Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    StrEagle написа Виж мнение
    Че и с променлива стреловидност...

    Comment


      Това готино. Самолетоносач-екраноплан. Предполагам че минусите са че ще има нужда от чудовищни двигатели, бензиностанции през целият път и няма да може да се използва при лошо време. Бая минуси. Обаче заради високата си скорост ще може да оперира с нормални самолети. Няма нужда от трамплини, или катапулти.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Няма да успеят да постигнат екранният ефект. Прекалено е тежък
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          ето го sause:

          War, war never changes..

          Comment


            Мен ме кефи какъв обзор има радара

            Comment


              War, war never changes..

              Comment


                Click image for larger version

Name:	2_ja1.jpg
Views:	1
Size:	257.8 КБ
ID:	548770

                Кухулин написа Виж мнение
                Мен ме кефи какъв обзор има радара
                Мен пък посоката на излитане на самолетчетата...
                Явно е мислено от някой „без аналогов“ конструктор...
                Извинете за правописа, но толкова мога...
                Моля, ако нещо в мен не ви харесва, не ме уведомявайте за това.
                Постарайте се да преживеете този шок самостоятелно...!

                Comment


                  "Всички подводници в Европа – на една карта
                  С най-много подводници очаквано е руският флот..."



                  Военноморските сили на всяка една страна разполагат с различни по обем и оперативност възможности.От различни източници всеки може д

                  Comment


                    Малко се учудих. Излиза че сумарно Англия и Франция имат оперативни толкова ядрени подводници колкото и Русия. Включително и такива носещи МБР.
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Доколкото си спомням Израел има 5 действащи Делфина+1 в приемане на въоръжение+1(2) в процес на завършване. Като 2 от тези са "подарък" от Германия Някой да ме поправи ако греша...

                      Comment


                        Защо "Антей"-те са само 2? От 11 произведени, 1 потопена, 2 на игли, останалите са малко или много в строя...

                        Comment


                          Вероятно тези които са "малко" в строя не ги броят. Тъй като това е секретна информация, вероятно се броят само подводниците за които се знае че са излизали на патрул последните години. А руснаците напоследък имат много малко патрули (поне допреди няколко години беше такава информацията, какво е положението в момента не съм чел). А и част от лодките били на модернизация, за да носят Оникс и Калибр.
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Хатори Ханзо написа Виж мнение
                            Доколкото си спомням Израел има 5 действащи Делфина+1 в приемане на въоръжение+1(2) в процес на завършване. Като 2 от тези са "подарък" от Германия Някой да ме поправи ако греша...
                            Според уикито са 3 действащи, 2 в процес на приемане и 1 в строеж. Но просто не е актуализирана страницата, четвъртата ("Танин"=Крокодил) е приета на въоръжение тази година в началото на лятото.
                            Israel Navy also expecting to receive four new German-built ships in coming years, to protect offshore gas and oil platforms.


                            Т.е. вече са 4 действащи.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              War, war never changes..

                              Comment


                                COMMANDER_KEEN написа Виж мнение
                                Защо "Антей"-те са само 2? От 11 произведени, 1 потопена, 2 на игли, останалите са малко или много в строя...
                                Защото са съвсееем малко в строя, както и по-голямата част от списъчният състав на руският флот впрочем дори за тези които са в строя реално не се знае дали има ракети, все пак говорим за досат древно оръжие което не е в производство от близо чевърт век.

                                Comment

                                Working...
                                X