Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    E, това не го знаех, а още по-малко снимката да я свържа с това събитие.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      е при положение че името на корабът беше очевидно, значи е трябвало а им анякаква уловка за да го пусна
      Тъкмо онзи ден четох за потопяването на двата кораб от класа, доста интересно.

      Comment


        Гога, мога ли да си направя аз устата за книжката?
        П.В.

        Comment


          ако ме издебнеш в настроение....нали така и таак ще ти записвам книги, просто ми напомни за тази.

          впрочем имам чувството че утре към 19,00 може да се видим, та ако не забравя ще те огрее
          Last edited by Gaden Gogi; 09-12-2007, 15:54. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

          Comment


            Гоги, кой е кораба? http://www.firstwar.info/photos/sea/view.shtml?36 питам щот не знам, да не си помислите друго...
            Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

            Comment


              Клас Ню-Йорк е но дали е той или Тексас не мога да кажа...а не ми се занимава да търся конкретната снимка.

              Comment


                благодарско, стига ми.
                Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                Comment


                  Кой е кораба на втори план?
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    Odzava написа
                    Кой е кораба на втори план?
                    Да не се казва "Дръзки" (пр. 50 )
                    Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                    Comment


                      Е, това е проблема. "Дръзки" или "Смели" - и двата кораба са плавали когато сме имали предния кораб в състава на флота си. Кой е обаче може да каже само човека правил снимката.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        Загадка.

                        Къде е това?


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          Паметник или някакъв вид батарея.

                          Comment


                            Механизатора, отвреме-навреме успешно ми вдигаш настроението. То е ясно,че е батарея и най-вероятно е паметник /за това и аз не съм сигурен/.


                            thorn

                            Средновековните църкви в България

                            Comment


                              Понеже явно никой няма да отговаря да дам верния отговор. Това е Корехидор. Да знаете някъде на друго място да има запазени батареи от този тип. Май имаше в Рио, в Сан Франсиско и някъд в Швеция.


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment


                                Че това Гоги не го ли пуска преди няколко години?! И как ще е Корехидор, може да е някоя батарея до Корехидор, но колко му площа и гарнизона? Ето това е Корехидор
                                Last edited by von Danitz; 23-06-2008, 12:07.

                                Comment

                                Working...
                                X