Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Останки от потънал град в Карибско море

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Останки от потънал град в Карибско море

    Сателитни снимки на неизвестен до сега, потънал град в Карибско море според Джес Алекзандър от Herald de Paris



    http://www.heralddeparis.com/previou...ea-floor/65855

    #2
    Хм, защо не са посочили точното местоположение на сателитните снимки? Аз общо взето съм твърде скептичен към подобни "сензационни" находки (все минава не минава година-две и в печата се пръкват подобни съобщения). Язък за ценната енергия дето отива за разубеждаването им.
    A strong toun Rodez hit is,
    The Castell is strong and fair I wis...


    блог за средновековна балканска история

    Comment


      #3
      Бая град ми се вижда.

      Но според мен също е поредния опит са необоснована сензация. Ако си го снимал в такива размери и ако е истински, то какво ти пречи да се гмурнеш и да го изследваш, и чак тогава да пускаш фишеци.

      И после при такива размери е малко странно, че през цялата човешка история никой не е чувал нищо за него! А може би отново търсим Атлантида?

      Нещо не се връзва.
      Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

      Гюстав Льо Бон

      Comment


        #4
        Пак някой е направил скрийншот на неизчистен бъг от Гугъл-ърт
        (\_/)
        (°_°)
        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

        Comment


          #5
          Това не е новина и беше доказан фалшификат, ама не ми се търси сега.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment

          Working...
          X