Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа
    Налучкваш или имаш някакви основания да предполагаш?
    Ako налучквах щях да напиша - "предполагам". Просто КДП-то ми заприлича на "Нагатово-то".
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      dobre, предположението е неправилно ще замоля освен името да обяснявате и защо е е в това положение. иначе просто като изредите всички японски кораби (аз май не съм казал какъв клас е това) все някой ще налучка. поради това от сега отговарям само на пълни преположения...ето един жокер-снимката е "малко" подвеждаща, и не е "това което изглежда", ако не познаето до понеделник и ми напомните ще кача снимка от друг ракурс.просто книгата е в офиса.

      Comment


        eto oще една снимка, от същото събитие.
        Понеже вече ще е трудно да не отгадаете кораба, иска се да се напише какво е станало и кога...ах да и кой е виновен.
        Last edited by Gaden Gogi; 26-11-2007, 10:11.

        Comment


          Струва ми се, че това е Ямаширо - сега вече надстройката е по-ясно различима. Мисля че е подреден от торепеден удар на американска подводница
          П.В.

          Comment


            ъц. на снимката има една очеизваждаща подсказка, много фрапираща, да видим кой пръв ще се осети

            Comment


              samo da спомена-подсказки по теlефoна няма да давам, други да не се опитват
              Last edited by Gaden Gogi; 28-11-2007, 10:29.

              Comment


                Ами като си скрил средните 356 мм кули как да познаем дали е "Фусо" или "Ямаширо"?
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  Е аз за това съм ги скрил, има достатъчно други подсказки има надстройки, има комини, има дори самолети, които "говорят" много.

                  Comment


                    Искаш да кажеш, че на картинка 475х305 pix могат да се различат тези подробност? Аз не мога - признавам си.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      При наличето на желание се виждат доста неща...примерно лодка близо до кърмата, освен това явно снимката е правена от друг съд, пък и по загадачният доста неще се виждат...но за да няма оправдания утре ще я постна в по-голяма, дори без да я режа, и още една снимка от същото събитие....до тогава може да разгледате самолетите, какъв модел са и по тях да определеите приблизително годинта...

                      Comment


                        Eto две нови снимки специално за Одзава, големи и ясни Това са всички които имам от събитието.
                        Само да напомня-загадката се смята за позната ако се кажа името на кораб И дата на събитието, а да, и кой го е предизвикал.

                        Comment


                          загадка

                          при кой линкор има най-голямо разстояние между оръдейните кули?


                          thorn

                          Средновековните църкви в България

                          Comment


                            Загадка-в коя тема трябваше да пуснеш това

                            Comment


                              ми де да знам в коя. все пак някой ще отговори ли?


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment


                                ей сегичка , само да премерим по-моему трябва да е или Бисмарк или айова (за ямато съм почти сигурен че не е)

                                Ха, изненада изненада, то се оказва Худ, към 164 мм между центрите на барбетите на крайните кули, после е Бисмарк с около 147 м
                                Last edited by Gaden Gogi; 04-12-2007, 13:16. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                                Comment

                                Working...
                                X