Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова сензация: "Слава" не е потопен при Моондзунд, а се е самопотопил!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нова сензация: "Слава" не е потопен при Моондзунд, а се е самопотопил!

    Приятели, колеги съфорумници - днес бях в мрачно понеделнишко настроение докато не попаднах на следната статия:


    Ако искате може да я обсъдим
    П.В.

    #2
    Ами нищо ново няма, на около 25 години и версията и не виждам какво да му обсъждаме, гледам човека си е подкарал с чисто технически аргументи
    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

    Comment


      #3
      Тогава като всичко му е било наред на Слава /е една от кулите на главния калибър не може да води огън заради повреда/ защо се е самопотопил??. А и не съм много сигурен, че описанието на повредите е такова. В днешно време всеки иска да се изкара че е открил топлата вода
      П.В.

      Comment


        #4
        Аз като го прегледах повърхностно този сайт останах с впечатлението, че целият е на нивото на кръчмарски спор, а в статията за танковете се позоваваха на Резун като на изключително достоверен източник и т.н. Не мисля, че си заслужава обсъждането.

        Comment

        Working...
        X