                                Comment

                                Working...
                                X