Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Айде де какво става?
    Айде жокер: и двата кораба са с главен калибър по-голям от 150мм.

    Comment


      #77
      Пълно запецване. И то ви се опря някакъв смешен крайцер (това е жокер). Второто няма да ви кажа какъв клас е, ама айде малко аванта: строено е в Европа.

      Comment


        #78
        Някакъв лек крайцер подобен на френските Ла Галисионер - тройни кули или руските Чапаев, британските макар с тройки не са такива, италианските - само Гарибалди има тройни кули и те са на долния етаж
        П.В.

        Comment


          #79
          Това нали съзнаваш че не може да се приеме за отговор? Иначе е доста студено.

          Comment


            #80
            дай държавата
            П.В.

            Comment


              #81
              няма начин.

              Comment


                #82
                Още един жокер: екипажите и на двата потъващи кораба не са говорили на: германски, френски, италиански, руски.....ммм японски ('що пък никой не предположи че крайцерът е японски?).
                А иначе корабите са потънали под флаговете на различни държави.

                Comment


                  #83
                  Още един жокер: причината за състоянието на единият от корабите е това че "нашите" са го помляли. Предполагам без жокер ще се осетите кои са нашите.
                  А и едно улеснение: и двата кораба потъват.

                  Comment


                    #84
                    Аз се сещам за 8 държави стоили крайцери с поне 2 3-оръдейни кули в носа.

                    Comment


                      #85
                      Добре, от японските крайцери се сеещам за Ойодо с тройки в носа - той ли е?То май други няма.Сендай, Нагара, Кума са с единични, някои стават ПВо, Юбари е смесено двойки и единични, Агано - двойки - тежките всички са двойни, учебните крайцери - също
                      П.В.

                      Comment


                        #86
                        че аз нали кяазах че екипажът не е говорел на японски, другото просто изразявах възмущение.
                        Айде някой да познава че съм намислил още няколко.
                        Иначе крайцерът е МНОООГО известен. Амам МНОООГО. А другият кораб малко по-малко. Даже ако се вгледате в снимката по разположениоето на барбетите би трябвало да раберете мноого.

                        Comment


                          #87
                          предавам се
                          П.В.

                          Comment


                            #88
                            Ами другите? А иначе корабът е мнооого известен, и както казах е попилян от нашите, никакъв шанс не са му оставили. Ето още един жокер: нашите са победили в тази война....абе то това май не е голям жокер, в обозримото минало нашите май винаги побеждават.....не като вашите

                            Comment


                              #89
                              Я аз да се пробвам за първия- сопред мен моряците са говорели на испански, а корабът е "Адмирал Белграно".

                              Comment


                                #90
                                Еееее, ето един не морски човек отведнъж да познае :tup: значи или загадката си е била лесна, или аз съм се престарал с подсказките, или и двете.
                                Айде сега другият кораб.

                                Comment

                                Working...
                                X