Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Възможно ли е това да не е остров, а да в фиорд? Това би улеснило нещата. Или пък се бъркам, че Трипиц се беше гмурнал в едни фиорди, поради принципни различия в свтогледа между него и британската авиация?
    Подозирам, че много ви развеселих в момента.
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Е, значи требе да е съветско корабче (и може би останките му са някъде на черноморския бряг), обаче не знам кажи-речи нищо за съветските кораби от ВСВ. Е, сещам се че имаше някакви немски, които купуват.

      Comment


        Amazon написа
        Възможно ли е това да не е остров, а да в фиорд? Това би улеснило нещата. Или пък се бъркам, че Трипиц се беше гмурнал в едни фиорди, поради принципни различия в свтогледа между него и британската авиация?
        Подозирам, че много ви развеселих в момента.
        toвае Тирпиц след изясняване на разногласията, явно британците са използвали твърде груби и силни думи и той им е обърнал гръб възмутено.


        gollum написа
        Е, значи требе да е съветско корабче (и може би останките му са някъде на черноморския бряг), обаче не знам кажи-речи нищо за съветските кораби от ВСВ. Е, сещам се че имаше някакви немски, които купуват.
        Купуват Лютцов, той е от тип"Брюхер" и е с двуоръдейни кули.след войната получават един от леките и го експлоатират до края на 50-те, но те са с една кула в носа и две в кърмата. Жокер: вицовете за Анка, Петка и... са много популярни
        Last edited by Gaden Gogi; 18-04-2007, 10:41. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

        Comment


          Бааа, не е съветски, поне не намерих ни един, който да отговаря на всички условия.

          Comment


            Я потърси пак повече от това за да подксжа трябва да кажа направо името на проекта...то аз почти съм го казал де

            Comment


              Абе видях го аз типа "Чапаев" и отговаря като вид и въоръжение, обаче и за петте построени пише, че са дадени за металолом, т.е. че не съществуват вече. А този на снимката явно си го има.

              Comment


                да ама не са 5 я виж развитието на типа....а и това че нещо е дадено за нещо не значи че е стигнало до там

                още малкокартинки, за да разсеем съмненията.
                Last edited by Gaden Gogi; 18-04-2007, 11:27. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                Comment


                  Да, де, идеята е била да са седем. Както и да е, не намерих нещо достатъчно конкретно, да не е крайцерът преименуван на "Комсомолец"? А за развитието на типа не ми се рови.

                  Comment


                    Ееее доста жокери дадох вече. айде само един още, корабът е бил в СФ.

                    Comment


                      Ммм, намерих един подходящ кандидат - Проект 68-бис, има един - "Михаил Кутузов". Обаче намерих и негови снимки и определено изглеждаше в по-добро състояние, а снимките бяха от 2000 година някъде.

                      Comment


                        Това е "Мурманск" проект 68бис.
                        Засяда през декември 1994 г. до някакъв норвежки гард.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Мурманск е, продаден е за скрап но докато го влачат буксирите го изпускат , другот е история.
                          Айде още една, гатанка, без подсказки този път.

                          Comment


                            Картинката е на бронева плоча осъществила челно рандеву с експреса София-Бургас, ъъъъъъ ..... с бронебоен снаряд де, в диапазона 305-406 мм. Поради качеството на снимката е невъзможно за скромната ми личност да разпознае чия бронева плоча е разстреляна от нечий снаряд и правя следните предположения из историйката:
                            1. Немска бронева плоча от ПСВ, разстреляна от британската артилерия през 20-те години
                            2. Японска бронева плоча от ВСВ разстреляна от американската артилерия
                            3. Неизвестна плоча разстреляна от неизвестна артилерия през неизвестен за мен период.
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              Пък за мене е челото на кулите за Синато.

                              Comment


                                'що е туй и каква е причината да е тъй

                                По наблюдателните лесно ще определят националната принадлежност.

                                Comment

                                Working...
                                X