Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подводният флот на Русия, март 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не знам дали забелязваш, но цитатите, които си постнал, са теоритизиране от страна на един човек, а това, което поствам аз, са различни източници, експерти в областта, които твърдят едно и също - а именно - 971, и особено Акула 2 са надминали Подобрения ЛА по ниско ниво на шум на скорости до 9 възела.
    Тези твърдения не са просто кухи фрази, а са подкрепени с вече доста известни случаи, в които съответната Акула се е укривала или изплъзвала, благодарение на изключително ниската си шумност.
    Всичко това, съотнесено със заявеното за 885, дава някакво основание да се смята, че твърдението, че той бил "предишно поколение" по шумност не е логично и няма как да бъде подкрепено.

    Comment


      кало написа Виж мнение
      Не знам дали забелязваш, но цитатите, които си постнал, са теоритизиране от страна на един човек
      Какво теоретизиране бе, Кало. Ти направи ли си поне труда да провериш кой е капитан Копьев, за какво се бори? Или капитан Пархоменко?

      кало написа Виж мнение
      това, което поствам аз, са различни източници, експерти в областта, които твърдят едно и също
      Тези експерти ги цитирай, когато пишеш статия по въпроса. Да чете народа, да се радва. Аз предпочитам други източници.

      кало написа Виж мнение
      Тези твърдения не са просто кухи фрази, а са подкрепени с вече доста известни случаи, в които съответната Акула се е укривала или изплъзвала, благодарение на изключително ниската си шумност.
      А това пък какво общо има с обсъждания проблем? Обясни, моля те.

      Comment


        не, сети се сам, аз съм дотук .

        А това пък какво общо има с обсъждания проблем? Обясни, моля те.
        Всичко това, съотнесено със заявеното за 885, дава някакво основание да се смята, че твърдението, че той бил "предишно поколение" по шумност не е логично и няма как да бъде подкрепено.

        Comment


          Твоя воля.

          Comment


            «Курск»: версии гибели

            Интересна статия, засяга някои малко известни моменти.

            Comment


              Полигон. Подводници



              Comment


                кало написа Виж мнение
                Полигон. Подводници


                20:53 (20:37 20:06)
                Както винаги "странни" руски шеги.
                много лесно да загубят зъбите си.
                П.С.
                24:17 - мне больше нравится.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  много лесно да загубят зъбите си.
                  Той за това командира ги предупреди че не е добра идея да се усмихват
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    кало написа Виж мнение
                    Полигон. Подводници


                    Я совершенно не ожидал, что есть такая форма с таким воротником на флоте РФ 22:58

                    Amazon написа Виж мнение
                    Той за това командира ги предупреди че не е добра идея да се усмихват
                    Уверен, что командир предупредил его правильно. Видимо уже были "улыбчивые"
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Може би са ги позагрели с малко водка преди ритуала. Вероятно си прав.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        Не, водку на подводке не пьют. И не курят. И женщин не водят.

                        П.С.
                        АПЛ "Владимир Мономах" успешно завершила первые испытания в Белом море
                        Attached Files
                        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                        Comment


                          Мда. В съветските/руските подводници максимумът е чаша червено вино.

                          Comment


                            по Дискавъри преди години гледах някакъв техен ритуал за моряците ,които за пръв път са на подвоница та кръщението им беше със чаша вода от 100 метра и там си им дадоха после водка

                            Comment


                              amazing написа Виж мнение
                              по Дискавъри преди години гледах някакъв техен ритуал за моряците ,които за пръв път са на подвоница та кръщението им беше със чаша вода от 100 метра и там си им дадоха после водка
                              И след това - мечките играе на балалайка.
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                кало написа Виж мнение
                                Мда. В съветските/руските подводници максимумът е чаша червено вино.
                                Имам приятел служил в северният флот. Прав си че е вино, малко повече е от чаша - по една бутилка на трима човека. Подводничарите правели следният номер. Само един вземал цялата бутилка, щото с една чаша какво ще усетиш? И таква веднъж на три дни всеки си е имал по бутилка вино
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X